![]() |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
foarte bine punctat lucian. si asta doar datorita unor oameni care chiar au habar de mecanica si motorsport . se stiu ei care. bravo voua ca scrieti si pe forum sa invete si altii care chiar sunt interesati de asta.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu nu cred ca asta e adevarul.
Sub toate astea si nu ma refer la cei care scriu direct, este multa perversitate proasta. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
am si eu o intrebare, am auzit de msina asta.. mai exista? merge?
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu merge e aproape gata trebuie montate accesorile la motor si montat pe masina.
Nici lumea nu s-a facut intr-o singura zi. Eu nu ma grabesc! Voi va grabiti? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
intrebam si eu frate.. si a mea e exact la fel .. mai am putin .. poate ne vedem knd sunt gata masinile
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
sa ce?
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
sa vedem ce a iesit
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ce a iesit ce?
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
din masina ta si din masina mea.. daca vrei.. se le comparam paralel
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sunt deschis la treburi de genul asta dar nu in orice conditii.
In primul rand nu stiu cine esti, ce masina ai si daca masina o sa mearga sau nu. Da-mi mai multe amanunte. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ok, o sa vorbim, am un subaru, ma grabesc un pic acum, scuza`ma o sa iti raspund maine
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
nu trebuie sa te obosesti...
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
La ultima iesire am scris mare pe ea RACINGCODE si mergea mult mai sus urca la 8500rpm in treapta 6 dar asta nu era tot, intradevar mult prea mult pentru un STI. Acum cand o sa fie gata nu ma intereseaza vit max, desi nu o sa fie mai mica. Oricum v-a ajunge la varf mult mai repede. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Da are sa apara, dar daca am sa patesc ca in trecut...
Eram acuzat ca sunt organizator si de ce particip, dar de ce particip in grupa ei ... probabil ca o sa o las acasa si o sa o scot pt mine evntual la demonstatii. Daca punem la punct un sisem de curse bun, adica pista si daca sunt sprijinit de multi o fac, o sa apara si la legale. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning