Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

leonard 16-01-09 20:53

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
foarte bine punctat lucian. si asta doar datorita unor oameni care chiar au habar de mecanica si motorsport . se stiu ei care. bravo voua ca scrieti si pe forum sa invete si altii care chiar sunt interesati de asta.

SEBASTIAN 27-01-09 21:31

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu nu cred ca asta e adevarul.
Sub toate astea si nu ma refer la cei care scriu direct, este multa perversitate proasta.

p0mpi 03-02-09 18:26

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
am si eu o intrebare, am auzit de msina asta.. mai exista? merge?

SEBASTIAN 03-02-09 21:43

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu merge e aproape gata trebuie montate accesorile la motor si montat pe masina.
Nici lumea nu s-a facut intr-o singura zi.
Eu nu ma grabesc! Voi va grabiti?

p0mpi 04-02-09 16:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
intrebam si eu frate.. si a mea e exact la fel .. mai am putin .. poate ne vedem knd sunt gata masinile

SEBASTIAN 04-02-09 21:05

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
sa ce?

p0mpi 04-02-09 21:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
sa vedem ce a iesit

SEBASTIAN 04-02-09 21:29

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
ce a iesit ce?

p0mpi 04-02-09 21:30

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
din masina ta si din masina mea.. daca vrei.. se le comparam paralel

SEBASTIAN 04-02-09 21:45

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Sunt deschis la treburi de genul asta dar nu in orice conditii.
In primul rand nu stiu cine esti, ce masina ai si daca masina o sa mearga sau nu.
Da-mi mai multe amanunte.

p0mpi 04-02-09 21:47

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
ok, o sa vorbim, am un subaru, ma grabesc un pic acum, scuza`ma o sa iti raspund maine

SEBASTIAN 04-02-09 21:48

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
nu trebuie sa te obosesti...

SEBASTIAN 04-02-09 23:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 223355)
0-305 km/h
cineva pe 4tuning spunea ca subaru nu merge la viteza asta?
si mai crestea...
greu... stiti voi cum... cate un km, cate 1, cate 1...la cum am simtit, 310 sigur daca nu se trezea unu sa depaseasca la sute de metri in fata...
cei care au motocicleta stiu cum e... :D

Da asa spueau unii si totusi din 2005 mergea asa.
La ultima iesire am scris mare pe ea RACINGCODE si mergea mult mai sus urca la 8500rpm in treapta 6 dar asta nu era tot, intradevar mult prea mult pentru un STI. Acum cand o sa fie gata nu ma intereseaza vit max, desi nu o sa fie mai mica. Oricum v-a ajunge la varf mult mai repede.

negoitacata 04-02-09 23:52

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 2038657)
Da asa spueau unii si totusi din 2005 mergea asa.
La ultima iesire am scris mare pe ea RACINGCODE si mergea mult mai sus urca la 8500rpm in treapta 6 dar asta nu era tot, intradevar mult prea mult pentru un STI. Acum cand o sa fie gata nu ma intereseaza vit max, desi nu o sa fie mai mica. Oricum v-a ajunge la varf mult mai repede.

Va aparea masina la legale.........o sa apara vrun filmulet cu ea....macar treptele 1si2???

SEBASTIAN 04-02-09 23:59

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Da are sa apara, dar daca am sa patesc ca in trecut...
Eram acuzat ca sunt organizator si de ce particip, dar de ce particip in grupa ei ... probabil ca o sa o las acasa si o sa o scot pt mine evntual la demonstatii.
Daca punem la punct un sisem de curse bun, adica pista si daca sunt sprijinit de multi o fac, o sa apara si la legale.


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning