![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:sad:nu se vad pozele
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
Quote:
sper sa se vada pozele care le-am atasat eu |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sper sa nu va enerveze intrebarile mele dar am si eu un vento si au inceput sa vina problemele
mi se abureste parbrizul cand ploua si nu se dezabureste daca pornesc aierul de pe parbriz (trebe schimbat filtru de polen?????) cand am schimbat cauciucurile de iarna sa le pun cele de vara am observat ca masina fiind suspendata de fata am ridicat de roata si s-a ridicat cu tot cu telescop vre-o 2cm ac sfaturi imi dati????????? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
noua noastra fetisoara
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
inceputul pare promitator.....bafta in continuare!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
in mare 10000euro fara valoarea masinii.....si ink nu e gata....:twisted:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mai exact in ce 10000 euro
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
de obicei se aburesc geamurile atunci cand este dat sa ia aerul din masina, ia da-i sa ia aerul de afara ;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
10.000.....de ruble :)) Pe ce 10.000 de euro?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Azi am montat bandouri late, bandouri aripi și protectii de plastic la oalele spate. De asemenea pregatesc terenul pentru montarea pragurilor din plasticRevin cu poze maine
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sincer acu.. nu cred ca ai bagat 10 000 de euro,daca socotesti cu ..foarte mult adaos ce ai tu pe masina nu iesi cu 10 000 nicidecum.Eu am calculat in mare cam asa:
barele f+s+praguri=1200 euro semnalizarile fata=200 euro faruri +stopuri=400euro grila fata=100 euro lambo doors=2000 euro oglinzi=100 euro jante=1000 euro interior cu tot cu muzica 1000 euro TOTAL=6000 euro.. pana la 10 000 e treaba :)...plus ca am pus preturile astea incarcate.. |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
da ai dreptate insa ai kam omis mai multe scaune sport fk suspensie sport fk,masina era rosie inainte vopseaua isi schimba culoarea in functie de soare bara fata are semnalizari de la noul passat si sa nu uitam manopera plus multe maruntisuri care costa......asta e pe altii ii roade invidia......:twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning