Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Nuicarc 15-04-11 13:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut un BMW camuflat cu numere de Germania,o fi venit la teste in Iasi :D?
Camuflajul era fix cum e in poza asta,modelul..habar nu am,semana a seria 1 - M ! http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0

bakal 15-04-11 14:39

Re: Masini tari din Iasi
 
l-am vazut si eu...
probail era noul seria 1 si vroiau sa ii testeze suspensiile si bucsele in conditii extreme:lol::lol:

CRyS` 15-04-11 16:44

Re: Masini tari din Iasi
 
Deci nu sunt singurul care l-a vazut! Am zis ca poate e "o jucarie"! :lol: Si intradevar dupa un search pe Goagle semana a viitorul Seria 1! Imi pare rau ca nu am avut un aparat foto la indemana...! Eu l-am zarit in Nicolina, zona OMV-Cimitirul Sf. Vasile!

Eriksson 16-04-11 15:37

Re: Masini tari din Iasi
 
avem cele mai distruse drumuri , deci daca face fata aici e buna:))

MihaiCsl 16-04-11 18:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Poate s-au gandit ca suntem prea saraci sa avem camere de filmat/fotografiat =))

mituc 17-04-11 21:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 4258208)
l-am vazut si eu...
probail era noul seria 1 si vroiau sa ii testeze suspensiile si bucsele in conditii extreme:lol::lol:

Cumva offtopic: astia de la inutilitia rutiera in loc sa mai stea cu radarul lor de 2ROL pitit printre masini parcare neregulamentar prin intersectii probabil ar trebui sa faca una dintre urmatoarele:
1. ori sa amendeze primaria pentru proasta intretinere a drumului public, de cite 20 de ori pe zi si inca odata la ora fixa,
2. ori sa puna semnul de sfirsitul drumului public pe strazile si bulevardele din Iasi care nu mai intrunesc conditiile de drum public.

N3n3a 25-04-11 16:58

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
una bucata maserati.. si un rolls royce model mai vechi care din pacate l-am prins cu prelata pe el.. acu cateva zile l-am vazut si fara prelata dar nu am apucat sa ii fac poza..

D3m0N 26-04-11 18:02

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4280667)
si un rolls royce model mai vechi care din pacate l-am prins cu prelata pe el.. acu cateva zile l-am vazut si fara prelata dar nu am apucat sa ii fac poza..

despre asta e vorba?:D

N3n3a 26-04-11 18:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4283275)
despre asta e vorba?:D

da exact.. despre asta este vorba.. ce model de rolls e mai exact?

ocaruntu 26-04-11 23:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4283286)
ce model de rolls e mai exact?

vechi :shock:

RazvanMRG 27-04-11 12:50

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4258091)
Am vazut un BMW camuflat cu numere de Germania,o fi venit la teste in Iasi :D?
Camuflajul era fix cum e in poza asta,modelul..habar nu am,semana a seria 1 - M ! http://www.google.ro/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0

am reusit sa-i fac o poza dar tarziu.

Dan101 27-04-11 14:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Din ce vad este un seria 1 in 5 usi , poate scot si la acest model varianta M , ar fi ceva:D

KAY_ 27-04-11 14:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4283286)
da exact.. despre asta este vorba.. ce model de rolls e mai exact?

Rolls Royce Silver Shadow

BAD_MF 27-04-11 15:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Seria 1 camfluata care umbla prin oras este masina de teste a celor de la Continental. Este modelul nou din cate stiu.

vinyl 27-04-11 15:29

Re: Masini tari din Iasi
 
De ce se tot face atata caz pe un bmw seria 1 !?Chiar nu inteleg...e masina "tare" asta?E masina de lux?:???:


All times are GMT +2. The time now is 17:19.

- Copyright 2026 4Tuning