Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

pigoo 28-01-11 23:30

Re: DreamWorks
 
eu cred ca era evident:lol::-P

bib_andrey 29-01-11 14:05

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Stiker :D

Tyfu 29-01-11 15:55

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Si dupa 2 saptamani de chin....a pornit bestia :))))poze cu ea si cu un alt ZUZ :D:D...little ZUZ :)

Alex30 29-01-11 16:13

Re: DreamWorks
 
Eeeeee a pornit micuta ;))...bv TYF ma bucur. Mersi pentru poza cu ZUZ merge la colectie :oops:

Tyfu 29-01-11 16:21

Re: DreamWorks
 
A pornit ...a ajutat-o celalalt TYF ...:) Cu placere daca mai vad mai pun :):)

andreibadea 29-01-11 17:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4031609)
Stiker :D

frumoasa asta...order me too a couple...:D

Sonny™ 31-01-11 00:51

Re: DreamWorks
 
ziceti.mi si mie de ce nu imi deschide pagina culubului?ce naiba are, dati un restart la server, ca pana acu mi.a mers...ajutor...:):twisted::twisted::twisted:

bib_andrey 31-01-11 09:28

Re: DreamWorks
 
Sonny..si mie mi`a facut figuri..sterge din opera..sau internet explorer..sau ce folosesti..sterge "cookies" si "chache" sau cum se scrie..si o sa mearga..

Sonny™ 31-01-11 09:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4037528)
Sonny..si mie mi`a facut figuri..sterge din opera..sau internet explorer..sau ce folosesti..sterge "cookies" si "chache" sau cum se scrie..si o sa mearga..

hai ca incerc...;)

NXdev 31-01-11 15:35

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 4031823)
Si dupa 2 saptamani de chin....a pornit bestia :))))poze cu ea si cu un alt ZUZ :D:D...little ZUZ :)

Finaly :D, cine e ZUZ cel mic ?
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4032047)
frumoasa asta...order me too a couple...:D

Facem comanda 8).
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4036971)
ziceti.mi si mie de ce nu imi deschide pagina clubului?ce naiba are, dati un restart la server, ca pana acu mi.a mers...ajutor...:):twisted::twisted::twisted:

S-a rezolvat?Era tarziu...numai sta asa mult la pc :oops:.(joking).

Pentru cei care nu au fost vineri si nu frecventeaza forumul clubului...s-au decis :
- vineri se va aduce cotizatia de 20 ron .
- tricourile se vor face personal
- cine nu poate ajunge la intalnire....sa anunte .
Bafta...

Sonny™ 31-01-11 15:40

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4038661)



S-a rezolvat?Era tarziu...numai sta asa mult la pc :oops:.(joking).

Pentru cei care nu au fost vineri si nu frecventeaza forumul clubului...s-au decis :
- vineri se va aduce cotizatia de 20 ron .
- tricourile se vor face personal
- cine nu poate ajunge la intalnire....sa anunte .
Bafta...

nu stau mult....nu fi nesimtit...nu sa rezolvat, merge doar pagina principala, dar forumul nu merge....:(:(

NXdev 31-01-11 16:00

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4038677)
nu stau mult....nu fi nesimtit...nu sa rezolvat, merge doar pagina principala, dar forumul nu merge....:(:(

Mie imi merge :|, ai incercat sa procedezi cum ti-a spus Andrey ?

Fr33`e30 31-01-11 16:04

Re: DreamWorks
 
si mie imi merge ... gsa-u e gata cu fibra ... bara cu grila sunt la obe sa le faca la garaj direct ... acum incet incet sa procur si piesele gen "suspensie , planetara stanga , placutze frana fatza spate si tot felul de nimicuri dastea care costa o gramada de bani"

Sonny™ 31-01-11 16:19

Re: DreamWorks
 
am facut si cum a zis el da nu merge neam nush ce dreaq are....X(

PDV_1989 31-01-11 17:14

Re: DreamWorks
 
Scuze de off:


DREAM WORKS...
Dam o fuga pe la prietenii nostri in CT vineri seara ?


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning