![]() |
Re: DreamWorks
eu cred ca era evident:lol::-P
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Stiker :D
|
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
Si dupa 2 saptamani de chin....a pornit bestia :))))poze cu ea si cu un alt ZUZ :D:D...little ZUZ :)
|
Re: DreamWorks
Eeeeee a pornit micuta ;))...bv TYF ma bucur. Mersi pentru poza cu ZUZ merge la colectie :oops:
|
Re: DreamWorks
A pornit ...a ajutat-o celalalt TYF ...:) Cu placere daca mai vad mai pun :):)
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
ziceti.mi si mie de ce nu imi deschide pagina culubului?ce naiba are, dati un restart la server, ca pana acu mi.a mers...ajutor...:):twisted::twisted::twisted:
|
Re: DreamWorks
Sonny..si mie mi`a facut figuri..sterge din opera..sau internet explorer..sau ce folosesti..sterge "cookies" si "chache" sau cum se scrie..si o sa mearga..
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Pentru cei care nu au fost vineri si nu frecventeaza forumul clubului...s-au decis : - vineri se va aduce cotizatia de 20 ron . - tricourile se vor face personal - cine nu poate ajunge la intalnire....sa anunte . Bafta... |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
si mie imi merge ... gsa-u e gata cu fibra ... bara cu grila sunt la obe sa le faca la garaj direct ... acum incet incet sa procur si piesele gen "suspensie , planetara stanga , placutze frana fatza spate si tot felul de nimicuri dastea care costa o gramada de bani"
|
Re: DreamWorks
am facut si cum a zis el da nu merge neam nush ce dreaq are....X(
|
Re: DreamWorks
Scuze de off:
DREAM WORKS... Dam o fuga pe la prietenii nostri in CT vineri seara ? |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning