Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 16-03-11 08:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc ceva si beau o cafea

DTH 16-03-11 12:27

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
zac în pat :rolleyes2

sek00 16-03-11 16:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept ziua de maine :lol::lol:

valitataye 16-03-11 18:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe forum si beau o bere:lol:

Dj_kyd 16-03-11 21:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Nu stiu ce fac.... 4tuning.... si atat...

andreibadea 17-03-11 01:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
eu impreuna cu Sonny si Toffy nu avem somn si ne amuzam pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului..

Sonny™ 17-03-11 01:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
eu impreuna cu toffy si andrei nu avem somn si ne amuzam pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului...:twisted:

GJ 64 GAB 17-03-11 01:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Eu impreuna cu sonny şi andrei nu avem somn şi ne amuzăm pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului !

Babutz 17-03-11 07:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la o tabla

b01uxd 17-03-11 11:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
doamne ce topic:)) ma uit si ma minunez

GJ 64 GAB 17-03-11 12:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 4176809)
doamne ce topic:)) ma uit si ma minunez

Tare, nu ?

dodosica 17-03-11 12:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
caut un job...

mikafly 08-06-11 18:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit pe geam din camera mea de la etaj.....ca in fata portii mele am un mare santz....o gramada de pietre si de pamant....si pe trotuarul celalalt sta izolata Nova.....ii admir jantele pe 17....intercoolerul.....ma asigur focalizand pe capota ca mai am lacatzelul pe incuietoare.Ma gandesc ca as merge la terasa la Deep 1...sa ma vad cu Danez si Denis....sa beau nenumarate pepsi-uri.....si sa trancanim pana ne ia somnu.Ma gandesc cu groaza ca iesirea pe poarta va fii o mare aventura...peste santuri si mormane de pamant.....cu ce dreq ma imbrac?

D0ryN 08-06-11 21:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Dupa aproape 3 luni de liniste... :lol:

Gutuie 08-06-11 21:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau si ma enervez aiurea... x_X


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning