![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc ceva si beau o cafea
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
zac în pat :rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Astept ziua de maine :lol::lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe forum si beau o bere:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Nu stiu ce fac.... 4tuning.... si atat...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
eu impreuna cu Sonny si Toffy nu avem somn si ne amuzam pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
eu impreuna cu toffy si andrei nu avem somn si ne amuzam pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului...:twisted:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Eu impreuna cu sonny şi andrei nu avem somn şi ne amuzăm pe seama oamenilor care sunt pupincuristii forumului !
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma bag la o tabla
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
doamne ce topic:)) ma uit si ma minunez
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
caut un job...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma uit pe geam din camera mea de la etaj.....ca in fata portii mele am un mare santz....o gramada de pietre si de pamant....si pe trotuarul celalalt sta izolata Nova.....ii admir jantele pe 17....intercoolerul.....ma asigur focalizand pe capota ca mai am lacatzelul pe incuietoare.Ma gandesc ca as merge la terasa la Deep 1...sa ma vad cu Danez si Denis....sa beau nenumarate pepsi-uri.....si sa trancanim pana ne ia somnu.Ma gandesc cu groaza ca iesirea pe poarta va fii o mare aventura...peste santuri si mormane de pamant.....cu ce dreq ma imbrac?
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Dupa aproape 3 luni de liniste... :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau si ma enervez aiurea... x_X
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning