Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Rebel_Boy 21-12-08 16:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1934350)
Ok...Amintirile ma chinuieste,amintirile ma rascoleste .. yeeee..yeeeeeeee \:d/ ,cum a spus si hyena,voi ati vrut`o8)Aia 2 erau ascunsi la cambuza :->


Kidule daca vede Bula poza esti fresh meet :lol:

DRK*DeSiGn 21-12-08 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ce fizic de invidiat avea THM-ul =)))

Lucian_GXZ 21-12-08 20:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Zise DRK, care la 19 ani arata ca o "balerina"

bogdan_e36 22-12-08 02:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1935192)
Zise DRK, care la 19 ani arata ca o "balerina"

adevarat luciane...bn zis=))

Lucian_GXZ 22-12-08 02:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu e nimic...il taiem acum de Craciun.. sau dupa normele UE ii aplicam o injectzie letala si il aranjam :))

kidu2006 22-12-08 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Rebel_Boy (Post 1934673)
Kidule daca vede Bula poza esti fresh meet :lol:

M-am intalnit cu el,defapt ne-am intalnit cu el,acu cateva luni...mi-e dor de vechea "brigada" sa mor:???:aia care eram demult demult :???:

fiderzen 22-12-08 19:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
remember?

DRK*DeSiGn 23-12-08 00:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia a fost pe udneva la 2-3 luni dupa ce am intrat in Inferno :)

Hyena 23-12-08 14:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara

NightClubRacer 23-12-08 22:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1938210)
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara

bine zis ma! ;) facem o intalnire cu totii, acuma de sarbatori?

johnny325 24-12-08 11:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cu ocazia asta ne strangem mai multi si merem si la casa de copii,
eu cred k ar fi ceva frumos...................

Zein 24-12-08 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Over Speed Tuning Club ( www.overspeedtc.ro ) va ureaza un Craciun plin de bucurie si impliniri. Sarbatori fericite, multa sanatate si la cat mai multe masini frumoase. La Multi Ani!

KENZO 24-12-08 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
V.CREW va ureaza un calduros LA MULTI ANI,SARBATORI FERICITE si tot ce va doriti,un an nou fericit si plin de bucuri si realizari!!!

4wheels 24-12-08 17:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Craciun Fericit! 4wheels!

Ace MNE 25-12-08 01:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1934313)
si mezinul Clubului este prezent aici pe sectziune....ce zambet inocent :):D



:))))))))))) ce plete aveam:)))))))

aciduletz` 25-12-08 18:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sarbatori Fericite !!!

johnny325 25-12-08 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumin la fel
Sarbatori fericite tuturor si absolut tot ceva doriti
ps craciun fericit

Daniel_DRV 26-12-08 11:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sarbatori fericite tuturor si aveti grija cu "sucul" la volan ....

DRK*DeSiGn 26-12-08 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multzumim la fel DRV

Daniel_DRV 28-12-08 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DRK da-mi si mie id tau de messenger....

kimi 29-12-08 08:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1938210)
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara

asa e...

Nu cred ca ar mai fii posibil ca sa se reintregeasca fosta brigada ca majoritatea au plecat in alte cluburi, unii au ramas independenti si multe alte chestii...

Un an nou plin de fericire si impliniri va doresc la toti

UN 2009 TURBOOOOO VA DORESC !!!

Hyena 29-12-08 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani ! Kimi daca te imbeti de revelion vezi pe unde te mai caci sa nu te mai pozeze astia :))

kimi 30-12-08 08:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1947305)
La multi ani ! Kimi daca te imbeti de revelion vezi pe unde te mai caci sa nu te mai pozeze astia :))

Cine crezi ca vine dupa mine in Dubai sa ma pozeze ma ??

Oricum ma gasiti la Burj Al Arab la etajul 14 camera 145 langa camera Pamelei Anderson:lol::lol:....

KENZO 30-12-08 08:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Soto te-ai trezit batut de Claudia:)))))

kimi 30-12-08 08:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu ca sunt la munca am scapat :)))
Ba da ce aveti toti cu mine ???

Ala ma ia de cacat tu ma iei de Claudia :)))))

Hyena 30-12-08 08:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) de unde ma atata Dubai, stiu ca Dalga e asemanatoare ca denumire cu Dubai :D

Hyena 30-12-08 08:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa vedem cine te ia de cuc :D

Lucian_GXZ 30-12-08 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mm kimi =)) dubai, auzi la el, cred ca a vrut sa zica ca-si face revelionu in DUBA :))

B-11-AYG 31-12-08 20:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani !!! va ureaza Dacia Revolution Crew

Fr33`e30 01-01-09 13:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani Inferno , un an nou mai bun k 2008 multa sanatate si fericire va doresc ....

kyd_ursu 01-01-09 22:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ursule....stikerul ala cand vine?.....la multi ani la toata lumea pe 2009

jakal 03-01-09 01:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mi-a facut placere sa stau cu voi in seara asta......sinteti de baieti super ok........

sper sa ne vedem si sapt viitoare la o plimbare.......;)

Lucian_GXZ 03-01-09 04:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jakalule, speram sa ajungem si noi cat mai repede la voi in vizita sa mor, de cand v-am tot promis... si tot voi ati venit si data urmatoare si urmatoare...

Multumim frumos! si va mai asteptam pe la noi!

kidu2006 03-01-09 14:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani ba...johnny cred ca are ceva sechele de cand era mic de o tine mortis cu casa de copii:???:dubios frate...iar Hyena cred ca avea lacrimi in ochi la posturile anterioare:shock:
Cat despre KIMI,lasati-l sa viseze ca era in Dubai pana a aruncat Claudia o galeata de apa pe el si sa trezit ca era sub pat:???:
So...cum ati petrecut mai flacai?

stefan_88 03-01-09 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am o oferta la bodykit de seat ibitza , model dupa 2002 .... pret 857 euro ... oferta valabila pana la 31 ianuarie :) detalii vedeti la semnatura :)

BGY_Bogdy 10-01-09 13:28

Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
 
20 Attachment(s)
Cateva Poze de aseara sau mai bine zis azinoapte

BGY_Bogdy 11-01-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
30 Attachment(s)
Sus vreau bade numai sus!:rolleyes2

BGY_Bogdy 11-01-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O sa urc si fimele de azinoapte si alea de acum 2 noptzi dar in seara asta ...daca nu apar pana diseara amintiti-mi pe YM:bogdy_44

Hyena 11-01-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai lucica cine e cu ibitza aia albastra EDU ca sta langa mine aici, il vazusem acum 2 zile cu parasolar cu inferno. Ce motor are pe ea ?

daffy duck™ 11-01-09 14:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
EDY il cheama pe baiat.....sta in timpuri noi dar se plimba mult....este membru Inferno


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning