![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Kidule daca vede Bula poza esti fresh meet :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ce fizic de invidiat avea THM-ul =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Zise DRK, care la 19 ani arata ca o "balerina"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu e nimic...il taiem acum de Craciun.. sau dupa normele UE ii aplicam o injectzie letala si il aranjam :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
remember?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aia a fost pe udneva la 2-3 luni dupa ce am intrat in Inferno :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu cred ca e vreun prieten, membru sau cum vreti voi sa spune-ti yo le zic frati, care nu ai este dor de brigada veche. Sincer mi e cateodata mi au dat lacrimile pt ca am pus suflet la ceea ce am fost odata o familie ! Eu unu sper la un viitor impreuna cu ce-i de odinioara
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si cu ocazia asta ne strangem mai multi si merem si la casa de copii,
eu cred k ar fi ceva frumos................... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Over Speed Tuning Club ( www.overspeedtc.ro ) va ureaza un Craciun plin de bucurie si impliniri. Sarbatori fericite, multa sanatate si la cat mai multe masini frumoase. La Multi Ani!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
V.CREW va ureaza un calduros LA MULTI ANI,SARBATORI FERICITE si tot ce va doriti,un an nou fericit si plin de bucuri si realizari!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Craciun Fericit! 4wheels!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
:))))))))))) ce plete aveam:))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sarbatori Fericite !!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumin la fel
Sarbatori fericite tuturor si absolut tot ceva doriti ps craciun fericit |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sarbatori fericite tuturor si aveti grija cu "sucul" la volan ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multzumim la fel DRV
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
DRK da-mi si mie id tau de messenger....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Nu cred ca ar mai fii posibil ca sa se reintregeasca fosta brigada ca majoritatea au plecat in alte cluburi, unii au ramas independenti si multe alte chestii... Un an nou plin de fericire si impliniri va doresc la toti UN 2009 TURBOOOOO VA DORESC !!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani ! Kimi daca te imbeti de revelion vezi pe unde te mai caci sa nu te mai pozeze astia :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Oricum ma gasiti la Burj Al Arab la etajul 14 camera 145 langa camera Pamelei Anderson:lol::lol:.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Soto te-ai trezit batut de Claudia:)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu ca sunt la munca am scapat :)))
Ba da ce aveti toti cu mine ??? Ala ma ia de cacat tu ma iei de Claudia :))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) de unde ma atata Dubai, stiu ca Dalga e asemanatoare ca denumire cu Dubai :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa vedem cine te ia de cuc :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mm kimi =)) dubai, auzi la el, cred ca a vrut sa zica ca-si face revelionu in DUBA :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani !!! va ureaza Dacia Revolution Crew
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani Inferno , un an nou mai bun k 2008 multa sanatate si fericire va doresc ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ursule....stikerul ala cand vine?.....la multi ani la toata lumea pe 2009
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mi-a facut placere sa stau cu voi in seara asta......sinteti de baieti super ok........
sper sa ne vedem si sapt viitoare la o plimbare.......;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jakalule, speram sa ajungem si noi cat mai repede la voi in vizita sa mor, de cand v-am tot promis... si tot voi ati venit si data urmatoare si urmatoare...
Multumim frumos! si va mai asteptam pe la noi! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani ba...johnny cred ca are ceva sechele de cand era mic de o tine mortis cu casa de copii:???:dubios frate...iar Hyena cred ca avea lacrimi in ochi la posturile anterioare:shock:
Cat despre KIMI,lasati-l sa viseze ca era in Dubai pana a aruncat Claudia o galeata de apa pe el si sa trezit ca era sub pat:???: So...cum ati petrecut mai flacai? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am o oferta la bodykit de seat ibitza , model dupa 2002 .... pret 857 euro ... oferta valabila pana la 31 ianuarie :) detalii vedeti la semnatura :)
|
Re: Bancuri, Poze, Filmulete Funny by Inferno
20 Attachment(s)
Cateva Poze de aseara sau mai bine zis azinoapte
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
30 Attachment(s)
Sus vreau bade numai sus!:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
O sa urc si fimele de azinoapte si alea de acum 2 noptzi dar in seara asta ...daca nu apar pana diseara amintiti-mi pe YM:bogdy_44
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai lucica cine e cu ibitza aia albastra EDU ca sta langa mine aici, il vazusem acum 2 zile cu parasolar cu inferno. Ce motor are pe ea ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
EDY il cheama pe baiat.....sta in timpuri noi dar se plimba mult....este membru Inferno
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning