Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

ono41 19-10-06 12:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
In doua saptamani masina mea o sa fie gata si te invit la intrecere

SEBASTIAN 19-10-06 19:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Demonstreaza ca merge si retine ca doua saptamani este 02.11.2006
In weekend poate e si cursa inchisa.
Despre ce masina vorbesti ca poate imi e teama.
Daca nu e asa te consider fara cuvant, om care arunca vorbe in vant aiurea, dar daca e adevarat jos palaria.

ono41 19-10-06 20:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Nu are de ce sa-ti fie teama pt k deocamdata ai cea mai tare masina de departe, o sa fie si a mea destul de tare si vreau sa vad daca e mai tare decat a ta. Cursa cu wrx-ul tau va fi cu Wrx-ul meu pt k Evo-ul e slabut bineinteles daca accepti provocarea.

SEBASTIAN 19-10-06 20:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cand ai masina stam de vorba.
Sti cum e cu socoteala de acasa nu se leaga cu aia de la targ mereu.

radu_lkv 19-10-06 21:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
interesant...8)

SEBASTIAN 19-10-06 21:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Normal si cota uite ce spune...

SEBASTIAN 20-10-06 08:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sigur ca nu raspund oricarei provocari, dar daca e serioasa si vad ca acea masina se misca spectaculos sunt chiar incantat de asta.

ono41 20-10-06 11:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.

SEBASTIAN 20-10-06 18:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ono (Post 592065)
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.


Ma bucur ca m-ai inteles!
In plus mai nou exista si riscuri mari ale mediatizarii.

SEBASTIAN 21-10-06 08:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Gata nu mai certati omul.
Poate nici noi nu aveam rabdare sa citim mai mult de 1-3 pagini.
S-a inteles si gata.

Fixius 01-11-06 23:39

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
din cate stiu eu.. motocicletele nu scartie roata la pornire eventual se ridica putin pe roata din spate.. iar cand schimba viteza.. pare a cutie sport.. am o gramada de filmulete cu motoare.. si in nici unu nu seamana bordu.. in schimb seamana cu o gramada de subaru...

Achim 02-11-06 02:12

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
si revenind la topicul cu dedicatii :D :D ce ziceai Sebastian!? :)

prietene... vezi ca e intre ghilimele "motocicleta" ;)

zGb 02-11-06 15:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
a mai aparut inca un inteligent...

Morro 02-11-06 15:54

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
bai puteti sa ziceti voi orice eu tot nu cred ca e motocicleta:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fixius 02-11-06 22:17

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!

Achim 03-11-06 03:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
frate... te-a "nebunit smecherii" pe acolo prin spania de se pare ca nu mai intelegi romana :D :D :D

SEBASTIAN 03-11-06 06:56

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 608961)
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!


Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an.

Fixius 04-11-06 00:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 609142)
Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an.

mi-am dat seama dupa cum suna schimbatorul de viteze, cand schimbai dintr-o viteza in alta,

am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P

felicitari.. ptr masina !

DjAlcohol 04-11-06 03:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 609980)
mi-am dat seama dupa cum suna schimbatorul de viteze, cand schimbai dintr-o viteza in alta,

am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P

felicitari.. ptr masina !

E motocicleta, nu te lasa pacalit!

Fixius 04-11-06 09:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
nush de ce, dar nu pre te cred.. :P

orlando 04-11-06 18:41

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by DjAlcohol (Post 610082)
E motocicleta, nu te lasa pacalit!

deja incepeti sa deveniti...
fratilor este vorba despre O MASINAAAAAA nici decum un motor...este o masina racheta care face motoarele invidioase,asta cam asa este, dar nu inseamna ca este un motor...
este un SUBARU IMPREZA STI modificat :)

Peter4ever 04-11-06 20:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
nu imi plac oameni care vb fara sa stie , am vazut si eu subarul lui seby si intradevar acu il vezi clipesti si nu-l mai vezi asa ca eu cred

DjAlcohol 05-11-06 03:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Peter4ever (Post 610747)
nu imi plac oameni care vb fara sa stie , am vazut si eu subarul lui seby si intradevar acu il vezi clipesti si nu-l mai vezi asa ca eu cred

era o gluma retorica, stiu foarte bine ca este vb. despre deja celebrul subaru al lui Sebastian. ;)

Razvan P 05-11-06 18:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Adi ...nu baga copiii in seama ;)

HOT 13-11-06 21:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Fratilor inca o data k la Mafia e motor peste 1000 cmc,si gata inchideti postu pana nu se ia cineva la bataie

Achim 14-11-06 00:56

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
doamne deci nu pot sa cred ca saga continua... :) :) :)

Hori 15-11-06 02:13

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
are vre-o masina sanse de castig? eu am ales da ... pt ca nu stim ce ne rezerva viitorul ... si cum romanii ... multi dintre ei ... sunt foarte talentati ... asa ca ... cu totii asteptam sa vedem ce se va intampla in continuare in materie de "liniutze" ca sa zic asa ... Bafta la toata lumea .... dati-le cacao la "carucioarele" astea a voastre :)

ono41 18-11-06 18:50

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cursa a fost, ne-am dat o data si am luat bataie, nu stiu care a fost distanta si oricum nu asta conteaza.
Felicitari Sebastian, de acum in colo ai respectul meu maxim si vreau sa-ti spun k ai o masina cu adevarat tare. Stiam k e tare de la inceput pt k se stie ca e cea mai tare iar eu credeam k noua mea masina inainte de start e mai rapida decat a ta dar uite k m-am inselat si te felicit inca o data pt masina pe care o detii si care e extrem de greu de batut.
Nunai bine!!!

zGb 18-11-06 20:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
esti baiat de caracter ... felicitarile mele pt fair play si pt faptul ca, chiar daca ai luat bataie tot o masina foarte tare ai

Doctorul 18-11-06 20:20

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari la amandoi,aveti 2 masini puternice la care cred ca ati muncit mult,meritati tot respectul cuvenit

SEBASTIAN 19-11-06 00:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by ono (Post 627908)
Cursa a fost, ne-am dat o data si am luat bataie, nu stiu care a fost distanta si oricum nu asta conteaza.
Felicitari Sebastian, de acum in colo ai respectul meu maxim si vreau sa-ti spun k ai o masina cu adevarat tare. Stiam k e tare de la inceput pt k se stie ca e cea mai tare iar eu credeam k noua mea masina inainte de start e mai rapida decat a ta dar uite k m-am inselat si te felicit inca o data pt masina pe care o detii si care e extrem de greu de batut.
Nunai bine!!!


Multumesc!

giubau_v8 23-11-06 23:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
toata lumea se cearta...e masina....emotor...da cine a facut threadu nu zice nik?

tratament 24-11-06 04:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
imi raspunde si mie cineva....subaru wrx sti(sebastian) VS. ..........(ono) care e noua masina lui ono??:rolleyes2

EVOLUTION8 24-11-06 08:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Porsche 996 turbo 420 de bhp stock.
Al lui Daniel este preparat la TechArt si are mai multi calutzi.

MauS 24-11-06 10:00

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
1 Attachment(s)
Sa-i spuneti lu' nenea cu motocicleta sa-si puna centura de siguranta ...ca e periculos fara ea:)

Morro 24-11-06 13:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
bai fratilor ... fara suparare ... mai apar multi cimpanzei dinastia care nu citesc titlul pana la capat?

si mai ontopic ... masina lui ono inca se modifica sau am citit eu prost in alta parte?

EVOLUTION8 24-11-06 18:11

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Asa este ,se mai bricoleaza.

PS. Tare faza cu cimpanzeii :)))
Dar cimpanzeii sunt mai inteligenti ;)

Achim 26-11-06 23:35

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
cica s-ar lucra la imbunatatirea ei ;)

RacingNick 07-12-06 10:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
... ramane la varf

SEBASTIAN 07-12-06 20:09

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat!


All times are GMT +2. The time now is 08:10.

- Copyright 2026 4Tuning