![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
In doua saptamani masina mea o sa fie gata si te invit la intrecere
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Demonstreaza ca merge si retine ca doua saptamani este 02.11.2006
In weekend poate e si cursa inchisa. Despre ce masina vorbesti ca poate imi e teama. Daca nu e asa te consider fara cuvant, om care arunca vorbe in vant aiurea, dar daca e adevarat jos palaria. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu are de ce sa-ti fie teama pt k deocamdata ai cea mai tare masina de departe, o sa fie si a mea destul de tare si vreau sa vad daca e mai tare decat a ta. Cursa cu wrx-ul tau va fi cu Wrx-ul meu pt k Evo-ul e slabut bineinteles daca accepti provocarea.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cand ai masina stam de vorba.
Sti cum e cu socoteala de acasa nu se leaga cu aia de la targ mereu. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
interesant...8)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Normal si cota uite ce spune...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sigur ca nu raspund oricarei provocari, dar daca e serioasa si vad ca acea masina se misca spectaculos sunt chiar incantat de asta.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sa stii k ai dreptate bai Sebastiane, pana acum eu m-am tras cu toata lumea si am observat ca nu se merita pt k cu toate ca iam batut si am stricat abreajele tot au fost obraznici dar sa stii k daca simt k nu e competitiva nu am sa te caut pt k nu are rost dar daca e cum imi doresc eu am sa te caut urgent. Normal asa ar trebuii sa fie dupa cat am investit in ea dar cine stie, poate isi pune dracu mana in ia si nu o sa se ridice la pretentiile mele si la pretentiile investitiei.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ma bucur ca m-ai inteles! In plus mai nou exista si riscuri mari ale mediatizarii. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Gata nu mai certati omul.
Poate nici noi nu aveam rabdare sa citim mai mult de 1-3 pagini. S-a inteles si gata. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
din cate stiu eu.. motocicletele nu scartie roata la pornire eventual se ridica putin pe roata din spate.. iar cand schimba viteza.. pare a cutie sport.. am o gramada de filmulete cu motoare.. si in nici unu nu seamana bordu.. in schimb seamana cu o gramada de subaru...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
si revenind la topicul cu dedicatii :D :D ce ziceai Sebastian!? :)
prietene... vezi ca e intre ghilimele "motocicleta" ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
a mai aparut inca un inteligent...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
bai puteti sa ziceti voi orice eu tot nu cred ca e motocicleta:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
daca filmarea aceea e facuta pe motor, in cazul asta bunia e virgina !!!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
frate... te-a "nebunit smecherii" pe acolo prin spania de se pare ca nu mai intelegi romana :D :D :D
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Nu e nici un motor e masina mea de curse acum un an. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
am un prieten la care cutia de viteze suna cam la fel.. asta a post primul indiciu care l-am chicit ca nu e mototcicleata.. :P felicitari.. ptr masina ! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nush de ce, dar nu pre te cred.. :P
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
fratilor este vorba despre O MASINAAAAAA nici decum un motor...este o masina racheta care face motoarele invidioase,asta cam asa este, dar nu inseamna ca este un motor... este un SUBARU IMPREZA STI modificat :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nu imi plac oameni care vb fara sa stie , am vazut si eu subarul lui seby si intradevar acu il vezi clipesti si nu-l mai vezi asa ca eu cred
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Adi ...nu baga copiii in seama ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Fratilor inca o data k la Mafia e motor peste 1000 cmc,si gata inchideti postu pana nu se ia cineva la bataie
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
doamne deci nu pot sa cred ca saga continua... :) :) :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
are vre-o masina sanse de castig? eu am ales da ... pt ca nu stim ce ne rezerva viitorul ... si cum romanii ... multi dintre ei ... sunt foarte talentati ... asa ca ... cu totii asteptam sa vedem ce se va intampla in continuare in materie de "liniutze" ca sa zic asa ... Bafta la toata lumea .... dati-le cacao la "carucioarele" astea a voastre :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cursa a fost, ne-am dat o data si am luat bataie, nu stiu care a fost distanta si oricum nu asta conteaza.
Felicitari Sebastian, de acum in colo ai respectul meu maxim si vreau sa-ti spun k ai o masina cu adevarat tare. Stiam k e tare de la inceput pt k se stie ca e cea mai tare iar eu credeam k noua mea masina inainte de start e mai rapida decat a ta dar uite k m-am inselat si te felicit inca o data pt masina pe care o detii si care e extrem de greu de batut. Nunai bine!!! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
esti baiat de caracter ... felicitarile mele pt fair play si pt faptul ca, chiar daca ai luat bataie tot o masina foarte tare ai
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari la amandoi,aveti 2 masini puternice la care cred ca ati muncit mult,meritati tot respectul cuvenit
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Multumesc! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
toata lumea se cearta...e masina....emotor...da cine a facut threadu nu zice nik?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
imi raspunde si mie cineva....subaru wrx sti(sebastian) VS. ..........(ono) care e noua masina lui ono??:rolleyes2
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Porsche 996 turbo 420 de bhp stock.
Al lui Daniel este preparat la TechArt si are mai multi calutzi. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
Sa-i spuneti lu' nenea cu motocicleta sa-si puna centura de siguranta ...ca e periculos fara ea:)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
bai fratilor ... fara suparare ... mai apar multi cimpanzei dinastia care nu citesc titlul pana la capat?
si mai ontopic ... masina lui ono inca se modifica sau am citit eu prost in alta parte? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asa este ,se mai bricoleaza.
PS. Tare faza cu cimpanzeii :))) Dar cimpanzeii sunt mai inteligenti ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cica s-ar lucra la imbunatatirea ei ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
... ramane la varf
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Astept acel porsche de 1000cp sa vada ce inseamna puterea!
Am sa-l bat! |
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning