![]() |
Re: Need for Speed Undercover
poti sa folosesti si tastatura..si configurezi din joc toata treaba..doar calibratul se face din control panel..
|
Re: Need for Speed Undercover
La tastatura nu imi merge butonul de "down"........
|
Re: Need for Speed Undercover
E vorba de randare,ori jocul nu randeaza cum trebuie ori e Pc'ul,si la mine face aceiasi faza. Sincer poate fii si de la joc,a fost facut in graba,nu o zic eu,o zice unu om ce lucreaza la Black Box ( Ea Games). Eu unul joc la low World Detalis,nu imi place efectul acela galben.
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Daca cu asta se poate ce sa mai zic de Skyline! |
Re: Need for Speed Undercover
am terminat jocul ,mi sa parut cam usor fata de pro street ,care a mai terminat ,ce pareri aveti
|
Re: Need for Speed Undercover
Eu l-am sters ca sunt foarte dezamagit de munca celor de la EA!
|
Re: Need for Speed Undercover
Slab de tot jocul, dezamagit total. L-am dezinstalat si eu, pentru ca mi s-a aprut o aiureala, cat de usor ma depaseau Jeep-urile de politie in Veyron la 360 kmh. Plin de bugg-uri, nu am scapat cu niciun patch de raza care scana soseaua in fata mea, in plus, mai intrau rotile in asfalt si intram prin parapeti fara probleme.
Cred ca era mai bine sa il vanda ca si un Add-On la NFS Most Wanted.....aceeasi grafica, masini, stiluri de curse...same shit. |
Re: Need for Speed Undercover
ma nu stiu ce probleme aveti voi cu avioanele voastre de calculatoare da' cu rajnita mea p4 la 2.4 , 2gb ram si placa video FARA pixel shader 3 , merge binisor , nu vad raze din astea si nici alte probleme de grafica! .. intr-adevar.. jeepurile si celelalte masini de politie te prind chiar daca ai 405km/h cu veyron
|
Re: Need for Speed Undercover
Ciudat, pentru ca eu cu 4gb ram, procesor intel core duo, placa video de 512 am aceleasi bug-uri ca si LEXION. Raza aia e de fapt neincarcarea hartei in timp real! Alt bug e ceva fantana arteziana la care ii vad jetul de apa, ca o fantoma, sa zic asa, prin blocuri!
Parca EA ar fi realizat Undercover pe script-urile de la Most Wanted! |
Re: Need for Speed Undercover
ceee.. ca MW e super grafica pe langa rahatul asta :)
|
Re: Need for Speed Undercover
4 Attachment(s)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Mi-a placut ProStreet pentru ca avea Honda Civic, NSX-ul si Integra si multe clasice, dar a fost si el o dezamagire! Undercover e si el un esec!!! |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo? Sau ce? |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Quote:
Quote:
Spoiler in jocuri video: daca ai terminat jocul si lasi amanunte importante in cuvintele tale se numeste un SPOILER. Asta strica experienta altora care nu au terminat jocul. Prin bun simt, timpul in care nu se dezvaluie amanunte importante din joc este convenit la 3 luni de la lansarea oficiala a jocului. |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
Lasa ca oricum ii plin Youtube si forum-urile de povestea sfarsitului! Ce bug am mai descoperit...la Skyline, daca l-ai vopsit cumva alb, atunci cand treci pe sub o umbra stopurile ti se fac rosii!!! Dezamagire-aceleasi bodykit-uri de prost gust pt. toate masinile, cu mici exceptii sau modificari. Mai bine lasau tuning-ul ca in U2, si iti alegeai ce spoiler vroiai, si pe deasupra sa ai si autosculpt! Am M6 si Aston Martin, si le-am vopsit negre, le-am pus alte jante si tobe-atat! ProStreet avea mai multe posibilitati de tuning-scaune, rollcage, setarea inaltimii suspensiilor etc. |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
ba frate da` tu chiar nu ai nici o treba cu internetul si jocurile pe calculator? SPOILER (al unui joc) , inseamna SA DEZVALUI CUM SE TERMINA JOCUL , SAU CE ACTIUNE ARE JOCUL PANA LA SFARSIT , STRICAND ASTFEL SURPRIZA ALTOR PERSOANE CARE POATE NU L-AU TERMINAT INCA !!! mai trebuie sa iti explicam inca o data , sau de data asta am fost destul de concis pentru tine ??? geeezzzz |
Re: Need for Speed Undercover
Sincer era de asteptat,sa fie ceva aiurea.Poveste total aiurea,lol politai sub acoperire,aiurea rau.Au muncit degeaba,avand in vedere ca unii dintre noi nu am dat bani,nu ar trebui sa comentam.
|
Re: Need for Speed Undercover
Insanerzw: Vezi ca postul lui KillerINC nu era unul injurios asa ca nu este nevoie sa se porneasca un flame. Exista niste reguli si niste norme pe forum (si in general) cu care suntem toti de acord atunci cand dam acel register. Si nu, nu spui ce vrei din joc dar despre joc poti spune ce vrei.
Este vorba doar de bun simt aici. Il ai sau nu. |
Re: Need for Speed Undercover
gata cu cearta stergeti cu buretele si eu sterg cu butonul.
|
Re: Need for Speed Undercover
Ce usor se musamalizeaza totul!Atat am avut de spus!Nu este prima data cand patesc asa ceva pe 4tuning!:rolleyes2;)
|
Re: Need for Speed Undercover
Nu se musamalizeaza nimic, doar ca nu isi avea rost discutia. continuati cearta pe PM. multumesc
|
Re: Need for Speed Undercover
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor... In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\.. RUSINE ! :lol: |
Re: Need for Speed Undercover
Da' cine se cearta? :lol:
P.s. parere personala, pe xbox360 mi se pare mai bun undercover decat prostreet. Sunt pe la level 4. |
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
pai si ti-ar placea sa ti se vorbeasca cu 'dvs' ?
|
Re: Need for Speed Undercover
1 Attachment(s)
L-am luat si eu ieri sa vad ce e de capul lui , de dimineata am ajuns la LeveL4 ;)) ...in fine cred ca in cateva zile il termin , imi place grafica si ca se misca mult mai bine , e ceva de capul lui . HF ! ;):twisted:
|
Re: Need for Speed Undercover
4 Attachment(s)
dragut joculet
|
Re: Need for Speed Undercover
4 Attachment(s)
ft frumos jocul .. reusit cat de cat. eu am probleme cu suntetul nu se aude cum trebuie ..:D
|
Re: Need for Speed Undercover
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
|
Re: Need for Speed Undercover
Quote:
o sa pun in viitorul apropiat o comparatie intre varianta de ps2 si varianta de pc . |
Re: Need for Speed Undercover
ce nu imi place la el...prea putine misiuni...ar trebui sa aiba mai multe curse...este exact ca si carbon...dak te joci non'stop il termini naiba iin o zi...pfff...:)
|
Re: Need for Speed Undercover
NFS Undercover mi-a placut foarte mult insa ma cam plictiseste...:|
|
Re: Need for Speed Undercover
Ba adevaratu spirit al need for speed e tuningu la performante(asa zic io) , nu cosmemazing sau alte alea ... mie mi-a placut foarte foarte foarte mult prostreet numai pentru faptu ca arta cati cai putere are masian , si ca puteai sa o aduci la 1000 si ceva ... pacar ca nu puteai sa te plimbi in free raid (ca in MW) , sa fi avut orash ... politie . Da undercover m-am jucat doar o cursa pe ps3 ... si e chiar tare :)) ... da in rest nu stiu prea multe de el , da bucurativa ca are politie si toat cele , pentru ca alt joc nu exista mai bun pe piata (cu masini) .... nu stiu daca politia la undeercover e reusita ca la MW , da macar are . Asa ca nu mai criticati ca prosti jocurile nfs ca alceva mai bun NU EXISTA INCA !!! Mai bine fugiti si jucativa un simulator va invartiti de 10 ori pe acelasi drum ...
|
Re: Need for Speed Undercover
politia e super proasta la undercover.. ii poti pacali destul de usor dar e si proasta in sensul ca .. am 408km/h si vine gaboru dupa mine..cam slabut la capitolul asta! Astept urmatoarea varianta care promite multe.
|
Re: Need for Speed Undercover
Asa era si la MW .... da daca ar fi ca in realitate care ar mai fii farmecu ?? Ca imediat ai scapa de ei :)) .... cea mai nasoala politie e la carbon , care nu mi-a poacut DELOC !!! NFS e facut sa te distrezi ... nu sa fie simulator sa zici tu ete ba facui acccident acum trebuia sa mor ... .te distrezi cu politia .... ai ce face in joc ... pe cand intr-un simulator , ti se ia repede de el ... la nfs te plimbi pe harta mai gasesti cate ceva ...
|
Re: Need for Speed Undercover
imi pare rau dar deviza celor de la EA e ca toate jocurile sa fie cat mai realiste.. defapt.. toti vor sa faca jocuri cat mai apropiate de adevar! De acord... imediat scapi de ei.. dar nici sa exagereze incat un jeep sa prinda 408 la ora! mai bine sa intensifice totul.. sa fie mai greu de jucat.. sa se faca mai multe blocaje .. sa fie mai multe elicoptere!
PS: in prostreet faceai accident .. mureai :) |
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning