Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

cryssl 29-11-08 14:14

Re: Need for Speed Undercover
 
poti sa folosesti si tastatura..si configurezi din joc toata treaba..doar calibratul se face din control panel..

oldtudorhand 29-11-08 16:17

Re: Need for Speed Undercover
 
La tastatura nu imi merge butonul de "down"........

StreetStyle22 29-11-08 16:58

Re: Need for Speed Undercover
 
E vorba de randare,ori jocul nu randeaza cum trebuie ori e Pc'ul,si la mine face aceiasi faza. Sincer poate fii si de la joc,a fost facut in graba,nu o zic eu,o zice unu om ce lucreaza la Black Box ( Ea Games). Eu unul joc la low World Detalis,nu imi place efectul acela galben.

BigDaddy_1112 29-11-08 18:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1888168)
Am si eu o problema,am ajuns la un nivel unde nu mai pot face fata la wheelman 10,am un audi tt,si un lancer cel nou,deja nu mai fac fatza oricat de bine as merge tot nu ii ajung abea ma tin dupa ei!Cine stie ce pot fae!?!Incep cariera de la capat?:cry: Astept raspuns !MS!

De ce nu incerci alta masina? Eu, de exemplu, la wheelman 10, am facut cu 240 SX un SLR la Outrun de s-a cacat pe el! nu-l mai vedeam pe harta!
Daca cu asta se poate ce sa mai zic de Skyline!

DaViD TL 02-12-08 22:00

Re: Need for Speed Undercover
 
am terminat jocul ,mi sa parut cam usor fata de pro street ,care a mai terminat ,ce pareri aveti

BigDaddy_1112 05-12-08 11:31

Re: Need for Speed Undercover
 
Eu l-am sters ca sunt foarte dezamagit de munca celor de la EA!

-LEXION- 05-12-08 11:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Slab de tot jocul, dezamagit total. L-am dezinstalat si eu, pentru ca mi s-a aprut o aiureala, cat de usor ma depaseau Jeep-urile de politie in Veyron la 360 kmh. Plin de bugg-uri, nu am scapat cu niciun patch de raza care scana soseaua in fata mea, in plus, mai intrau rotile in asfalt si intram prin parapeti fara probleme.

Cred ca era mai bine sa il vanda ca si un Add-On la NFS Most Wanted.....aceeasi grafica, masini, stiluri de curse...same shit.

dolb 05-12-08 12:00

Re: Need for Speed Undercover
 
ma nu stiu ce probleme aveti voi cu avioanele voastre de calculatoare da' cu rajnita mea p4 la 2.4 , 2gb ram si placa video FARA pixel shader 3 , merge binisor , nu vad raze din astea si nici alte probleme de grafica! .. intr-adevar.. jeepurile si celelalte masini de politie te prind chiar daca ai 405km/h cu veyron

BigDaddy_1112 05-12-08 15:38

Re: Need for Speed Undercover
 
Ciudat, pentru ca eu cu 4gb ram, procesor intel core duo, placa video de 512 am aceleasi bug-uri ca si LEXION. Raza aia e de fapt neincarcarea hartei in timp real! Alt bug e ceva fantana arteziana la care ii vad jetul de apa, ca o fantoma, sa zic asa, prin blocuri!
Parca EA ar fi realizat Undercover pe script-urile de la Most Wanted!

dolb 05-12-08 16:14

Re: Need for Speed Undercover
 
ceee.. ca MW e super grafica pe langa rahatul asta :)

Insanerzw 06-12-08 16:36

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii

Insanerzw 06-12-08 16:42

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by BigDaddy_1112 (Post 1903855)
Eu l-am sters ca sunt foarte dezamagit de munca celor de la EA!

Munca ? Care munca frate eu nu vad nici o munca.....scz de post dublu,dar am prins cu bugati veyron 430 si se tinea jeep ul de police dupa mine,trist!EA GAMES sa cam stricat,imi placea vechiul style Need for speed underground 1,2 de la nfsu2 sa stricat....nu stiu nu mai am sperante la urmatoarele serii NFS!

BigDaddy_1112 06-12-08 21:05

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906061)
Munca ? Care munca frate eu nu vad nici o munca.....scz de post dublu,dar am prins cu bugati veyron 430 si se tinea jeep ul de police dupa mine,trist!EA GAMES sa cam stricat,imi placea vechiul style Need for speed underground 1,2 de la nfsu2 sa stricat....nu stiu nu mai am sperante la urmatoarele serii NFS!

Da, ai dreptate! Seria Underground a fost super, Most Wanted a fost si el bun( am simtit lipsa Skyline-ului!!!!) , Carbon a fost un rahat pe bat(scuzati-mi expresia:oops:)- l-am avut instalat doar vreo 10 minute.
Mi-a placut ProStreet pentru ca avea Honda Civic, NSX-ul si Integra si multe clasice, dar a fost si el o dezamagire!
Undercover e si el un esec!!!

Trickz 06-12-08 23:11

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906055)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii

Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Insanerzw 07-12-08 09:18

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1906711)
Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

Trickz 07-12-08 13:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1906711)
Frate, stii ce e ala un spoiler? Nu ala de masina ci ala de joc.

Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1907089)
Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

Spoilerul tau:
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1906055)
Imi place ca si POLITIA e in alte tari corupta ,nu numai in ROMANIA,stiti ca la sfarsit fuge aia cu geanta si cu un M6 >:) era politista corupta...am si cateva poze cu ce masina amterminat nfs :) scz de detalii


Spoiler in jocuri video: daca ai terminat jocul si lasi amanunte importante in cuvintele tale se numeste un SPOILER. Asta strica experienta altora care nu au terminat jocul. Prin bun simt, timpul in care nu se dezvaluie amanunte importante din joc este convenit la 3 luni de la lansarea oficiala a jocului.

BigDaddy_1112 07-12-08 14:09

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1907089)
Ce vrei sa insinuezi TRICKZ?

Ca nu i-am pus spoiler la acel Lambo?

Sau ce?

MORTALA FAZA:lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!! Lamborghini-ul e OK!
Lasa ca oricum ii plin Youtube si forum-urile de povestea sfarsitului!

Ce bug am mai descoperit...la Skyline, daca l-ai vopsit cumva alb, atunci cand treci pe sub o umbra stopurile ti se fac rosii!!!
Dezamagire-aceleasi bodykit-uri de prost gust pt. toate masinile, cu mici exceptii sau modificari. Mai bine lasau tuning-ul ca in U2, si iti alegeai ce spoiler vroiai, si pe deasupra sa ai si autosculpt! Am M6 si Aston Martin, si le-am vopsit negre, le-am pus alte jante si tobe-atat!
ProStreet avea mai multe posibilitati de tuning-scaune, rollcage, setarea inaltimii suspensiilor etc.

Insanerzw 07-12-08 20:42

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Trickz (Post 1907450)
Spoilerul tau:



Spoiler in jocuri video: daca ai terminat jocul si lasi amanunte importante in cuvintele tale se numeste un SPOILER. Asta strica experienta altora care nu au terminat jocul. Prin bun simt, timpul in care nu se dezvaluie amanunte importante din joc este convenit la 3 luni de la lansarea oficiala a jocului.

Spune-o frate direct ca nu am inteles ce vrei sa zici, ma iei pe mine pe ocolite , cu spoile ,cuvintele mele!:rolleyes2:rolleyes2

KillerINC 07-12-08 20:51

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1908033)
Spune-o frate direct ca nu am inteles ce vrei sa zici, ma iei pe mine pe ocolite , cu spoile ,cuvintele mele!:rolleyes2:rolleyes2


ba frate da` tu chiar nu ai nici o treba cu internetul si jocurile pe calculator?

SPOILER (al unui joc) , inseamna SA DEZVALUI CUM SE TERMINA JOCUL , SAU CE ACTIUNE ARE JOCUL PANA LA SFARSIT , STRICAND ASTFEL SURPRIZA ALTOR PERSOANE CARE POATE NU L-AU TERMINAT INCA !!!

mai trebuie sa iti explicam inca o data , sau de data asta am fost destul de concis pentru tine ???


geeezzzz

StreetStyle22 07-12-08 22:09

Re: Need for Speed Undercover
 
Sincer era de asteptat,sa fie ceva aiurea.Poveste total aiurea,lol politai sub acoperire,aiurea rau.Au muncit degeaba,avand in vedere ca unii dintre noi nu am dat bani,nu ar trebui sa comentam.

Trickz 08-12-08 18:07

Re: Need for Speed Undercover
 
Insanerzw: Vezi ca postul lui KillerINC nu era unul injurios asa ca nu este nevoie sa se porneasca un flame. Exista niste reguli si niste norme pe forum (si in general) cu care suntem toti de acord atunci cand dam acel register. Si nu, nu spui ce vrei din joc dar despre joc poti spune ce vrei.
Este vorba doar de bun simt aici. Il ai sau nu.

Opportunity 08-12-08 18:10

Re: Need for Speed Undercover
 
gata cu cearta stergeti cu buretele si eu sterg cu butonul.

Insanerzw 08-12-08 18:11

Re: Need for Speed Undercover
 
Ce usor se musamalizeaza totul!Atat am avut de spus!Nu este prima data cand patesc asa ceva pe 4tuning!:rolleyes2;)

Opportunity 08-12-08 18:13

Re: Need for Speed Undercover
 
Nu se musamalizeaza nimic, doar ca nu isi avea rost discutia. continuati cearta pe PM. multumesc

f0cs 08-12-08 18:16

Re: Need for Speed Undercover
 
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor...
In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\..
RUSINE !
:lol:

Trickz 08-12-08 18:18

Re: Need for Speed Undercover
 
Da' cine se cearta? :lol:

P.s. parere personala, pe xbox360 mi se pare mai bun undercover decat prostreet. Sunt pe la level 4.

Insanerzw 08-12-08 18:19

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by f0cs (Post 1909506)
+1 opportunity
cum sa va certati ma asa? ametitilor...
In loc sa fiti impreuna impotriva unui IMPUTZIT de joc va bate`ti cap in cap :\..
RUSINE !
:lol:

Poi imi vorbeste cu "ba" fara sa ma cunoasca,ce conteaza fratilor cati ani am ,daca sunt mai mic nu trebuie sa fiu respectat sau cum?Si ca sa nu fiu off,mie nu imi apare aceea eroare cu cladirea din faata masinii sa se vada cu reflexii ciudate pe ea!Sa mai zic odata daca vrei sa fi respectat ,respecta la randul tau!O sa vorbesc cu el prin PM!sall all bft deja am destui X(

Opportunity 08-12-08 18:37

Re: Need for Speed Undercover
 
pai si ti-ar placea sa ti se vorbeasca cu 'dvs' ?

DTH 11-12-08 10:46

Re: Need for Speed Undercover
 
1 Attachment(s)
L-am luat si eu ieri sa vad ce e de capul lui , de dimineata am ajuns la LeveL4 ;)) ...in fine cred ca in cateva zile il termin , imi place grafica si ca se misca mult mai bine , e ceva de capul lui . HF ! ;):twisted:

ad1 11-12-08 18:33

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
dragut joculet

bitzucv9 12-12-08 10:24

Re: Need for Speed Undercover
 
4 Attachment(s)
ft frumos jocul .. reusit cat de cat. eu am probleme cu suntetul nu se aude cum trebuie ..:D

dolb 12-12-08 11:32

Re: Need for Speed Undercover
 
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!

Insanerzw 12-12-08 11:36

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1916287)
dupa cum se observa din pozele puse .. calitatea grafica a jocului este foarte slaba!

La ad1 ce se vede mia binisior doar pt ca are rezolutia mai mare dar umbrele stalpilor se vad urat,sa va uitati cum se vad umbrele pomilor sau stalpurilor!:rolleyes2

dolb 12-12-08 11:49

Re: Need for Speed Undercover
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1916292)
La ad1 ce se vede mia binisior doar pt ca are rezolutia mai mare dar umbrele stalpilor se vad urat,sa va uitati cum se vad umbrele pomilor sau stalpurilor!:rolleyes2

si la el nu se vede cine-stie ce! calitatea masinii este execrabila , iar cu pomii ai dreptate!

o sa pun in viitorul apropiat o comparatie intre varianta de ps2 si varianta de pc .

mosu92 13-12-08 22:54

Re: Need for Speed Undercover
 
ce nu imi place la el...prea putine misiuni...ar trebui sa aiba mai multe curse...este exact ca si carbon...dak te joci non'stop il termini naiba iin o zi...pfff...:)

y0uR.L1FE 08-01-09 09:53

Re: Need for Speed Undercover
 
NFS Undercover mi-a placut foarte mult insa ma cam plictiseste...:|

Dannyromdan 08-01-09 09:58

Re: Need for Speed Undercover
 
Ba adevaratu spirit al need for speed e tuningu la performante(asa zic io) , nu cosmemazing sau alte alea ... mie mi-a placut foarte foarte foarte mult prostreet numai pentru faptu ca arta cati cai putere are masian , si ca puteai sa o aduci la 1000 si ceva ... pacar ca nu puteai sa te plimbi in free raid (ca in MW) , sa fi avut orash ... politie . Da undercover m-am jucat doar o cursa pe ps3 ... si e chiar tare :)) ... da in rest nu stiu prea multe de el , da bucurativa ca are politie si toat cele , pentru ca alt joc nu exista mai bun pe piata (cu masini) .... nu stiu daca politia la undeercover e reusita ca la MW , da macar are . Asa ca nu mai criticati ca prosti jocurile nfs ca alceva mai bun NU EXISTA INCA !!! Mai bine fugiti si jucativa un simulator va invartiti de 10 ori pe acelasi drum ...

dolb 08-01-09 10:20

Re: Need for Speed Undercover
 
politia e super proasta la undercover.. ii poti pacali destul de usor dar e si proasta in sensul ca .. am 408km/h si vine gaboru dupa mine..cam slabut la capitolul asta! Astept urmatoarea varianta care promite multe.

Dannyromdan 08-01-09 10:45

Re: Need for Speed Undercover
 
Asa era si la MW .... da daca ar fi ca in realitate care ar mai fii farmecu ?? Ca imediat ai scapa de ei :)) .... cea mai nasoala politie e la carbon , care nu mi-a poacut DELOC !!! NFS e facut sa te distrezi ... nu sa fie simulator sa zici tu ete ba facui acccident acum trebuia sa mor ... .te distrezi cu politia .... ai ce face in joc ... pe cand intr-un simulator , ti se ia repede de el ... la nfs te plimbi pe harta mai gasesti cate ceva ...

dolb 08-01-09 10:50

Re: Need for Speed Undercover
 
imi pare rau dar deviza celor de la EA e ca toate jocurile sa fie cat mai realiste.. defapt.. toti vor sa faca jocuri cat mai apropiate de adevar! De acord... imediat scapi de ei.. dar nici sa exagereze incat un jeep sa prinda 408 la ora! mai bine sa intensifice totul.. sa fie mai greu de jucat.. sa se faca mai multe blocaje .. sa fie mai multe elicoptere!

PS: in prostreet faceai accident .. mureai :)


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning