![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Poi cum ce sa caute ... acolo e locul lui ... dupa certificat 280 cp (grupa G 250-300)... Ca mai are omul in dotare un laptop cu care downlodeaza caluti cu DC ++ asta e ... fiecare cum poate , cofetaria a facut-o dupa ce a castigat grupa si sa pregatit pentru WPP
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
sal ,imi pare rau sa va spun dar sant dezamagit de organizarea voastra la faza cu masinile expuse neati fraierit pe toti si nu e frumos caci noi am mers si pentru a ne arata operele si o parte din show vi lam facut noi si pe deasupra neati luat si bani. Pentru ce??????????. Sa le fie organizatorilor rusine inca odata si inca odata. Succes in continuare tuturor
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
nu afisati timpi daca va rog
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Niste poza mai vin ink vreo 2 :lol::lol::shock:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari organizatorilor(mai putin pe partea cu expo si dB drag, dar in rest a fost ok), felicitari lui Dani pt cei 140,1db, sau cati au fost:-P, un inceput promitator...
La cat mai multe event`uri!!:-) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
10 Attachment(s)
Poze:lol::lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
4 Attachment(s)
pun si eu vreo doua:arrow:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Super tare show-ul:lol::lol::lol: !!!
Felicitari organizatori ! am facut video-uri de pe la vreo ora 2 incolo cu cam tot ce s-a intamplat pe acolo - drag/drift...daca vreti careva da-ti un msj.. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
da
poti sa-mi dai niste video-ri ca sa fac un demo pentru tengu & co sa vada ce stiu . Daca vrei pun si numele tau acolo. da-mi pm am incercat sa-ti dau pm dar ceva nu merge |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
superb showul, felicitari Ionutze pentru tot ce ai facut acolo si multumesc mult pentru cum ne-ai facut sa ne simtim!!!
PS daca are cineva filmari cu OPEL ASCONA de la grupa D si-mi poate trimite, ai multumesc anticipat!! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Best Paint - Audi Satu Mare , Best Exterior - Celica alba ARAD , Best Car of The Show - Celica Alba ARAD ....cupele sunt la mine , va rog contactati'ma in vederea obtinerii lor ..Nu v'am lasat balta , dar nu am avut timp pentru toate , a trebuit sa eliberam aeroportul mai repede cu 2 ore decat stabilisem ..Imi cer scuze pentru neintelegeri
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
ma baeti care aveti ceva filmulete urcatile aici sa vad si eu cum a fost show :Deu nu am putut sa vin am avut nunta mersi mult
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
FELICITARI!
O cursa superba si fericiti sunt cei care au putut sa mearga! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca la liniute organizarea a fost de nota 10+ pe la tuning show si DB Drag nu am vazut vreun organizator.
Ce sa intamplat nu se puteau duce macar 2 la show ca oricum multi din organizatori stateau pe degeaba la liniute. Tuning show-ul si DB Dragu puteau fi gata lejer la ora 12 si apoi sa mearga toata lumea linistita la liniute fara sa nu piarda ceva. In general a fost un eveniment placut si bine organizat dar numai pe parte de liniute.Sper ca pe viitor sa invatati din greselile astea si sa nu se mai repete. Inca o chestie care nu o inteleg e faza de la liniute cand au fost finalele si pt locul 3 si 4 nu sa mai dat voie sa ne dam motivul fiind timpul. Felicitari organizatorilor dar era loc si de mai bine :) sa ne revedem cat de curand |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Superb evenimentul...si la stiri a fost prezentat foarte bine...;););)
Felicitari Ionutz pt. interviul acesta...foarte frumoase cuvinte ai spus...;););) http://www.protv.ro/stiri/eveniment/...baia-mare.html |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
2 Attachment(s)
citeva poze artistice
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
filmulete cu HAI-u de la cercuri si liniute cine are?
dar tot filmu dintr-o bucata . nu 20 de filme de 10 sec :-) ms :D |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
P.S. Atat timp cat nu vorbeste proprietarul evo-ului eu cred ca ar trebui inchis subiectul wpp vs evo |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Pot sa imi aleg ce grupa vreau daca este mai mare decat cea unde ma incadrez asa ca..... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
1 Attachment(s)
un drift de a lui B-69-hai
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
imi cer scuze de dublu post...o sa mai pun niste filmari cu un prieten de a meu cu Oltcitu care a facut de rusine 2 Cliouri
https://www.youtube.com/watch?v=Gzj5V1buCFo https://www.youtube.com/watch?v=sp_Es0CTIe4 |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Si cum putem sa-i obtinem fara sa ne facem cont pe forumul MR?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
2 Attachment(s)
:arrow::arrow:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Daca stiam ca o sa fie asa labareala cu expozitia mergeam cu cealalta masina sa particip la liniute. Macar nu mergeam degeaba. Oricum....pentru liniute meritati felicitari. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Mersi bmw_fear!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
Cel mai bun timp al meu este 12.511 Cel mai bun timp al tau este 12.671 Cursa demonstrativa chiar nu conteaza pentru mine avand in vedere ce ti-am zis inainte de cursa, am acceptat cursa pentru show nu pentru a genera dicutii pe forum si aici vorbesc de cei care se baga in seama aiurea... P.S. O sa apara si un film cu finish-ul |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Felicitari wpp pt timpul cel mai bun.....cred ca e momentul sa schimbi ceva la semnatura :).
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Am luat locu 3 cu subaru alb.....nui rau deloc pentru prima cursa
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
timpi spun ca WPP a luat:
Demo EVO 00.601 00.000 13.280 13.882 5/11/2008 6:24:50 PM Demo WPP 00.763 00.000 13.118 13.882 5/11/2008 6:24:51 PM oricum, felicitari tuturor! a fost un show grozav! tineti-o tot asa! felicitari dani, naritza si nu in ultimu rand Angelo :) |
| All times are GMT +2. The time now is 03:46. |
- Copyright 2026 4Tuning