![]() |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Pontiac .. ?? :rolleyes2
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Saleen?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Vector WX 8. poza e d la 2007 Los Angeles Auto Show.
obiectii ? |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
niciuna...
pune poza :D |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
pune tu ca esti in crestere;)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
nu prea mai sunt in crestere :))
neeext... |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Caparo T1
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
ka-ching...
pune poza :) |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Una simpla
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
my favorite;))...bertone matilde
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Mantide ;)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
da...asa e...scuze de greseala;))ms
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Daca nu mai pune nimeni, hai ca pun eu.
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
bmw hydrogen
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
P.S. am uitat sa editez numele la poza. |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
:P:P pun eu urmatoarea
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Cred ca e un Ford deluxe custom..
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nu este mai incearca:P
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Plymouth ..
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nu este
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Deco Rides Boattail
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
bv cangri aia e;)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
puneti tot voi
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
:lol:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Quote:
iar pe net apare ub numele de "unknown car" the photo is made in monaco |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Venturi fetish prototype cred
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Am vazut un reportaj despre aceasta masina. Este fabricata in Monaco si este ELECTRICA. Daca imi aduc bine aminte parca spuneau ca are undeva la 140 hp si este si cabrio. Autonomia bateriei... undeva pe la 7 ore parca. Nu imi aduc aminte numele insa stiu sigur ca exista un singur exemplar.
PS : Am gasit si un site http://www.bizjournals.com/columbus/...ctric-car.html |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
da este electrica si are 180 kw si priinde suta in 5 s
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Vezi ca ti-am raspuns mai sus. Mai multe nu cred ca se pot spune despre acest automobil :)
PS: scuze am gresit site-ul http://www.greencarsite.co.uk/GREENN...uri-Volage.htm |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
vazui dar eu am vazut pe site la ei ca astea sunt specifiicatiile si chiar este venturi fetish
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Pai nu te-am contrazis :)
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
poi din linkul ala eu vad alt venturi
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Daca tot acest thread se numeste ''Ce masina crezi ca este?'' haideti sa schimbam un pic in Recunoaste sunetul motorului.
Hai ca pun eu primu: |
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
sa inteleg ca nu stie nimeni???
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
Ford Consul, cumva?
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
nu ............
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
e mozvikh daca nu ma insel...
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
NUUUUUUUUUUUUU
|
Re: Joc interactiv- Ce masina crezi ca este?
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:32. |
- Copyright 2026 4Tuning