![]() |
Re: Aderare Usergroup
Se poate sa ader la acest usergroup? Multumesc!
|
Re: Aderare Usergroup
Ai inchis peste tot si acum vrei iar??
De ce?? |
Re: Aderare Usergroup
Nu eu am vrut sa ies din acest usergroup, fostul moderator a considerat ca este mai ok sa fiu scos fara niciun argument.Poate ma voi intoarce si pe topicul de prezentari Deci sunt reacceptat?Merci
|
Re: Aderare Usergroup
Tocmai de asta ai fost scos.
Cei care nu au treaba cu sectiunile de prezentari, nu au ce cauta in user group! |
Re: Aderare Usergroup
Ok Costi, eu am incercat daca nu se vrea sa revin, imi vad de treaba mea.Merci frumos!Bafta!
|
Re: Aderare Usergroup
Poti reveni la prezentari fara probleme si daca merge treaba ok o sa faci parte si din user group.
|
Re: Aderare Usergroup
Mai primiti un colectionar in grup? :)
|
Re: Aderare Usergroup
3 Attachment(s)
Ma gandesc sa ader si eu la acest grup (DACIA ) ... daca indeplinesc conditiile.
|
Re: Aderare Usergroup
Cu mare placere :-) Urmati instructiunile din primul post din acest topic pentru a trimite cererea.
|
Re: Aderare Usergroup
Salut!
Pot intra și eu în grupul colecționarilor de 1/18? :D Aștept un răspuns. Mersi. |
Re: Aderare Usergroup
Mersi pt add. :D
|
Re: Aderare Usergroup
Mai primiti un colectionar in grup la 1/43?
|
Re: Aderare Usergroup
Daca nu dati "Add" eu nu pot da "Accept".
|
Re: Aderare Usergroup
eu am dat add
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:10. |
- Copyright 2026 4Tuning