![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
nu stim.....da daca o vezi pe undeva ia-i jantele ca sunt belea rau de tot :)
succes in continuare cu restul modificarilor... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
Made By C&o
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
dragutza audi`u C&O |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
c&o pai dinc ate am vazut eu ai tunant masinile la fel , mai putin BMW --->> acelasi kit [-(
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:)) ti se pare..... oricum c&o ies dragutze, dak ai proiecte pe viitor si vrei sa le vezi tunarite putin virtual, contact me :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
buna sunt nou pe aici...si imi place fffffff mult acest club.....aveti niste masini ffffff meseriase pe aici....
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
c&o sunt cei mai tari........imi place ca sunt foarte originali fata de alte saloane de tuning....
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
C&O din cate stiu nu este salon de tuning ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
C&O este firma de tuning!!!! |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
uite ca nu shtiam ca e diferenta intre salon de tuning si firma de tuning......oricum ms pt sfat
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
hai sa te vad cu pontiacu pornit si postat aici... da? k de nu..iti dau foc la o|o si...oricum ies pe strada inaintea ta :twisted: si asfaltu si asa e subtire.. nu cred k ne tine pe aman2 :))) glumeam :P va salut MANGIAREE ASFALTOOO :twisted: |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
chiar aja vlad... cand iti scotzi pontiacu??? si cand te lauzi cu el si pe forum la noi.... ca pe alte forumuri te-ai laudat ;))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
eu am inteles ca are si un r32 e adevarat?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Din cate am inteles eu ...e pe la Bucuresti masina ...pe la Trader...;))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Frumoase masini am vazut, felicitari!. Am un prieten din SV cu o tigra rosie si am sal conving sa se inscrie si el. Cauta sasi faca interiorul. Stie cineva ceva?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Se jtie prin SV ....exista tapitier auto ;)....exista clubul Crazy Drivers si in Bacau ;) ....dak e lume interesata :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
4 Attachment(s)
Ia uitati ce am gasit eu mergand pe drumurile sucevene. Eu mergeam. Ea stationa.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Tin sa precizez ca masina de Drive Test cu care eram este cat un X5 sau un Land Cruiser. Deci nu este mica deloc.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
tare :)) imi iau si yo =))) ..... adevaru k americanii nu prea au ei gusturi pt elegant asa mari dar le plac MARI :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Este un sasiu de camion pe care este pusa caroseria
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
No Comment ....masinutza de la Martin Motors....park e un Tico pe langa aia ...:-s
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
i-a curs uleiul
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
se mai strica masinile din cand in cand..oricum.super masina ... :">
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
d aia imi iau si yo :D roti mai mari desigur
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Buna masina .....oricum .....Amerik Rullzz....dar totusi ...sunt curios cum nu as incalca linia continua cu asta :lol: ...sa vad ce mai zice Melitzia
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
cred ca e gandita sa circule pe 2 benzi si linia continuu e aia de langa santz:)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
pana in burdujeni si inapoi cu un rezervor de 48 l nu se stie daca mai ajungi inapoi :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
sal sucevenii , hai sa va spun cva , munster triku ala care e un ford a fost antrun timp parkat an radauti vreo 2 saptamani langa un restaurant sau ceo fi ala , si pasatu ala alb suparat BEN_u e tot din radauti da nu lam mai vazut de vreo un an ji cva ,shi nissanul 350 z e din apropiere ca lam vazut d multe ori pe aici kiar ji ieri kand mam kinuit ku dacia sal depasesc da noroku meu k nu sia pus gagiu mintea ku mine,ji limuzina aia kare e un lincoln sau kum so scrie e kiar a unui vecin deal meu , daca vreti pot sa fac poze ku motoru interioru ji toate alea ka doar no sa ma refuze pe mine ala kare a avut onoarea sai skimbe bateria la bijuteria aia a motorul e de 4700 parca ji el zicea ca ai ia kam 15 la suta lejer aja , si e de ankiriat ku 150 euroi ora .
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
aaa ji anca cva nu va agitati ku fordu ala big ca nu prea cirkula gagiu ku el ca nah nu prea ancape pe drum :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:)))))))))))))) esti d la politie? agent special? urmaresti fiecare masina ce face? si d unde e ? :)))))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:) nah mai turnat sunt agent 007 hahaha , am spus ji io c stiu ka din moment ce sunt pasionat de masini ma intertesez ji io kum pot , nu ?:)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
7 Attachment(s)
un nou proiect.....o sa urmeze.....
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Eheee ....bravo Ovidiu ....arata foarte bine ...a fost un proiect destul de indraznetz ...arata bine ...;) Bafta in continuare ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
am avut si yo una :(( ..... ma rog...taimiu :) ....... e prea fain sa ai duba ............. mai ales una buna :D ........ felicitari arata frumoasa ..... pacat k nu e microb si e inchisa in spate :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
zooper frumoase la mai mare
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
da...adevarat, frumoaa. Am vazut`o si eu aseara in oras..imi place
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
am tot ce vrei |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
Cum vi se pare?pareri?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:43. |
- Copyright 2026 4Tuning