![]() |
Re: intalnirea de week end !
probabil scurt obisnuitzii si apoi locatzia obisnuita ...
|
Re: intalnirea de week end !
Da ce dupa intalnire mereti undeva??? nici nam stiut :p
|
Re: intalnirea de week end !
Haideti prima oara pe acolo vedem poate suntem mai multi de 2 :)
|
Re: intalnirea de week end !
Eu nu ma duk la intalniri o vreme ca nu pot circula cu masina ca nu mai am asigurare... dar dupa data de 5 revin. :P
|
Re: intalnirea de week end !
kam slaba miscare in ultima vreme cu intalnirile :) okupata lumea ce sa faci benzina scumpa:))
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
Pai eu vin cu o propunere,sa scrie aici in thread fiecare daca vine sau nu,vineri de vineri,defapt sa se anunte cei care vin;) Ca la adunat de 2 persoane la discutii poate ne plictisim:rolleyes2... Poate eu ma prezint vineri cu niste amici care nu au cont pe 4tuning... O seara faina;) |
Re: intalnirea de week end !
Intalnirea de weekend ! hmmmmmm ....... daca tot se fac intalniri de weekend de ce nu ia cineva initiativa si face un club dar care sa si aiba "oarice" activitate ?!? ex. : pista ACR - drift session, etc......
P.S. si clubul NLR ar putea fi reanviat, de ce nu ... |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
Sa imi inscriu eu masina si voi incerca sa fac eu ceva....martea viitoare mi-l transcriu si vinerea viitoare ma duk la intalniri, poate trec vinerea asta cu vectra
|
Re: intalnirea de week end !
din pacate eu nu am timp de prea multe datorita jobului, da la cate un drift session as mai veni si eu :)
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
bmw power:evil::twisted::evil: |
Re: intalnirea de week end !
:-) :-) :-)
|
Re: intalnirea de week end !
Sincer eu m-as baga la organizare cu inca cineva, dar ar fi cu cine? Si sincer daca ar fi sa zicem o indemanare la pista acr, cati ar veni?!
Haideti sa facem o incercare, ce ziceti? Sambata sa facem o indemanare, cine se prezinta CA SI CONCURENT nu ca si spectator!!!! |
Re: intalnirea de week end !
Ideea este super. Măcar cineva se ocupă şi de fapte.
Cāteva precizări: pista ACR este in proprietatea ACR, motiv pt care dacă doriţi să organizati concurs recomand consultarea cu directorul, Seletye David, sunt sigur că va fi partener in orice acţiune automobilistică. In acest moment se lucrează pe reabilitarea pistei pentru a crea condiţii cāt mai bune elevilor şi eventualelor concursuri: este deja pază, este ingrădit (să nu intre animalele din spate), am inceput să tundem iarba sau mai bine zis jungla de pe lāngă pistă. Deci, se lucrează. Dacă vor fi fonduri, va fi asfaltată şi atunci se va putea organiza concursuri fascinante. Dar, intrebare principală: cine să organizeze. cu cine, pentru cine. |
Re: intalnirea de week end !
pt cine ar fi,daca se pun afise prin oras lumea o sa stie de eveniment si o sa vina,dar asa cum ai zis si tu cine sa organizeze si cu cine......asta ii alta problema
|
Re: intalnirea de week end !
stiti ca nu prea am cu ce.
dar daca e sa fie ... eu is prezent sambata.ca si participant |
Re: intalnirea de week end !
Cine vine la baia mare?Eu prezent:DHai sus mana,pana la 10 jumate se fac inscrieri pentru liniute :D
Ar fi frumos sa mergem iarasi in coloana ca data trecuta...... Am putea sa ne intalnim sub pod vineri sa discutam :D |
Re: intalnirea de week end !
pai eu vineri seara is sub pod.... dar si daca merem in baia mare eu pornesc cu cativa amici (masini diferite) la ora 9:15 de sub pod dar la 9 eu voi fi acolo... cine vine sa vina maine sa discutam si duminica plecam :P
|
Re: intalnirea de week end !
oky .. haidetzi acuma sub pod sa vb de baia mare ...
eu sunt prezent |
Re: intalnirea de week end !
cum adika acuma? :))
|
Re: intalnirea de week end !
Quote:
bun deci o sa fiti 4 noi mai suntem cel putin 20 de persoane si 10 masini care no sa venim maine sub pod,,,,ce faceti? veniti voi cu noi sau noi cu voi?;) |
Re: intalnirea de week end !
pai eu am zis ca duminica dimineata la 9 sa fim sub pod cine vrea sa merem impreuna
|
Re: intalnirea de week end !
Din simpla curiozitate intreb : ce s-a intamplat cu intalnirile de Vineri seara ?
|
Re: intalnirea de week end !
a cam murit incet incet ...
|
Re: intalnirea de week end !
defapt au murit de tot ...
|
Re: intalnirea de week end !
vine iarna asta e problema...:))
|
Re: intalnirea de week end !
9 Attachment(s)
Quote:
ca si anul trecut ;) doar ca atunci erau alte vremuri |
Re: intalnirea de week end !
sparcozaurule ... ti-ai si scos swiftozauru la interval.. ? :)) asa e.. se poate, tre doar putina vointa, pasiune, si putin timp dedicat acestei pasiuni pe care toti o avem in sange .. n-ar strica o intalnire ca pe vremuri .. de aia "de sub pod" :lol: .. sounds like a plan.. anyone.. ?
|
Re: intalnirea de week end !
ar fi oky ... doar nu maine ... ca e miss boboc eminescu
sau facem ca si anu trecut? ca dupa miss mergem pana in baia mare ? :D |
Re: intalnirea de week end !
Quote:
Alte vremuri nu anul trecut erau ci atunci cand au inceput intalnirile cativa prieteni buni ce stateau cu masinile tunate in fatza bisericii sau sub pod la taclale pana dimineata si mancau pui la rotisor cu sos tartar pe capota masinii de n-aveau nici o greatza ci se distrau si trecea timpul de parca prea repede trecea noaptea ca se facea ziua ; acele intalniri nu erau intitulate nicicum ci pur si simplu era trupa care se simtea bine, inainte sa apara alta "trupa", apoi alta, care s-au unit, s-au denumit, s-au redenumit, s-au desfiintat, s-au reinfiintat ...................... nu mai zic nimic .... |
Re: intalnirea de week end !
probabil o fi si cum zici tu Szambi ... dar totusi ... e pacat
|
Re: intalnirea de week end !
daaa is multe de vb pe tema asta ........:)
|
Re: intalnirea de week end !
Ma refeream la CHIAR PRIMELE intalniri (2006 - 2 calibra, 1 vr6, 1 kadett din '76, 1 passat 2000, 1 Alfa 2001, 1 Vectra 4x4 care ulterior "a cedat cu totul" si cam atat) ....... Ma rog, cu toate ca s-a discutat mult pe tema asta, vor reveni si pt. SM zile umplute cu adrenalina (pt. unii ...)
|
Re: intalnirea de week end !
poate cadem la o intelegere si facem ceva intalniri sau vizite, de exxemplu,,, Baimarenii viziteaza Satmarenii si invers, ar fii ceva interesant, ce zicetiii, sau ne intalnim la jumatea drumului,,,, la SEINI. deci cum suna???
|
Re: intalnirea de week end !
hai ca vedem cum facem...suna bine ;)
|
Re: intalnirea de week end !
de sunat suna bine
doar sa si fie lume care sa vina, sa nu vina baimarenii degeaba. is eu subiectiv sau nah ... dar is mai seriosi decat noi. de aia ziceam. numai bine si sa speram ca ne vedem ;) |
Re: intalnirea de week end !
De aceeasi parere:D
Suna bine , trebe doar sa ne organizam :-) |
Re: intalnirea de week end !
Ma mira faptul ca inca nu a aparut un nou topic cu privire la pista de rally-cross infiintata aproape de Ardud. Se pare ca inca nu a aflat multa lume de aceasta noutate. Intalnirile de weekwnd s-ar putea organiza acolo de acum inainte, bine-nteles daca vremea e propice. Revin cu detalii (sau daca cineva deja cunoaste toate detaliile ar fi util, zic eu, sa deschida un topic) ;)
|
Re: intalnirea de week end !
4 Attachment(s)
Nu chiar de week-end ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning