Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

Gabi 13-05-08 18:26

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1531830)
Beep beep...inca cu una..cu mici detalii si pe fundal:-)..ceva fulgere...un elicopter...de ce nu un gard?...si de ce nu ..o capra sa sara gardul ?:lol::lol:

Ce combinatie tampita :lol: :lol: da' misto !

Trickz 13-05-08 19:48

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1531830)
Beep beep...inca cu una..cu mici detalii si pe fundal:-)..ceva fulgere...un elicopter...de ce nu un gard?...si de ce nu ..o capra sa sara gardul ?:lol::lol:

Ai uitat de banel jucand fotbal in apa, o baba care sa vanda mere stricate si un tractor rasturnat in fundal. Ia te rog da un update la poza:lol:.
Acum serios vorbind..cam prea mult photoshop..dar asta e stilul vostru si va caracterizeaza. Poza e draguta, ideea e traznita dar la parbriz reflexia parca este prea dreapta (parbrizul este mai rotunjit, nu drept ca banca, nu?) si ar fi mers curatata umbra de sub farul drept (cum privesti poza). Doar parerea mea, sper sa nu va jigneasca sau ceva..

xender_bass 14-05-08 18:34

Re: Evl*Skillz
 
Sunt absolut superbe pozele vreau si eu asfel de poze contra cost nu e problema daca se poate !

EaGle 14-05-08 18:41

Re: Evl*Skillz
 
Da add la: > evlsant0s_rl < in caz ca vrei poze si vorbeste cu el;)

xender_bass 14-05-08 18:57

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1533927)
Da add la: > evlsant0s_rl < in caz ca vrei poze si vorbeste cu el;)

Merci mult !!!

EvLSant0S 17-05-08 01:45

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
+2:x:d:v:w:r:m

Strainger 19-05-08 14:27

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 1539659)
Pac-Pac...cu cavalerul mortii imprejur:twisted:
:???:

Mai mare nu ai si fara nr alea in fata ca vreau sa imi colez unitatea cu poza aia ms anticipat sunteti cei mai tari!

EaGle 19-05-08 14:55

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Strainger (Post 1541308)
Mai mare nu ai si fara nr alea in fata ca vreau sa imi colez unitatea cu poza aia ms anticipat sunteti cei mai tari!

Ai pm !;)
Daca tu pui poza asta pe unitate poti sa-mi dai tu 2 poze cu masini, care vrei, si ti-le modific gratis:-)[vrem dovezi:-P]

EvLSant0S 20-05-08 14:39

Re: Evl*Skillz
 
\:D/ :D:D:D:D \:D/

dupa 15 iunie incepem in fortza...

momentan avem 2 membri prinsi cu bacu cu astea.. si e mai greu

minirally 20-05-08 21:38

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1527584)
nadir si vaca :))
s3 + cow = sex

geniala ideea..:)) doar unghiu e un pic aiurea,si incadrarea masinii..dar oricum,vaca e centrul imaginii aici..nu stiam ca lui nadir ii place sa mearga la pascut cu masina..:D

EvLSant0S 20-05-08 21:51

Re: Evl*Skillz
 
vaca aia se comporta foarte ciudat,nadir parcase foarte aproape de ea,ne era frica sa nu faca varza masina cu lantu de care era legata..
numai la cadre si unghiuri si etc nu-mi statea mie gandul,plus ca radeam foarte tare ... e greu sa faci poze in conditiile astea..
oricum,a fost caterinca :D

EvLSant0S 20-05-08 23:15

Re: Evl*Skillz
 
a iesit nadir sa plimbe cainele.. :lol:

Most_Wanted 21-05-08 14:51

Re: Evl*Skillz
 
cred ca a iesit o caterinca de zile mari acolo cu vaca.

EvLSant0S 21-05-08 15:18

Re: Evl*Skillz
 
da,mai ales cand o luase prin spatele masinii,ea fiind legata cu un lantz...
si exista riscul sa-i zgarie rau masina...
strigam amandoi la ea, hai vacutzo ... hai milka vino incoa.. intr-un final a tras-o nadir de lantz =))
chiar a fost caterinca.. .

EvLSant0S 21-05-08 20:20

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
gti+bianca.byTox+edit.us

und

bmw745

Cabbano 21-05-08 20:52

Re: Evl*Skillz
 
foarte frumoase pozele..toate.

EvLSant0S 22-05-08 04:25

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
asta + se mai pregateste una dar la aia mai sunt cateva ore buuuune de munca ..
un lambo + un sl .... :D

shantzu 22-05-08 13:55

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1546346)
gti+bianca.byTox+edit.us

und

bmw745

la inceput lucrarile erau f bune , acum nu prea
poza cu ZXZ-u eu nu o puneam , se mai poate lucra la ea pt rezulate mult mai bune

Oricum , bravo , aveti lucrari tari :D

wlady 22-05-08 21:05

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Lamborghini Murcielago



Credit to Easton Chang pentru background

EvLSant0S 24-05-08 06:44

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D Nissan treizeci cincizeci zet :D


pozele sunt facute de minirally,editate de noi :D so .. in mare parte felicitarile le merita ea si posesorul masinii :D


:X :X :X vreau si eu sa-l aud/vad/felicit din suflet pe domnul/doamna/domnisoara care gaseste ceva nasol in pozele astea...

andrey2003 24-05-08 12:03

Re: Evl*Skillz
 
Marfa astea 2.. ;) Bravos.. :)
in schimb.. aia cu lambo.. mi se pare slaba rau de tot.. :(

crazy_NRS 25-05-08 01:11

Re: Evl*Skillz
 
EvL*Skillz Rulez ... marpha rau au iejit pozele :X:X

EvLSant0S 30-05-08 01:44

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
3 variante sa va alegeti ce vrea sufletelu vostru :lol:

MARI_NSL 30-05-08 02:00

Re: Evl*Skillz
 
toate sunt frumoase :D

TOBA^ 30-05-08 02:20

Re: Evl*Skillz
 
astia de la EVL*SKILLZ sunt buni rau ma nene!!!!!daca vede cineva zice ca sunt pupincurist ...dar astia sunt chiar buni ... si nu zic asta ca am colaborat si eu cu ei ...

Evl*Skillz 04-06-08 01:57

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
+ 3 :D :oops::oops::oops::oops::oops:

Eugen_TL 05-06-08 15:00

Re: Evl*Skillz
 
in ultima poza zici ca stau pe marmura :)

Evl*Skillz 05-06-08 20:53

Re: Evl*Skillz
 
Pai era marmura pe jos, uda, boss ..

:lol:

Evl*Skillz 07-06-08 16:06

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
By night......

leonard 07-06-08 17:28

Re: Evl*Skillz
 
calumea calumea asta ultima

Insanerzw 07-06-08 19:43

Re: Evl*Skillz
 
e de beelea santosika asta :twisted::twisted::rolleyes2:lol:

shantzu 07-06-08 19:47

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1577782)
e de beelea santosika asta :twisted::twisted::rolleyes2:lol:

Santos nu este Evl*Skillz!
Evl*Skillz nu este Santos !
Santos e membru Evl*Skillz !

De ce nu intelege lumea lucrul asta ? :lol:

Skillzu 08-06-08 04:26

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1577787)
Santos nu este Evl*Skillz!
Evl*Skillz nu este Santos !
Santos e membru Evl*Skillz !

De ce nu intelege lumea lucrul asta ? :lol:

lasa-i ma k sunt si ei mici si .... :punch::bong::flamed::headache:

care este,daca ma intelegi...pac pac..

Insanerzw 08-06-08 11:27

Re: Evl*Skillz
 
Aaaa ok shantzulee.scuzee..eu credeam ca Evl*Skillz =Santos....fac parte mai multi nu ?:rolleyes2

xxdadixx 08-06-08 11:41

Re: Evl*Skillz
 
Pozele sunt foarte reusite, succes in continuare.

EaGle 08-06-08 12:49

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Insanerzw (Post 1578586)
Aaaa ok shantzulee.scuzee..eu credeam ca Evl*Skillz =Santos....fac parte mai multi nu ?:rolleyes2

Santos, Skillzu, Walde, Crimz, Fabi(eu:lol:) si Wlady in probe:-)

EvLSant0S 08-06-08 14:55

Re: Evl*Skillz
 
de fapt , skillzu walde fabi si sant0s = formatia evlsklz






crimz si wlady in probe ....

pe langa cei 2 in probe noi mai asteptam inca 4 insi care sa se alature echipei ..
pana atunci ..
n-o sa prezentam nici o formula completa a echipei ..
asteptam sa ne punem pe picioare..

Crimz-vT 11-06-08 20:51

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
+2 Evl*Skillz

leonard 12-06-08 00:08

Re: Evl*Skillz
 
mie imi place ideea si chiar da bine. la calitate nu ma bag ca nu sunt in masura.

Insanerzw 12-06-08 00:10

Re: Evl*Skillz
 
Eeee acel subaru sta unpic ciudatel dar restu :shock: :shock: :shock: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning