![]() |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Acum serios vorbind..cam prea mult photoshop..dar asta e stilul vostru si va caracterizeaza. Poza e draguta, ideea e traznita dar la parbriz reflexia parca este prea dreapta (parbrizul este mai rotunjit, nu drept ca banca, nu?) si ar fi mers curatata umbra de sub farul drept (cum privesti poza). Doar parerea mea, sper sa nu va jigneasca sau ceva.. |
Re: Evl*Skillz
Sunt absolut superbe pozele vreau si eu asfel de poze contra cost nu e problema daca se poate !
|
Re: Evl*Skillz
Da add la: > evlsant0s_rl < in caz ca vrei poze si vorbeste cu el;)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
+2:x:d:v:w:r:m
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Daca tu pui poza asta pe unitate poti sa-mi dai tu 2 poze cu masini, care vrei, si ti-le modific gratis:-)[vrem dovezi:-P] |
Re: Evl*Skillz
\:D/ :D:D:D:D \:D/
dupa 15 iunie incepem in fortza... momentan avem 2 membri prinsi cu bacu cu astea.. si e mai greu |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
vaca aia se comporta foarte ciudat,nadir parcase foarte aproape de ea,ne era frica sa nu faca varza masina cu lantu de care era legata..
numai la cadre si unghiuri si etc nu-mi statea mie gandul,plus ca radeam foarte tare ... e greu sa faci poze in conditiile astea.. oricum,a fost caterinca :D |
Re: Evl*Skillz
a iesit nadir sa plimbe cainele.. :lol:
|
Re: Evl*Skillz
cred ca a iesit o caterinca de zile mari acolo cu vaca.
|
Re: Evl*Skillz
da,mai ales cand o luase prin spatele masinii,ea fiind legata cu un lantz...
si exista riscul sa-i zgarie rau masina... strigam amandoi la ea, hai vacutzo ... hai milka vino incoa.. intr-un final a tras-o nadir de lantz =)) chiar a fost caterinca.. . |
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
gti+bianca.byTox+edit.us
und bmw745 |
Re: Evl*Skillz
foarte frumoase pozele..toate.
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
asta + se mai pregateste una dar la aia mai sunt cateva ore buuuune de munca ..
un lambo + un sl .... :D |
Re: Evl*Skillz
Quote:
poza cu ZXZ-u eu nu o puneam , se mai poate lucra la ea pt rezulate mult mai bune Oricum , bravo , aveti lucrari tari :D |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Lamborghini Murcielago
Credit to Easton Chang pentru background |
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D Nissan treizeci cincizeci zet :D
pozele sunt facute de minirally,editate de noi :D so .. in mare parte felicitarile le merita ea si posesorul masinii :D :X :X :X vreau si eu sa-l aud/vad/felicit din suflet pe domnul/doamna/domnisoara care gaseste ceva nasol in pozele astea... |
Re: Evl*Skillz
Marfa astea 2.. ;) Bravos.. :)
in schimb.. aia cu lambo.. mi se pare slaba rau de tot.. :( |
Re: Evl*Skillz
EvL*Skillz Rulez ... marpha rau au iejit pozele :X:X
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
3 variante sa va alegeti ce vrea sufletelu vostru :lol:
|
Re: Evl*Skillz
toate sunt frumoase :D
|
Re: Evl*Skillz
astia de la EVL*SKILLZ sunt buni rau ma nene!!!!!daca vede cineva zice ca sunt pupincurist ...dar astia sunt chiar buni ... si nu zic asta ca am colaborat si eu cu ei ...
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
+ 3 :D :oops::oops::oops::oops::oops:
|
Re: Evl*Skillz
in ultima poza zici ca stau pe marmura :)
|
Re: Evl*Skillz
Pai era marmura pe jos, uda, boss ..
:lol: |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
By night......
|
Re: Evl*Skillz
calumea calumea asta ultima
|
Re: Evl*Skillz
e de beelea santosika asta :twisted::twisted::rolleyes2:lol:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Evl*Skillz nu este Santos ! Santos e membru Evl*Skillz ! De ce nu intelege lumea lucrul asta ? :lol: |
Re: Evl*Skillz
Quote:
care este,daca ma intelegi...pac pac.. |
Re: Evl*Skillz
Aaaa ok shantzulee.scuzee..eu credeam ca Evl*Skillz =Santos....fac parte mai multi nu ?:rolleyes2
|
Re: Evl*Skillz
Pozele sunt foarte reusite, succes in continuare.
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
de fapt , skillzu walde fabi si sant0s = formatia evlsklz
crimz si wlady in probe .... pe langa cei 2 in probe noi mai asteptam inca 4 insi care sa se alature echipei .. pana atunci .. n-o sa prezentam nici o formula completa a echipei .. asteptam sa ne punem pe picioare.. |
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
+2 Evl*Skillz
|
Re: Evl*Skillz
mie imi place ideea si chiar da bine. la calitate nu ma bag ca nu sunt in masura.
|
Re: Evl*Skillz
Eeee acel subaru sta unpic ciudatel dar restu :shock: :shock: :shock: :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning