Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

GTXR 26-11-07 18:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9000 cere pe ea...

NightClubRacer 29-11-07 22:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumos focusu, am mai vazut acum cateva masini :D un 206 negru, o astra decapotabila mov si un scirroco destul de interesant(pe la liceul tudor)

florin_cars 29-11-07 23:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
206-le negru nu e cel pus de mine? :D

NightClubRacer 29-11-07 23:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ala pare a fi, dar parca acum avea toate geamurile fumurii :D era noaptea cand l-am vazut

cristea_rotitza 30-11-07 10:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1222404)
ala pare a fi, dar parca acum avea toate geamurile fumurii :D era noaptea cand l-am vazut

e aceiasi masina (206) c scirroco ai vazut?c culoare,astra aia e in fata la gara mie unu nu imi place

NightClubRacer 30-11-07 10:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
scirroco era auriu, iar la astra culoarea e interesanta :D

DolusD 30-11-07 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
scirroco intradevar e frumos si trage destul de bine , astra nu-mi place !

NightClubRacer 01-12-07 00:03

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
parca era de vanzare :D stie careva cat cere pe el?

cristea_rotitza 01-12-07 00:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1224147)
parca era de vanzare :D stie careva cat cere pe el?

iti zic maine

NightClubRacer 01-12-07 10:58

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oky si vezi si ce are sub capota :D ms

florin_cars 01-12-07 18:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
un GTI? :-P

NightClubRacer 02-12-07 20:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
inca astept :D

giany_TM 05-12-07 09:04

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Faine masini la voi acolo dar nu am vazut n o JAPONEZA tare sau voi nu vati dat pe japanetze .
Doar nemtzesti?.
:D

lowrider.STi 05-12-07 11:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by giany_TM (Post 1230798)
Faine masini la voi acolo dar nu am vazut n o JAPONEZA tare sau voi nu vati dat pe japanetze .
Doar nemtzesti?.
:D

stai linistit...ca sunt si japoneze destule...sa iti dau niste exemple...
Subaru STi,Evo IX,Honda Civic (modelul nou si una de prin 91...facuta frumos)...etc...

NightClubRacer 05-12-07 14:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pune poze si cu ele :D

Sasha 10-12-07 21:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de unde atatea poze????? :rolleyes2

florin_cars 11-12-07 00:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
10 Attachment(s)
de aici :D

se pare k la firma Corex s-au efectuat nebuniile :-P
ar urma curand un filmuletz cu 2.8-le, de abia astept :woowoo:

sii..pt interior urmeaza interior(piele alb cu portocaliu) de Cobra(fara bord), comandat din UK :twisted: :D :shock:

NightClubRacer 11-12-07 01:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow arata super bine...parca ar merge alte jante :D

cristea_rotitza 11-12-07 12:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hmmmmm deci acolo era bijuteria trebuie sa o vad astazi

florin_cars 11-12-07 17:48

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pareri? ai vazut-o ? :D

NightClubRacer 11-12-07 18:15

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
unde se poate vedea? :D

giany_TM 11-12-07 18:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Sper sa ajung si eu de sarbatori la tg jiu doar am bunici accolo :D

Sasha 11-12-07 18:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
te asteptam :-P

NightClubRacer 11-12-07 20:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
giany_TM e a ta masina?

cristea_rotitza 12-12-07 00:57

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1241705)
pareri? ai vazut-o ? :D

nu am vazut-o maine merg p acolo sa incerc sa dau ochii cu ea;)

florin_cars 14-12-07 00:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cred k e cam plecata de acolo :-P

giany_TM 14-12-07 13:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Da este a mea face parte din familia HONDA si da am si eu bunici la tg jiu nu am mai fost pe acolo de cel putin 4 ani:D .

NightClubRacer 14-12-07 13:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai incoace sa vedem ce stie masinutza :D

cristea_rotitza 14-12-07 15:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cand vi facem o coloana;)

NightClubRacer 01-01-08 18:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si am vazut si lambo-ul alb din gorj :D ce frumos se aude...se pare ca l-a scos la plimbare

dodo_dj_2006 02-01-08 13:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
cand l scos la o plimbare???????????

DolusD 02-01-08 18:26

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
acuma 3 sau 4 zile a trecut spre tismana cu lambo !

NightClubRacer 02-01-08 22:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by dodo_dj_2006 (Post 1271098)
cand l scos la o plimbare???????????

numai stiu exact, creca pe 27-28 :) ceva de genu, a trecut pe la gara si dupa blana spre centru. dodo esti ruda cu cel care are masina de ai poze asea detaliate? :D

dodo_dj_2006 03-01-08 11:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e unchiumiu si mie ciuda ca nu am fost la tg-jiu sa ma plimb si eu cu ea

NightClubRacer 03-01-08 12:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ma gandeam eu, s-o stapaneasca sanatos! ;)

dodo_dj_2006 03-01-08 19:06

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ms mult omule........................

catalgx 07-02-08 00:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
http://4passat

cristea_rotitza 07-02-08 17:23

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by catalgx (Post 1340744)
http://4passat

si passatul unde e?:lol:

NightClubRacer 07-02-08 17:36

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
stai pe faza ca vine :D usor cu el ca e incepator

cristea_rotitza 07-02-08 18:00

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
il astept la intersectie,va veni;))glumesc nu va suparati,stiu masina lui si va reusi el sa o puna si aici;)


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning