![]() |
Re: Roman
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?
26WRC |
Re: Roman
1 Attachment(s)
Quote:
ps. da ce ai patit WRC ? :lol: |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
ps ..baieti cine a castigat primaria in roman???astept un rasp |
Re: Roman
26 wrc, n-ai deranjat pe nimeni, doar ca ai fost rugat de mai multe ori sa scoti linkul de la semnatura, ti l-a sters gabi, tu l-ai pus iar, si tot asa, ai luat warn de cate ori l-ai pus din nou, si drept rezultat ai luat ban.
te rog sa nu mai folosesti alte usere pana nu iti expira ban-ul |
Re: Roman
eu sterg dicutiile despre politica, ele infloresc inapoi in cateva ore :lol:
ca mesterul manole, curat ziua, apar iar noaptea :lol: |
Re: Roman
Salut...umbla prin roman o masina mica, coupe, de culoare gri, cu nr de strainatate dar nu am apucat sa observ din ce tara este, dar suna superb si as vrea sa stiu ce model e si daca are cineva poze il rog sa ma contacteze pe pm:D
Multumesc |
Re: Roman
1 Attachment(s)
am reusit sa aflu ce masina e:D e un Mitsubishi FTO
poza nu este facuta de mine ci de limuzina, masina fiind prezenta si prin iasi dar am vazut-o de mai multe ori prin roman strecurandu-se printre masini cu viteza:-) |
Re: Roman
daa.. o stiu, era intr'o seara in fata la elit, eram oleaca "pilit" si ma duc la spatele ei sa vad ce model de mitsubishi e, si vad dintr'o data pe unu inalt dupa mine venind in viteza pe parea dreapta eu deja ma pregateam sa'i dau una :)) cand el sa urcat in masina si a plecat:) eu am ramas masca
|
Re: Roman
frumos FTO
are numere de Anglia si cred ca e careva venit in vizita :) este modelul pre-facelift (an 94-96) . pana acuma in Romania din informatiile mele este al 6 -lea FTO vazut . |
Re: Roman
4 Attachment(s)
cine are poze cu opelul omega alb modificat?
un passat mai simpatic din roman. |
Re: Roman
Care opel omega alb ca ala din prima poza nu e opel omega :) E o mazda 6 daca diclesc eu bine
|
Re: Roman
stiu ca e o mazda 6 si in spate un bently dar eu ma refeream la un opel omega pe care l-am vazut prin oras nu am apucat sa il pozez.mi se pare ca a fost verde pana acum daca nu ma insel.
|
Re: Roman
ce se mai aude de comunitatea din roman ?...
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Exista dar e mai exclusivista si cu traditie as putea spune> pt exemplificare, Romanul a scos ceva rezultate in raliuri, Karting, pe cand noi visam la asa ceva.
|
Re: Roman
pune te rog anuntul tau aici, nu e ok sa iti faci reclama pe topicul asta.-aleks
|
Re: Roman
morpheusmaster te-am vazut aseara la fantana , simpatica rau buburuza ta. Vinerea viitoare intentionez sa merg si io la PN, ar fi frumos daca am merge mai multi la Piatra, sunt masini frumoase si in Roman ;)
|
Re: Roman
va asteptam :D in numar cat mai mare
|
Re: Roman
Cu bratele deschise:)
|
Re: Roman
Cine stie a cui este Supra rosie tunata care a aparut in Roman? :-?
Sper sa reusesc sa-i fac poze zilele astea...:D |
Re: Roman
Mai mult ca sigur este a tipului care a avut bmw albastru decapotabil ;)...am vazuto aseara, iesea din favorit...de aici trag concluzia...oricum arata mortal si se aude beleaaa
|
Re: Roman
pai .... sa faceti si voi niste poze ...:)....sa vedem si noi ...
|
Re: Roman
e nefesista rau masina :))
|
Re: Roman
morph....u cand mai ajungi pe la noi ?.....
|
Re: Roman
ne vedem la bucuresti de acum...nu mai ajung :) prin piatra
|
Re: Roman
E super tare daca a aparut in Roman o Supra. Daca e a tipului care a avut acel bmw decapotabil inseamna ca a renuntat la impreza ca in ultima vreme il vazusem parca cu o impreza albasta.
Abia astept sa o vad si sper sa ii fac si niste poze:-) |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
e vreo supra prin roman?? |
Re: Roman
Da man :)) check the street's ;) THERE'S A RED SUPRA OUT THERE!!! BEWARE!!! Da mah e o supra rosie...noi ce tot vb aici?
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
misto...misto misto...
unde s'o caut si eu in seara asta? |
Re: Roman
pai ai la membership: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Am sa vad man ce pot sa fac...acum am prea multe pe cap...adica 1 si mare :)) in 20 zile tre sa fiu la facultate iar eu nu am unde sa stau...n'are asta imp dar ca sa nu mai promit si de data asta si sa o dau in strachini mai bine spun ca nu pot veni si sa vin cu tine ;) cand mergi decat sa iti spun ca merg si dupa sa iti spun "coane sunt in bucuresti...nu pot..." asa ca vedem noi...the sun will shine. Crezi ca eu nu vreau sa merg sa le arat la baieti la c'am muncit toata vara???
|
Re: Roman
Am vazut azi supra :>:love: era parcata langa liceul 3 pe la 17.30. Scuze daca am gresit dar mie asa mi s-a parut ca il vazusem intr-o impreza albastra. Pacat ca nu aveam aparatu la mine nu credeam ca o sa o vad asa de repede deoarece abia azi aflasem ca umbla o supra pe la noi in oras.
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
3 Attachment(s)
:rolleyes2...
Am gasit-o in seara asta...proprietarul s-a dovedit a fi baietas...acum nu stiu daca stia exact "cu ce se mananca" masina...dar parea ca-i place...:rolleyes2 |
Re: Roman
sexy. manuala. turbo?
|
Re: Roman
Momentan observ ca are volanu pe partea dreapta ceea ce e km nasol :D zic eu...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:19. |
- Copyright 2026 4Tuning