Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

aleXXW 15-06-08 20:12

Re: Roman
 
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?


26WRC

VaLeX 15-06-08 20:23

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aleXXW (Post 1593010)
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?


26WRC

in vara dupa ce vine lumea de la facultati , dupa terminarea sesiunii , poate se face o mare intalnire la Piatra ...

ps. da ce ai patit WRC ? :lol:

aleXXW 15-06-08 20:27

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1593019)
in vara dupa ce vine lumea de la facultati , dupa terminarea sesiunii , poate se face o mare intalnire la Piatra ...

ps. da ce ai patit WRC ? :lol:

eh... am deranjat pe cine nu trebuia, multa lume rea pe aici:(

buddy_lexx 15-06-08 22:17

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by aleXXW (Post 1593026)
eh... am deranjat pe cine nu trebuia, multa lume rea pe aici:(

iar ma enervez cu nervii sa mor d nu... daca e cine cred eu k e... si te simti..asa cva nu se face! dar in fine...


ps ..baieti cine a castigat primaria in roman???astept un rasp

aleks 16-06-08 18:33

Re: Roman
 
26 wrc, n-ai deranjat pe nimeni, doar ca ai fost rugat de mai multe ori sa scoti linkul de la semnatura, ti l-a sters gabi, tu l-ai pus iar, si tot asa, ai luat warn de cate ori l-ai pus din nou, si drept rezultat ai luat ban.
te rog sa nu mai folosesti alte usere pana nu iti expira ban-ul

aleks 20-06-08 16:34

Re: Roman
 
eu sterg dicutiile despre politica, ele infloresc inapoi in cateva ore :lol:
ca mesterul manole, curat ziua, apar iar noaptea :lol:

nck_xx 01-07-08 18:22

Re: Roman
 
Salut...umbla prin roman o masina mica, coupe, de culoare gri, cu nr de strainatate dar nu am apucat sa observ din ce tara este, dar suna superb si as vrea sa stiu ce model e si daca are cineva poze il rog sa ma contacteze pe pm:D

Multumesc

nck_xx 02-07-08 14:27

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
am reusit sa aflu ce masina e:D e un Mitsubishi FTO

poza nu este facuta de mine ci de limuzina, masina fiind prezenta si prin iasi dar am vazut-o de mai multe ori prin roman strecurandu-se printre masini cu viteza:-)

26WRC 02-07-08 18:35

Re: Roman
 
daa.. o stiu, era intr'o seara in fata la elit, eram oleaca "pilit" si ma duc la spatele ei sa vad ce model de mitsubishi e, si vad dintr'o data pe unu inalt dupa mine venind in viteza pe parea dreapta eu deja ma pregateam sa'i dau una :)) cand el sa urcat in masina si a plecat:) eu am ramas masca

CJ-01-WOB 15-07-08 22:29

Re: Roman
 
frumos FTO
are numere de Anglia si cred ca e careva venit in vizita :)

este modelul pre-facelift (an 94-96) .
pana acuma in Romania din informatiile mele este al 6 -lea FTO vazut .

ionut17 24-07-08 19:06

Re: Roman
 
4 Attachment(s)
cine are poze cu opelul omega alb modificat?
un passat mai simpatic din roman.

Scarto 24-07-08 21:14

Re: Roman
 
Care opel omega alb ca ala din prima poza nu e opel omega :) E o mazda 6 daca diclesc eu bine

ionut17 24-07-08 22:40

Re: Roman
 
stiu ca e o mazda 6 si in spate un bently dar eu ma refeream la un opel omega pe care l-am vazut prin oras nu am apucat sa il pozez.mi se pare ca a fost verde pana acum daca nu ma insel.

stefan_88 24-07-08 23:21

Re: Roman
 
ce se mai aude de comunitatea din roman ?...

26WRC 26-07-08 17:08

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 1660948)
stiu ca e o mazda 6 si in spate un bently dar eu ma refeream la un opel omega pe care l-am vazut prin oras nu am apucat sa il pozez.mi se pare ca a fost verde pana acum daca nu ma insel.

nt 85 adi tot alb a fost motor 2.5 td jenti pe 17 eleronul cam exagerat dar frumoasa per total, n'am poze cu ea sta langa mine pe victor hugo

Quote:

Originally Posted by stefan_88 (Post 1661034)
ce se mai aude de comunitatea din roman ?...

deocamdata nu exista comunitate la roman :|

johnson 28-07-08 09:40

Re: Roman
 
Exista dar e mai exclusivista si cu traditie as putea spune> pt exemplificare, Romanul a scos ceva rezultate in raliuri, Karting, pe cand noi visam la asa ceva.

dan_george_2006 31-07-08 08:38

Re: Roman
 
pune te rog anuntul tau aici, nu e ok sa iti faci reclama pe topicul asta.-aleks

h3rodot 01-08-08 15:27

Re: Roman
 
morpheusmaster te-am vazut aseara la fantana , simpatica rau buburuza ta. Vinerea viitoare intentionez sa merg si io la PN, ar fi frumos daca am merge mai multi la Piatra, sunt masini frumoase si in Roman ;)

VaLeX 01-08-08 15:33

Re: Roman
 
va asteptam :D in numar cat mai mare

Ali_ump 07-08-08 12:34

Re: Roman
 
Cu bratele deschise:)

SHOGUN-A8 10-09-08 13:52

Re: Roman
 
Cine stie a cui este Supra rosie tunata care a aparut in Roman? :-?
Sper sa reusesc sa-i fac poze zilele astea...:D

morpheusmaster 10-09-08 13:58

Re: Roman
 
Mai mult ca sigur este a tipului care a avut bmw albastru decapotabil ;)...am vazuto aseara, iesea din favorit...de aici trag concluzia...oricum arata mortal si se aude beleaaa

stefan_88 10-09-08 14:06

Re: Roman
 
pai .... sa faceti si voi niste poze ...:)....sa vedem si noi ...

morpheusmaster 10-09-08 14:07

Re: Roman
 
e nefesista rau masina :))

stefan_88 10-09-08 14:10

Re: Roman
 
morph....u cand mai ajungi pe la noi ?.....

morpheusmaster 10-09-08 14:41

Re: Roman
 
ne vedem la bucuresti de acum...nu mai ajung :) prin piatra

nck_xx 10-09-08 16:16

Re: Roman
 
E super tare daca a aparut in Roman o Supra. Daca e a tipului care a avut acel bmw decapotabil inseamna ca a renuntat la impreza ca in ultima vreme il vazusem parca cu o impreza albasta.
Abia astept sa o vad si sper sa ii fac si niste poze:-)

26WRC 10-09-08 18:19

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744098)
ne vedem la bucuresti de acum...nu mai ajung :) prin piatra

cum nu mergi la 1 an de nsl?...:rolleyes2

26WRC 10-09-08 18:20

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 1744322)
E super tare daca a aparut in Roman o Supra. Daca e a tipului care a avut acel bmw decapotabil inseamna ca a renuntat la impreza ca in ultima vreme il vazusem parca cu o impreza albasta.
Abia astept sa o vad si sper sa ii fac si niste poze:-)

ce supra?? tipul cu bmw'ul decapotabil nu a avut nicodata impreza,are o calibra rosie

e vreo supra prin roman??

morpheusmaster 10-09-08 18:52

Re: Roman
 
Da man :)) check the street's ;) THERE'S A RED SUPRA OUT THERE!!! BEWARE!!! Da mah e o supra rosie...noi ce tot vb aici?

morpheusmaster 10-09-08 18:53

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1744663)
cum nu mergi la 1 an de nsl?...:rolleyes2

Nu man, nu merg...n'am avut practic o treaba cu nsl si chiar nu am ce cauta acolo ;)

26WRC 10-09-08 18:55

Re: Roman
 
misto...misto misto...


unde s'o caut si eu in seara asta?

aleks 10-09-08 18:55

Re: Roman
 
pai ai la membership: [NoSpeedLimit Romania Club]

26WRC 10-09-08 19:03

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744764)
Nu man, nu merg...n'am avut practic o treaba cu nsl si chiar nu am ce cauta acolo ;)

pai seman'si niste acte... baietii aia de care zici tu ca n'ai nicio treba cu ei ma intrebau de fiecare data de tine..eu le spuneam ca ai avut ceva treba si n'ai putut veni nici de data asta, dar o sa te revansizi tu...urat oricum...:no:

morpheusmaster 10-09-08 19:39

Re: Roman
 
Am sa vad man ce pot sa fac...acum am prea multe pe cap...adica 1 si mare :)) in 20 zile tre sa fiu la facultate iar eu nu am unde sa stau...n'are asta imp dar ca sa nu mai promit si de data asta si sa o dau in strachini mai bine spun ca nu pot veni si sa vin cu tine ;) cand mergi decat sa iti spun ca merg si dupa sa iti spun "coane sunt in bucuresti...nu pot..." asa ca vedem noi...the sun will shine. Crezi ca eu nu vreau sa merg sa le arat la baieti la c'am muncit toata vara???

nck_xx 10-09-08 22:15

Re: Roman
 
Am vazut azi supra :>:love: era parcata langa liceul 3 pe la 17.30. Scuze daca am gresit dar mie asa mi s-a parut ca il vazusem intr-o impreza albastra. Pacat ca nu aveam aparatu la mine nu credeam ca o sa o vad asa de repede deoarece abia azi aflasem ca umbla o supra pe la noi in oras.

stefan_88 10-09-08 23:48

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1744852)
Am sa vad man ce pot sa fac...acum am prea multe pe cap...adica 1 si mare :)) in 20 zile tre sa fiu la facultate iar eu nu am unde sa stau...n'are asta imp dar ca sa nu mai promit si de data asta si sa o dau in strachini mai bine spun ca nu pot veni si sa vin cu tine ;) cand mergi decat sa iti spun ca merg si dupa sa iti spun "coane sunt in bucuresti...nu pot..." asa ca vedem noi...the sun will shine. Crezi ca eu nu vreau sa merg sa le arat la baieti la c'am muncit toata vara???

pai ...te astept...pe la piatra ...:) sa vad si eu masina live :)

SHOGUN-A8 11-09-08 02:03

Re: Roman
 
3 Attachment(s)
:rolleyes2...
Am gasit-o in seara asta...proprietarul s-a dovedit a fi baietas...acum nu stiu daca stia exact "cu ce se mananca" masina...dar parea ca-i place...:rolleyes2

CJ-01-WOB 11-09-08 02:09

Re: Roman
 
sexy. manuala. turbo?

morpheusmaster 11-09-08 12:30

Re: Roman
 
Momentan observ ca are volanu pe partea dreapta ceea ce e km nasol :D zic eu...


All times are GMT +2. The time now is 06:19.

- Copyright 2026 4Tuning