Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Undying_Renault 09-09-08 22:36

Re: Ramnicu Sarat
 
Frate.. thread-ul asta mai exista?... nu s-a mai postat de vreo 7 luni?... pacat.. ati avut idei bune...

Fast_wheels 10-09-08 00:53

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Undying_Renault (Post 1742818)
Frate.. thread-ul asta mai exista?... nu s-a mai postat de vreo 7 luni?... pacat.. ati avut idei bune...

Asa este ! Sincer am si uitat de threadu asta :D .Pai ce sa spun...intre timp toti useri de aici au permise . Si din nou am luat initiativa de a face un club.Aveam o idee de nume Adrenalin auto club.Hy la mai multe !

Undying_Renault 10-09-08 10:09

Re: Ramnicu Sarat
 
Ca tot ati facut poze anu trecut... de ce n-ati pozat si Ford Mustang-ul ala care era la o vulcanizare pe E85... si ala era frumusel(adica avea niste jante faine)...

draky90 05-10-08 17:47

Re: Ramnicu Sarat
 
5 Attachment(s)
man....de cand nu am mai postat..a trecut ceva timp...poate mai posteaza cineva...poate se mai trezesc...totusi...noua mea achizite..nu's mandru' dar e mai buna decat o dacie...

DragosT 06-10-08 15:56

Re: Ramnicu Sarat
 
Pentru Mousaios Auto Club Sportiv - Ramnicu Sarat luati legatura cu Edi (Dacia Super-Nova albastra). Daca va adunati 4-5 persoane in jurul lui, incepand cu anul 2009 vom "oficializa" orasul ca si filiala (si Buzaul va fi tot filiala). Asadar, repet, pentru a deveni membri luati legatura cu Edi.

Activitatea noastra de pana acum:

Initiat si desfasurat Marele Premiu al Buzaului editiile 1, 2, 3, 4, 5 (liniute, drift, indemanare, burn-out, expozitii)

- am co-organizat si participat la o cursa de indemanare in acest an - CUPA ACR Buzau, loc III (au participat 4 masini)

- Revelion 2007-2008; Party - 1 an de MACS (primavara lui 2008 ); 10 oct. 2008 un party de incheierea de sezon (doar membri)

- am participat pe 4 oct la Cursa Omagiala 104 ani de la prima cursa auto din Romania (Raliu si indemanare Bucuresti-Giurgiu), loc III la general (au participat 2 masini)

- am participat la liniutele de la Tulcea, 12 oct. 2008 - 1 loc II la A (s-a participat cu 3 masini, 2 la A (75-100cp) si 1 la D (165-200cp) )

- avem mai multe iesiri la gratare, la mare (2007, 2008 )...

In filiala Buzau locurile sunt limitate la 10 membri, deocamdata suntem 7 iar daca pornim filiala la voi aici vom ramane 6. La Ramnic, pentru inceput, numarul membrilor va fi de maxim 5. Daca pana la anul se anunta ceva activitate la voi si se creaza un nucleu de oameni care sunt permanenti, in primavara primiti ceea ce trebuie sa aiba un membru MACS.

Sau mai asteptati putin si puteti incerca sa deveniti membri Midnight Racers care am inteles ca vor sa deschida o filiala la voi, doar ca cei care vor trebuie sa aiba masini deosebite. Plus de asta, noi deja suntem parteneri cu ei, chestie care se va reflecta printr-un stiker MR pe care-l vor purta pe masini toti membrii MACS.

Fast_wheels 29-10-08 16:00

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Clubul "a avut loc" Adrenalin Racers ne intitulam.O parte mica din parasolare au fost puse pe masini.Pics.

pompierul atomic 07-11-08 21:58

Re: Ramnicu Sarat
 
bai javramentelor ,cand aveati de gand sa-mi spuneti si mie ca va da-ti in barci pa 4tuning ?????????????

va mierlesc

pompierul atomic 07-11-08 22:03

Re: Ramnicu Sarat
 
oricum ,nici nu ati inceput bine ca v-ati si plictisit .....
de ce sunt atat de putini cei care s-au bagat in seama ?
ce nu merge ?
:grandmar:

draky90 25-04-09 15:59

Re: Ramnicu Sarat
 
sunt curios,daca postez eu,mai posteaza cineva:lol:

jipianu 25-04-09 18:38

Re: Ramnicu Sarat
 
cred ca ramai singurul care a postat Anu asta....

Fast_wheels 26-04-09 09:34

Re: Ramnicu Sarat
 
Ehe.....eu de mult vizitez aici....Si vorbeam singur.Apropo...care-i vata pe la Focsani?Se fac ceva intalniri ? Ca am fi ceva amatori sa venim incolo.

jipianu 26-04-09 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
intruniri mai oficiale nu prea se fac.... dar in fiecare seara lumea se strange la mol in sud
deci puteti sa veniti oricand acolo... sa vorbiti cu lumea

Fast_wheels 05-05-09 11:52

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci pe aici nimic nou huh ?

Sonny™ 12-08-09 16:26

Re: Ramnicu Sarat
 
la inceput ma gandeam ca o sa iasa ceva frumos acolo la voi la ramnic, dar daca nu e acea pasiune...sau poate e ceva si nu postati voi va asteptam la focsani cand doriti deja sunt 2 cluburi inferno motor sport si exclusive si urmeaza sa deschidem o filiala si pentru speed4u....;)





aduc orice masina din germania la comanda...nu conteaza marca, modelul, culoarea...cine e interesat prv

dumy_dorin 27-09-09 10:48

Re: Ramnicu Sarat
 
mai terminati in p..a mea cu hoarcele voastre d masini.byr-ul nu fuge cu mai mult d 90 la ora

draky90 23-10-09 23:54

Re: Ramnicu Sarat
 
3 Attachment(s)
vorbea omu` cu M3....culmea...eu am auzit ca ia 91km\h....poze de asta`vara...:lol:....poate mai da cineva vre`un semn de viata....care mai aveti vlaga::???:

draky90 24-10-09 00:29

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
una tare....:drunk:

draky90 24-10-09 17:32

Re: Ramnicu Sarat
 
up de la mine...daca postati..va dau covrigi:peace:

johnsonxxl 19-12-09 23:02

Re: Ramnicu Sarat
 
pacat ca nu mai animati threadul...mobolizati-va putin si voi...ca na acum aveti permise mai multi..

draky90 19-12-09 23:07

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
pei eu si GSI vrem...dar...acum...am ramas numai 2:cry:
poate so` mai trezi lumea...:blahblah:
oricum...niste poze....pana`n zapada:2gun:

Fast_wheels 19-12-09 23:11

Re: Ramnicu Sarat
 
2 Attachment(s)
eheheee.......pe la noi prin oras ar fi mai multi cu initiativa....dar nu destui....Intre timp..revin cu vreo 2 poze

Sonny™ 20-12-09 08:49

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 2906809)
eheheee.......pe la noi prin oras ar fi mai multi cu initiativa....dar nu destui....Intre timp..revin cu vreo 2 poze

va asteptam azi la focsani...daca aveti placerea sa veniti...;)

Fast_wheels 20-12-09 13:03

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai sa venim dar.....sa ne strangem mai multi...si sa vorbim inainte cu voi...tura trecuta ne-am intepat k nu am dat de nimeni.BAFTA !

pompierul atomic 02-01-10 18:19

Re: Ramnicu Sarat
 
cred ca sunt primul pe 2010
cum a fost la Focsani ?
cum sunt baietii ?
Fast ,sterge si tu aia cu Mousaios ca....

johnsonxxl 02-01-10 23:37

Re: Ramnicu Sarat
 
sal frate...baietii de la ramnic sunt cei mai tari..de nota 20

Fast_wheels 03-01-10 01:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Gata ma ! Am schimbat si semnatura.Al 3-lea pe 2010 ! Mersi mult John !

draky90 03-01-10 08:18

Re: Ramnicu Sarat
 
mc mc`....

Sonny™ 03-01-10 15:29

Re: Ramnicu Sarat
 
foarte tare intalnirea...sper sa ne revedem cat mai curand...bine ne.am regasit in 2010...urcati si voi pozele pe acilisa...;)

pompierul atomic 03-01-10 18:19

Re: Ramnicu Sarat
 
chiar ma ,ia bagati pozele
sa le vedem cu totii

Fast_wheels 03-01-10 21:37

Re: Ramnicu Sarat
 
17 Attachment(s)
Ordinea cronologica ( nu stiu ce inseamna dar suna bine :lol: "glumeam" )

draky90 03-01-10 21:48

Re: Ramnicu Sarat
 
ce fata de soarec am:))

Sonny™ 04-01-10 14:10

Re: Ramnicu Sarat
 
ce fete avem....las ca e bine asa...;)

titigeorge 31-01-10 17:54

Re: Ramnicu Sarat
 
9 Attachment(s)
hai ca ma bag si io cu harbu meu un mondeo din 93' 1.6 16V...

Fast_wheels 31-01-10 21:32

Re: Ramnicu Sarat
 
In primul rand bine ai venit ! Masina ta imi pare cunoscuta.....nu stiu exact ce si cum....

titigeorge 01-02-10 08:12

Re: Ramnicu Sarat
 
pai orasul e mic...si io ti-am mai vazut masina pe balta alba...iar eu stau in costieni deci aproape;)

draky90 01-02-10 09:31

Re: Ramnicu Sarat
 
inseamna...ca stai in ghetto:)) ...pe langa noi:))
eu sa zic....ca am vazut masina..oricum....WELCOME....bun...
cmz lumea?
:lol:

titigeorge 01-02-10 09:36

Re: Ramnicu Sarat
 
ms:)...tot orasul e un ghetto;)..la cat e de mic ca sa dai o tura iti trebuie 1 min:))

draky90 01-02-10 09:37

Re: Ramnicu Sarat
 
pei da.....mai ales la mersul` meu...:pistoles:

Fast_wheels 01-02-10 12:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Ai ceva planuri de viitor pentru ea ?

titigeorge 01-02-10 12:31

Re: Ramnicu Sarat
 
am cateva...la primavara o vopsea,niste jante si schimbare distributie si pompa de apa,motorase pt geamuri ca la usa din stanga am macaraua rupta si decat sa cumpar macara mai bine motorase...si eventual o folie...si cam atat deocamdata


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning