![]() |
Quote:
|
:lol: :lol: primul imi place lincoön navigator daca nu ma insel.. :) mda..pimp asa ramane cu rs4 ca sunt super multumit ..iti promit ca o sa ramanla rs4 daca nu ma dezamageste la vara.. :lol: :lol: chiar iei miam luat o revista de tuning si era un skyline din anglia cu 1000 cp..100 sub 3 sec!!!! ....... imi doresc un skyline.....pt ca se poate face usor la 600 700 cp...la rs4 as mai putea sal fac cam la 550 cp..daca asa vrea mai mult costa enoprm..este unu rs4 cu 1000 cp adica 700 plus nos..cred ca in suedia.. :lol: :lol:
|
Quote:
|
Pentru FSF imi pare rau dar nu am poze cu masini cum iti plac tie si scuze ca nu ti-am raspuns cand mi-ai cerut. pimp_lex are dreptate aici sunt scumpe si foarte rare skyline urile si suprele
|
lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)
|
3 Attachment(s)
ptp FSF........
|
Quote:
http://www.lincoln.com/vehicles/vehi...es/image01.jpg |
merci pimp ..tare navigatorul .dar mai tare ii lexusul ala negru ce model ii??tare de to.. :lol: 8)
|
Quote:
|
:lol: :lol: da frumos frumos ..imi place mult de to.. lexus ii acolo cum ii in europa mercedesu.. :)
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
PENTRU IUBITORII DE SKYLINE UITATI UN VIDEO
|
1 Attachment(s)
SI INCA UNUL.Spuneti-mi daca va plac sa stiu daca are rost sa le mai postez.
|
pe primul il stiam oricum unu dintre preferatele mele... :lol: ultimul ul stiam merci daca mai ai poti sa bagi linistit... :lol: :lol: skyline rulzz!!!!! :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
r33 gtr video
|
1 Attachment(s)
porsche 911turbo 996 drifting video
|
1 Attachment(s)
JUN EVO DRIFTING VIDEO
|
1 Attachment(s)
SUPRA VIDEO
|
1 Attachment(s)
SUPRA DYNO TEST VIDEO
|
Mersi 'pimp' de masinute dar sa stii ca dupa mine Lexusus cam copiaza Mercdesu,tu ce zici??????
|
Quote:
|
Da mai la design ma refeream...
|
Quote:
|
pimp no offense dar lexus are cam toate modele copii ale altor masini dupa mercedes si bmw ce stiu eu si poate or mai fi si altele....
|
Sa stii ca lexus nu prea are ORIGINALITATE....
|
pimpdenali.jpg
super bestial...sincer asta e visu meu...un tanc d'asta...yupiii...sunt fericit!!!!! |
mey mie imi place mult lexus ..o masina cu stil.. 8) daca intelegeti ce vreau sa spun chestia cu copiatul...nu stiu ce sa zic..
|
:D
Frate eu nu stiu decat ca limuzina de la lexus este luata cu S vezi ! ( scuze pimp dar nu stiu cum ii zice )
Si nu cred ca IS 300 seamana vreun pic cu C-Klasse sau Seria 3 ! Despre lexus am numai cuvinte de lauda ! Mie imi plac foarte mult ! |
Quote:
|
este un model de lexus ce seamana leit din lateral cu s klasse modelul vechi
ala din 95 parca fsf is de aceeasi parere cu tine in privinta asta |
Quote:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=879 |
1 Attachment(s)
vise vise kkaneam pe ele de vise
Da chestia ciudata e : ele ne tin in viata |
mai sus sunt eu
uitasem sa ma loghez se mai intampla :) auziti mai e vreo :arrow: de curand ca am auzit un :mrgreen: ca sar putea sa fie si vreau si eu sa :arrow: la :arrow: |
3 Attachment(s)
Mai am aici ceva masinute frumoase....
|
3 Attachment(s)
cateva din preferatele mele.
a, si bine v-am gasit... |
Bine ai venit ,si frumos golfu ala ...
|
...misto masinile !! ....si BINE ai Venit!! :D:):peace:
|
scaune mercedes
Baieti, am si eu o intrebare...de unde pot cumpara 2 scaune fata pentru a le putea pune pe un Mercedes 400 SEL Turbodiesel (Balena) ? Dati`mi va rog niste sfaturi daca stiti unde sunt scaune tapitate in piele, sau daca nu , unde este o reprezentanta care poate sa imi schimbe pielea de pe scaunele fata ...
|
SUCEAVA
RESTACO Prezentare Şos. Suceava-Fălticeni Km 3 RO-5800 Comuna Moara Jud. Suceava Tel/Fax: 0230 530 709 (Service) Tel/Fax: 0230 530 710 (Vânzări) [email protected] presupun ca asta ar fi o idee... dealerul mercedes din Suceava, probabil ca vei putea face comanda prin ei, pentru ca ma indoiesc ca au asa ceva in stoc. bafta |
si intreaba si pe Bazar
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:49. |
- Copyright 2026 4Tuning