Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

pimp_lex 18-02-04 00:16

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Stii mai cataline care e faza ,mie imi plac masinile mari pentru ca sint mai confortabile ,mai sigure si mai stabile si cum sa zic eu imbin utilul cu placutul pentru ca,cu o masina sport de dai cu ea ,curse etc,dar cu una mare de lux si 'facuta' iesi si mai tare in evidenta si merge la orice ocazii. Mai uite ceva carsuri........

exact din acest motiv mis e apre mai misto RS4 decat un Skyline de exemplu :)........este o masina \"completa\"

catalin rs4 18-02-04 00:18

:lol: :lol: primul imi place lincoön navigator daca nu ma insel.. :) mda..pimp asa ramane cu rs4 ca sunt super multumit ..iti promit ca o sa ramanla rs4 daca nu ma dezamageste la vara.. :lol: :lol: chiar iei miam luat o revista de tuning si era un skyline din anglia cu 1000 cp..100 sub 3 sec!!!! ....... imi doresc un skyline.....pt ca se poate face usor la 600 700 cp...la rs4 as mai putea sal fac cam la 550 cp..daca asa vrea mai mult costa enoprm..este unu rs4 cu 1000 cp adica 700 plus nos..cred ca in suedia.. :lol: :lol:

pimp_lex 18-02-04 00:20

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: :lol: primul imi place lincoön navigator daca nu ma insel.. :) mda..pimp asa ramane cu rs4 ca sunt super multumit ..iti promit ca o sa ramanla rs4 daca nu ma dezamageste la vara.. :lol: :lol: chiar iei miam luat o revista de tuning si era un skyline din anglia cu 1000 cp..100 sub 3 sec!!!! ....... imi doresc un skyline.....pt ca se poate face usor la 600 700 cp...la rs4 as mai putea sal fac cam la 550 cp..daca asa vrea mai mult costa enoprm..este unu rs4 cu 1000 cp adica 700 plus nos..cred ca in suedia.. :lol: :lol:

prima este Cadillac Escalade :lol:

drifter x 18-02-04 00:21

Pentru FSF imi pare rau dar nu am poze cu masini cum iti plac tie si scuze ca nu ti-am raspuns cand mi-ai cerut. pimp_lex are dreptate aici sunt scumpe si foarte rare skyline urile si suprele

catalin rs4 18-02-04 00:26

lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)

pimp_lex 18-02-04 00:28

3 Attachment(s)
ptp FSF........

pimp_lex 18-02-04 00:30

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)

Asta e Navigator

http://www.lincoln.com/vehicles/vehi...es/image01.jpg

catalin rs4 18-02-04 00:34

merci pimp ..tare navigatorul .dar mai tare ii lexusul ala negru ce model ii??tare de to.. :lol: 8)

pimp_lex 18-02-04 00:38

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
merci pimp ..tare navigatorul .dar mai tare ii lexusul ala negru ce model ii??tare de to.. :lol: 8)

LS 430......\"nava amiral\" de la lexus.....rivalizeasa cu S430, A8, 745, XJ8, infiniti Q45 si Cadillac Deville DTS :lol: :lol:

catalin rs4 18-02-04 00:40

:lol: :lol: da frumos frumos ..imi place mult de to.. lexus ii acolo cum ii in europa mercedesu.. :)

pimp_lex 18-02-04 00:44

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: :lol: da frumos frumos ..imi place mult de to.. lexus ii acolo cum ii in europa mercedesu.. :)

da, e bataie mare intre cele 2 marci in america de nord la vanzari

drifter x 18-02-04 03:20

1 Attachment(s)
PENTRU IUBITORII DE SKYLINE UITATI UN VIDEO

drifter x 18-02-04 03:25

1 Attachment(s)
SI INCA UNUL.Spuneti-mi daca va plac sa stiu daca are rost sa le mai postez.

catalin rs4 18-02-04 03:56

pe primul il stiam oricum unu dintre preferatele mele... :lol: ultimul ul stiam merci daca mai ai poti sa bagi linistit... :lol: :lol: skyline rulzz!!!!! :lol: :lol: :lol:

drifter x 18-02-04 05:30

1 Attachment(s)
r33 gtr video

drifter x 18-02-04 05:34

1 Attachment(s)
porsche 911turbo 996 drifting video

drifter x 18-02-04 06:13

1 Attachment(s)
JUN EVO DRIFTING VIDEO

drifter x 18-02-04 06:22

1 Attachment(s)
SUPRA VIDEO

drifter x 18-02-04 06:28

1 Attachment(s)
SUPRA DYNO TEST VIDEO

FSF 18-02-04 12:20

Mersi 'pimp' de masinute dar sa stii ca dupa mine Lexusus cam copiaza Mercdesu,tu ce zici??????

pimp_lex 18-02-04 17:22

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Mersi 'pimp' de masinute dar sa stii ca dupa mine Lexusus cam copiaza Mercdesu,tu ce zici??????

la ce , la Design? pai numai la LS linia designului e oarecum asemanatoare cu S-class dar cam acolo mi se pare ca se opreste asemanarea......restul modelelor nou nici o treaba cu mercedes......

FSF 18-02-04 22:00

Da mai la design ma refeream...

pimp_lex 19-02-04 07:43

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Da mai la design ma refeream...

pai da, ti-am raspuns parerea mea

Marian20 19-02-04 15:55

pimp no offense dar lexus are cam toate modele copii ale altor masini dupa mercedes si bmw ce stiu eu si poate or mai fi si altele....

FSF 19-02-04 21:59

Sa stii ca lexus nu prea are ORIGINALITATE....

xbogdanel 19-02-04 22:02

pimpdenali.jpg
super bestial...sincer asta e visu meu...un tanc d'asta...yupiii...sunt fericit!!!!!

catalin rs4 19-02-04 22:11

mey mie imi place mult lexus ..o masina cu stil.. 8) daca intelegeti ce vreau sa spun chestia cu copiatul...nu stiu ce sa zic..

Turbo110 19-02-04 22:28

:D
 
Frate eu nu stiu decat ca limuzina de la lexus este luata cu S vezi ! ( scuze pimp dar nu stiu cum ii zice )
Si nu cred ca IS 300 seamana vreun pic cu C-Klasse sau Seria 3 !
Despre lexus am numai cuvinte de lauda !
Mie imi plac foarte mult !

pimp_lex 20-02-04 16:29

Quote:

Originally Posted by \"Marian20\"
pimp no offense dar lexus are cam toate modele copii ale altor masini dupa mercedes si bmw ce stiu eu si poate or mai fi si altele....

o sa fac un thread in care sa dezbatem acest subiect.......eu nu sunt deloc de aceasta parere

cj82ufo 22-02-04 03:47

este un model de lexus ce seamana leit din lateral cu s klasse modelul vechi
ala din 95 parca
fsf is de aceeasi parere cu tine in privinta asta

pimp_lex 22-02-04 18:38

Quote:

Originally Posted by \"cj82ufo\"
este un model de lexus ce seamana leit din lateral cu s klasse modelul vechi
ala din 95 parca
fsf is de aceeasi parere cu tine in privinta asta

vezi ca am facut topic pe subiect:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=879

Anonymous 22-02-04 19:34

1 Attachment(s)
vise vise kkaneam pe ele de vise
Da chestia ciudata e : ele ne tin in viata

fratele lu` alex GMZ 22-02-04 19:39

mai sus sunt eu
uitasem sa ma loghez
se mai intampla :)
auziti mai e vreo :arrow: de curand ca am auzit un :mrgreen: ca sar putea sa fie si vreau si eu sa :arrow: la :arrow:

FSF 24-02-04 22:10

3 Attachment(s)
Mai am aici ceva masinute frumoase....

teddy 28-02-04 00:07

3 Attachment(s)
cateva din preferatele mele.
a, si bine v-am gasit...

FSF 28-02-04 21:34

Bine ai venit ,si frumos golfu ala ...

alex_maxx 28-02-04 22:31

...misto masinile !! ....si BINE ai Venit!! :D:):peace:

Tassman 29-02-04 12:53

scaune mercedes
 
Baieti, am si eu o intrebare...de unde pot cumpara 2 scaune fata pentru a le putea pune pe un Mercedes 400 SEL Turbodiesel (Balena) ? Dati`mi va rog niste sfaturi daca stiti unde sunt scaune tapitate in piele, sau daca nu , unde este o reprezentanta care poate sa imi schimbe pielea de pe scaunele fata ...

teddy 29-02-04 18:27

SUCEAVA

RESTACO
Prezentare
Şos. Suceava-Fălticeni Km 3
RO-5800 Comuna Moara
Jud. Suceava

Tel/Fax: 0230 530 709 (Service)
Tel/Fax: 0230 530 710 (Vânzări)

[email protected]

presupun ca asta ar fi o idee... dealerul mercedes din Suceava, probabil ca vei putea face comanda prin ei, pentru ca ma indoiesc ca au asa ceva in stoc.

bafta

teddy 29-02-04 18:31

si intreaba si pe Bazar


All times are GMT +2. The time now is 16:49.

- Copyright 2026 4Tuning