Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

Maroo 05-04-07 21:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
2 Attachment(s)
cateva poze de azi sa nu va mai tin in suspans scuze de off topic...

Psycho 05-04-07 21:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Fram .. Ursul Polar :) ..... .... bravo ...

Nemilosu 05-04-07 22:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Geo_ZGA (Post 834882)
Bravo Nemilosu' :) mie mi-a placut ca erai bine-dispus...zambeai cand murise pe baricade. f bine! La urmatorul show poate iese mai bine. bafta.

nu uita.
viata merge inainte.
fierul se face.
amintirile raman.

si apropo, daca eu trebuia sa fiu suparat pt o planetara inseamna ca Maroo trebuia sa isi taie venele.:-)

69WRX 05-04-07 22:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
sal, vreau si eu filmuletul cu audi al lui "nemilosu"...da dc nu puneti pe site toate filmele cum ati facut pana acum cum ati facut si cu filmele de la cora si de la alte evenimente...

Geo_ZGA 05-04-07 23:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Mai, eu am mai multe filme si poze, dar o parte sunt descarcate la un prieten pe pc (cele mai multe si cu rezolutia buna). maine poate reusesc sa le iau si incerc sa le pun aici, daca nu...vi le dau pe mail.

Nemilosu, si eu sunt de aceeasi parere: fierul e fier, se face...nu conteaza ca e fier de 100 euro sau de 100.000 euro. tot fier e. mie mi s-a parut pacat ca nu ai putut sa faci mai mult, a picat repede. dar asta e, oricum apreciez maiestria...e tractiune fata totusi (sper sa nu ma insel).

Maroo, ce avea? instalatia electrica si terosonul luasera foc? stiu ca ai zis pe una din pagini, dar am uitat :P

Geo_ZGA 05-04-07 23:07

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
5 Attachment(s)
scuzati calitatea, le-am facut cu telefonul...si eram si atent la show.
mai pun maine sper.

D N Y_e36 06-04-07 00:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
RIP-ule esti tare frate....ai o masina f marfa (simpla si cu gust)sunt inebunit dupa ea!...bv..

B_84_RIP 06-04-07 08:27

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by B-09-DDP danny (Post 836356)
RIP-ule esti tare frate....ai o masina f marfa (simpla si cu gust)sunt inebunit dupa ea!...bv..

mercic....

isacfani 06-04-07 08:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
si chiar nu are nimeni nici o filmare cu burnout - urile facute de TXA, pe care sa o puna aici ?

F_L_R 06-04-07 10:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Sunt filmari si cu txa-ul dar tre sa ai rabdare sa le cauti.

Rares_CRM 06-04-07 12:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 833639)
ma voi cu ce program luati filmele ca mie mi se tot intrerupe si tre sa o ia de la capat :(

eu folosesc Opera ca internet browser, si in caz ca mi se opreste downloadu, ii pot da un resume de unde a ramas ;)

Alex_TVX 06-04-07 17:23

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
salutari la toata lumea...

salutari msk`u maroo , txa`u marius , hai`u adi ...


felicitari organizatorilor , participantilor si sponsorilor kre au ajutat la acest show

sry pt maroo ..si capu sus ... k`n zilele bune :)

si pt baietzii aia kre vb aiurea ... mai de graba sa aibe grija sa-si asorteze treningul la pantofi ;)


bafta baietzi !

TOBA^ 06-04-07 23:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
http://nadir.vidiac.com/recentvideos...9d01321112.htm ultima generatie!!!!:)))))))))

F_L_R 07-04-07 01:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Mare panarama esi ma TOBA.......al naibi Adrian.....cam are dreptate

AlexM. 07-04-07 01:30

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
foarte tare :lol:

LAF-ul 07-04-07 11:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Urmatorul eveniment CAND!!! Niciodata Sa Nu Cnduci Mai Repede Decat Poate Zbura Ingerul Tau Pazitor!!![IMG][IMG]0115.JPG-ACDSee v5.0[/IMG][/IMG]:!:

GolfuletzS 07-04-07 11:24

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
care esti ? :D negru sau rosu ? :P

LAF-ul 07-04-07 11:46

2 Attachment(s)
salut io mis (negru).

iata-ma :D

NOS`u 07-04-07 12:08

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 834970)
a fost un singur rechin..... in rest ... numa ursuleti cateva pisicute un m3 si mustang.. si un audi ... :D

au fost 2 M3..;)

GolfuletzS 07-04-07 12:30

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
3 Attachment(s)
my bad ;)

laf`u uite cateva poze

Rares_CRM 07-04-07 20:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by LAF-ul (Post 839840)
salut io mis (negru).

iata-ma :D

frumos ursuletzu :dribble:

LAF-ul 08-04-07 11:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
periculoasa tigarea aia(mult fum a mai scos):shock:

GolfuletzS 08-04-07 11:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
da da

NO SMOKING

F_L_R 08-04-07 11:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Premile restante au fost inmanate in aceasta saptamana nominalizatilor.
-Multumim pt participare si va asteptam la urmatorul eveniment.

Guwy 08-04-07 18:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by LAF-ul (Post 841196)
periculoasa tigarea aia(mult fum a mai scos):shock:

:D chiar a scos mult fum tigarea aia ...

LAF-ul 08-04-07 19:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Florica premiile au venit dar pana cand vine urmatorul eveniment.:drunk: sper sa nu ne ti prea mult in stare de ebrietate :lol: oricum noi:dribble: pana atunci.

GolfuletzS 08-04-07 20:08

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
in curand apare si montajul meu ... :D .... byNSL

e gata.. dar... face figuri forumu ... si nu merge sa`l urc... ma duc acu la cineva.. sa incerc

GolfuletzS 08-04-07 21:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
gata : https://forum.4tuning.ro/showthread.p...774#post841774

Jokerul 09-04-07 12:43

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Felicitari organizatorilor au facut un show super tare.Sa nu uitam si de participanti fara care spectacolul nu exista.Felicitari si paste fericit tuturor

Naitzu 10-04-07 23:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
1 Attachment(s)
un wallpaper..:-P felicitari castigatorilor..:)poate facem si calendar cu burnoutul asta ...:oops: :bunch:

Tuning-galati 11-04-07 03:05

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Super frumos, dar la viteza cu care dau jos de pe net...in 2-3 zile vad toate filmuletele :)

Tuning-galati 11-04-07 18:20

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Voi sunteti nebuni fratilor. Dupa masini in primul rand si in al doilea dar nu si ultimul dupa show. Si cand e vb de show stiti sa faceti ca sa aiba lumea ce admira....cand omul isi forteaza masina la maxim...numai am cuvinte. Bravo.....un om cu o adevarata pasiune. Fiarele se repara, imaginile raman sa le privim iar, iar si iar pana nu ne mai saturam

Rares_CRM 11-04-07 19:17

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Naitzu...e a ta nova aia alba?? care a fost in salon???

GolfuletzS 11-04-07 19:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nu e a lui Lucian

Naitzu 12-04-07 14:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by crm0412 (Post 846485)
Naitzu...e a ta nova aia alba?? care a fost in salon???

Huh ce as vrea eu o nava asa misto...deocamdata ma multumesc cu ...bicicleta...nu nu e..

Rares_CRM 13-04-07 09:16

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Naitzu, credeam ca e a ta, ca am vazut-o la semnatura, da acum vad ca in colt scrie FAN :D
vroiam sa intreb de eleronu ala, ca si eu as vrea unu mic si finutz pe SuperNova mea :D

B 65 LAF 02-05-07 00:57

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 818415)
Sa inteleg ca ramane pe sambata..dar un interval orar orientativ ne puteti da? Asa ceva nu este de ratat asadar vreau sa ma asigur ca voi fi prezent la show.

Bafta la organizare!

din ce an ce mai mult

OveR 02-05-07 10:16

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
bai dani ba si pe aici esti ma.. :)


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning