![]() |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
2 Attachment(s)
cateva poze de azi sa nu va mai tin in suspans scuze de off topic...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Fram .. Ursul Polar :) ..... .... bravo ...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
viata merge inainte. fierul se face. amintirile raman. si apropo, daca eu trebuia sa fiu suparat pt o planetara inseamna ca Maroo trebuia sa isi taie venele.:-) |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
sal, vreau si eu filmuletul cu audi al lui "nemilosu"...da dc nu puneti pe site toate filmele cum ati facut pana acum cum ati facut si cu filmele de la cora si de la alte evenimente...
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Mai, eu am mai multe filme si poze, dar o parte sunt descarcate la un prieten pe pc (cele mai multe si cu rezolutia buna). maine poate reusesc sa le iau si incerc sa le pun aici, daca nu...vi le dau pe mail.
Nemilosu, si eu sunt de aceeasi parere: fierul e fier, se face...nu conteaza ca e fier de 100 euro sau de 100.000 euro. tot fier e. mie mi s-a parut pacat ca nu ai putut sa faci mai mult, a picat repede. dar asta e, oricum apreciez maiestria...e tractiune fata totusi (sper sa nu ma insel). Maroo, ce avea? instalatia electrica si terosonul luasera foc? stiu ca ai zis pe una din pagini, dar am uitat :P |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
5 Attachment(s)
scuzati calitatea, le-am facut cu telefonul...si eram si atent la show.
mai pun maine sper. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
RIP-ule esti tare frate....ai o masina f marfa (simpla si cu gust)sunt inebunit dupa ea!...bv..
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
si chiar nu are nimeni nici o filmare cu burnout - urile facute de TXA, pe care sa o puna aici ?
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Sunt filmari si cu txa-ul dar tre sa ai rabdare sa le cauti.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
salutari la toata lumea...
salutari msk`u maroo , txa`u marius , hai`u adi ... felicitari organizatorilor , participantilor si sponsorilor kre au ajutat la acest show sry pt maroo ..si capu sus ... k`n zilele bune :) si pt baietzii aia kre vb aiurea ... mai de graba sa aibe grija sa-si asorteze treningul la pantofi ;) bafta baietzi ! |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
http://nadir.vidiac.com/recentvideos...9d01321112.htm ultima generatie!!!!:)))))))))
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Mare panarama esi ma TOBA.......al naibi Adrian.....cam are dreptate
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
foarte tare :lol:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Urmatorul eveniment CAND!!! Niciodata Sa Nu Cnduci Mai Repede Decat Poate Zbura Ingerul Tau Pazitor!!![IMG][IMG]0115.JPG-ACDSee v5.0[/IMG][/IMG]:!:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
care esti ? :D negru sau rosu ? :P
|
2 Attachment(s)
salut io mis (negru).
iata-ma :D |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
3 Attachment(s)
my bad ;)
laf`u uite cateva poze |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
periculoasa tigarea aia(mult fum a mai scos):shock:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
da da
NO SMOKING |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
-Premile restante au fost inmanate in aceasta saptamana nominalizatilor.
-Multumim pt participare si va asteptam la urmatorul eveniment. |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Florica premiile au venit dar pana cand vine urmatorul eveniment.:drunk: sper sa nu ne ti prea mult in stare de ebrietate :lol: oricum noi:dribble: pana atunci.
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
in curand apare si montajul meu ... :D .... byNSL
e gata.. dar... face figuri forumu ... si nu merge sa`l urc... ma duc acu la cineva.. sa incerc |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Felicitari organizatorilor au facut un show super tare.Sa nu uitam si de participanti fara care spectacolul nu exista.Felicitari si paste fericit tuturor
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
1 Attachment(s)
un wallpaper..:-P felicitari castigatorilor..:)poate facem si calendar cu burnoutul asta ...:oops: :bunch:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Super frumos, dar la viteza cu care dau jos de pe net...in 2-3 zile vad toate filmuletele :)
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Voi sunteti nebuni fratilor. Dupa masini in primul rand si in al doilea dar nu si ultimul dupa show. Si cand e vb de show stiti sa faceti ca sa aiba lumea ce admira....cand omul isi forteaza masina la maxim...numai am cuvinte. Bravo.....un om cu o adevarata pasiune. Fiarele se repara, imaginile raman sa le privim iar, iar si iar pana nu ne mai saturam
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Naitzu...e a ta nova aia alba?? care a fost in salon???
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
nu e a lui Lucian
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Naitzu, credeam ca e a ta, ca am vazut-o la semnatura, da acum vad ca in colt scrie FAN :D
vroiam sa intreb de eleronu ala, ca si eu as vrea unu mic si finutz pe SuperNova mea :D |
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
Quote:
|
Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
bai dani ba si pe aici esti ma.. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:30. |
- Copyright 2026 4Tuning