![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari...!era de asteptat sa luati premiu ....
e foarte reusit loganu... numai bine |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitarile. ai muncit , dar a si iesit treaba buna .
bv..este un super Logan -felicitari :d |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bravo!!!! primele doua cupe....o sa urmeze si altele.....munca va e rasplatita
imi place si loganu rosu....arata bine |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari ........ :D poate vii cu el la cursa de la sv duminica asta :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
reusita masina, felicitari proprietarului si la cat mai multe premii. Bafta!;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Asta nu-i masina de forjat la liniute...e o bijuterie de pus numai in "vitrine"
Felicitari pentru premii! Nu e o surpriza prea mare (surpriza a fost cand au aparut pozele cu masina :D) @Roby: imi place noul vostru sticker "Pro Street Exclusive"! O sa arate bine si pe masina mea.. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
felicitari !!!intradevar munca depusa se vede spor la treaba in continuare
ne vedem la cluj |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
a iesit foarte tare ! bv roby....
cel mai tare Logan tunat din RO ! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bv...asa ceva mai rar la noi in RO
si sa iei tot de la inceput e ceva Bafta Respect!!! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
IMI VAND ANVELOPELE DE PE MASINA ...GOODYEAR 195/55/15...CARE E INTERESANT SA MA CONTACTEZE..OFERTA:d
SI...ARCURI SPORT EIBACH....PROMOTIE:p |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
se pare ca baietii de la protuning sunt extrem de ocupati...nu mai prea au timp de cerintele altor clienti
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
chiar ca a iesit bine masina..felicitari pt proprietar ..imi place body kitu..nu am mai vazut pe`un "loghin" pus ..ff frumos
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
E super tare masinutza...:P
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
inca o cupa castigata de logan in doua iesiri 3 cupe
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
10 Attachment(s)
cateva poze de la showul de la cluj unde masina a castigat titlu de best custom
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
si pe bune ca a meritat titlul de best custom din plin sper ca ne vedem la mare :D sa mai stam la o poveste
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Am citit tot de la prima la ultima pagina si cred ca este cel mai tare Logan la ora actuala. Superb e prea putin spus, pur si simplu nu vad ce s-ar putea reprosa acestei masini, e completa !!! Au mai fost proiecte de Logan Tuning da asta le intrece pe toate, sa ma corecteze cineva daca gresesc... Pe cand Logan Coupe (doua usi) Chop Top (plafon taiat) si Ampatament micsorat? Daca va apucati de asa ceva am sa fiu mandru ca vam dat ideea... Bafta in ceea ce faceti, pentru ca faceti bine...:lol:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Baietii nu o s vina la mare. am vb cu roby si a zis k e prea mare distanta.
poate se razgandesc! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
roooobyyy hai ca vin si eu cu ceva nou ...sper :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
foarte mult mi-ar fi placut sa fiu acolo!mai ales cand am auzit ca va fii ceva international! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Mare pacat daca nu veniti...Loganul ar fi una dintre atractiile cele mai mari ale show-ului, fara exagerare...si ar fi plecat si cu premii, probabil...:cry: poate totusi gasiti o fereastra... show-ul are loc intre 20-22 iulie.
Petrecere frumoasa la nunta! si CASA DE PIATRA lui Remus! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
no coment, crima masina, daca ai vrea sa gasesti un cusur.....nu ai cum, super idei si styling.ar fi pacat sa nu vi cu ea acolo.bafta
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Tare e putin zis..mergetzi baietzi la mare...pkt k nu o sa fiu acolo ca plec la munca..dar distractie placuta!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Bravo baieti! excelent Bafta in continuare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Oare de ce nu se gandeshte nimeni sa faca "Chop Top" la Logan, ar arata cu siguranta mult mai bine ;)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
iti dai seama ce costuri inplica chestia asta???
apropo ce se mai aude cu interiorul de la logan si cu motorul de 170 de cai??? |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
nici pe 1310 nu am vazut chop si alea chiar ar merge putin ...... apii pe logan ........ tu nu te gandesti la complexitatea unei astfel de lucrari ? ce vezi tu in america ca fac aia pe hot road`uri e usor pt eu pe masinile alea :) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
poze cu interiorul si motorul????:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
:)) probabil nu au pus cu motorul si interiorul pt ca pro street se ocupa doar de caroserie .....fac elemente din fibra de sticla....... din cate am inteles nici nu o vopsesc ........
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Bafta atunci!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
7 Attachment(s)
la tuning fever loganul a castigat doua cupe best autoctona si best customs astfel la 3 participari loganul a castigat 5 cupe de best!pt o masna neterminata sunt multumit de rezultate!in curand vine interiorul ,dupa care si motorul de clio rs.
postez cateva poze de la eveniment! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super tare...da motorul de rs cam ce pret..?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super frumos e..... felicitari pentru cupe :P cati cai are motoru de clio rs ? si la c bani ? bafta cu proiectu in continuare :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
BRAVO!!! sunteti cei mai tari.....at facut un logan pe care il apreciaza toata lumea...asteptam urmatoarele surprize
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
tre sa tai niste tabla...sa o strambi la linie...sa tai plafonul dupa aia...sa bagi material de umplutura...sa faci rost de chedere si geamuri...si cam atat...roof nou...e plafon...si decat sa il faci din fibra mai bine il lasi fara.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Eu unu am vazut acu ceva timp pe la TV un nene de prin UK care si-a facut un Mitsubishi Lancer Evo IX coupe, adica a taiat din el in lung si din plafon(scurtat si scundat). Vreau sa zic ca masina era bestiala ca look, nu o poti compara cu nimic altceva, in interior era pregatita de WRC la fel si motorul. Acel "nene" zicea ca doar partea de "Building" a "Body-ului" l-a ajuns undeva la 30.000 lire sterline... Am zis ca era pregatita de curse, asa ca in pret sunt incluse si cusca de protectie, "roll cage-ul", si renuntarea la toata tabla nefolositoare pt scaderea greutatii. Acu fara nici o legatura cu ce am scris mai sus, pacat ca cei de la Dacia nu s-au gandin sa extinda putin gama Logan, cum a facut Reno-ul la inceput cu Meganul(bi-corp, sedan, break, scenic, coupe, cabrio) etc, etc. Poate erau mai multe posibilitati de tuning pe un Logan coupe;) ...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
moa prea belea zi si mie kt te costa si d unde tiai faqt asta
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning