Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Eugen_TL 19-08-08 20:06

Re: Masini vazute in Tulcea
 
una e masian de epoca altceva masina tunata .. alea inseamna ceva ISTORIE vin oamenii sa vada...... o masian tunata ce inseamna? NFS si ar veni copii gen" zboaraaaaa are noss gieee " :)) si daca toata lumea isi doreste aceasta expozitie tuning dc nu organizeaza nimeni? hai bogyciu mai vb cu unu cu altu 2-3 baieti si mergeti interesati-va faceti ceva daca va pasa atat de mult ! :)

Cosmin255 24-08-08 20:50

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Ultima noutate in oras , Bentley Continental Flying Spur

Eugen_TL 24-08-08 20:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumos :D

mikafly 25-08-08 13:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
No comment.....bucurestiul e plin de d-astea...a ajuns sa fie considerat un pic "demodat".....toti oameni cu bani isi iau asa ceva.....e un fel de conditie......

flmoise 25-08-08 13:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
asa...un fel de passat al bogatasilor?:lol::paper:sau cum zicea micea badea: "e de porc" sa ai una dinasta printre bogatasi!

Cosmin255 27-08-08 18:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mikafly, asta cu ce a mai gresit sa ai pareri deastea si despre el?

mikafly 29-08-08 12:13

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1718493)
mikafly, asta cu ce a mai gresit sa ai pareri deastea si despre el?

Doamne fereste..nu a gresit cu nimic.....si nu am nici o parere...ma bucur ca are asa ceva...e bine ca a ajuns si Tulcea sa aiba asa masini.....chiar e un lucru bun.Nu stiu de unde ai extras tu parerea ca as avea ceva cu el...sau ca am vreo parere.....

Cosmin255 29-08-08 12:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Pai asa reiesea din fraza:), sau imi reiesea mie:).Sunt perfect de acord cu ce ai zis

magnifiqo 29-08-08 14:27

Re: Masini vazute in Tulcea
 
O masina frumoasa ar fi si
http://www.postimage.org/gxnG15A.jpg

Oricand as vrea ca tigra mea sa arate ca aceasta. sunt la inceput,insa am de gand sa bag ceva bani in ea. Am la semnatura poze cu ea daca doriti sa o vedeti. Astept comentarii si sugestii. Bafta

Eugen_TL 29-08-08 15:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
masina asta mie unul mi-a placut anul trecut ..acum am vazut ca e atinsa pe toate partile

magnifiqo 29-08-08 16:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Eu o vad mai mereu, stau in centru. Am vz indeaproape,arata f bine. Interiorul nu stiu daca e ceva modificat,insa exterioru arata bine de tot,cel putin spatel cu stopurile alea si eleronu ala simplu. Fata mi se pare cam rau facuta cel putin la spoiler,acolo la numar este foarte mare spatiu. Insa,per total eu zic ca atrage priviri nenumarate.

Eugen_TL 29-08-08 16:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si eu tot in centru stau si am vazuto de cateva ori... in fine .. si mie imi place mia putin unele amanunte..dar in mare e frumoasa :)

Bogyciu 29-08-08 20:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Anul trecut era de vanzare cu 7000 negociabil. Anu asta vad ca a mai lucrat la finisaje dar tot degeaba, jantele au ramas stock si e inalta tare... Lipseste plasa din gaurile din spoilere, presupun ca a fost copiat kit-ul ala de pe unul original si urcat pe masina asta... Tuning cu bani putini si minte si mai putina, pacat d munca...

Eugen_TL 29-08-08 20:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da f multi bani vroia..acum ar vrea tot atat probabil :) nu e prost cine cere e prost cine da :)

ps: bogy, teai prins ca eu te claxonez cand te vad?

magnifiqo 29-08-08 21:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Opelul este la vanzare pt 4000 de euro. Am vz pe multe siteuri de vanzari auto,inclusiv pe siteul acestui forum.

Bogyciu 29-08-08 21:40

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1722506)
da f multi bani vroia..acum ar vrea tot atat probabil :) nu e prost cine cere e prost cine da :)

ps: bogy, teai prins ca eu te claxonez cand te vad?

Da m-am prins... Mai greu ca nu ai nimic sa "sara in ochi", cu exceptia xenonului, dar d-asta au mai toti... :lol:

Cosmin255 30-08-08 12:29

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Inca un Bentley Flyer in oras , si pe teava un Mayabach 57 cat de curand se anunta

EMIL_PLETOSU 31-08-08 08:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ia-ti si u un Bentley Flyer ca nu-mi plac numerele pare :-P cat despre maybachu ala se anunta de vreun an ...

MauS 31-08-08 12:07

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by magnifiqo (Post 1722059)
Eu o vad mai mereu, stau in centru. Am vz indeaproape,arata f bine. Interiorul nu stiu daca e ceva modificat,insa exterioru arata bine de tot,cel putin spatel cu stopurile alea si eleronu ala simplu. Fata mi se pare cam rau facuta cel putin la spoiler,acolo la numar este foarte mare spatiu. Insa,per total eu zic ca atrage priviri nenumarate.

Mie nu-mi place masina aia nici sa ma bati:-) Putea face muult mai multe chestii misto pentru ea sa arate mai bine. Parerea mea.

Cosmin255 31-08-08 12:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by EMIL_PLETOSU (Post 1724531)
ia-ti si u un Bentley Flyer ca nu-mi plac numerele pare :-P cat despre maybachu ala se anunta de vreun an ...

Draga Emil , in Tulcea exista deja un Maybach 57 , se anunta al doilea

Geox` 31-08-08 17:33

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Eu nu am vazut nici un Maybach 57 in Tulcea:sad:

Geox` 06-09-08 19:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Ce am vazut azi la meci..mai era un bentley lafel cu numere straine.

SEJ 08-09-08 14:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
6 Attachment(s)
Toyota celica...

Geox` 27-09-08 11:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Azi am vazut:Honda S200 Decapotabila cu numere rosi de tl8)

Geox` 31-10-08 21:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
3 Attachment(s)
.............

Eugen_TL 01-11-08 20:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !

T-E-N 02-11-08 11:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumoasa masina :)

T-E-N 02-11-08 11:21

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si aseara am vazut si celica aia gri de 192:o

Eugen_TL 02-11-08 14:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da si eu am vazut-o ... avea un eleron dragut :)

Cosmin255 03-11-08 15:32

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1838536)
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !

SLK cu pachet AMG :))) ... Eugene , era baiatul "cu multe masini" care sta in Vest

Eugen_TL 03-11-08 22:06

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))

Cosmin255 04-11-08 18:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1842106)
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))

da da , l-ai nimerit:)

Eugen_TL 04-11-08 18:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
UN algocalmin ceva.. send to me =))) :))) cum agat eu pitzi de generatie noua bah baiatuleee cu vulpea mea nervoasa .. si cum fuge curu cand dau wooow :)))

T-E-N 22-11-08 01:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

T-E-N 22-11-08 01:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
OFF-TOPIC... sectiunea Tulcea nu mai prezinta niciun interes de la un moment dat...e trist totusi...

Eugen_TL 22-11-08 10:39

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by T-E-N (Post 1879430)
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

La lukoil nu? :) i-am zarit si eu ... :) z-ul misto dar mazda urata rau

T-E-N 22-11-08 13:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 1879725)
La lukoil nu? :) i-am zarit si eu ... :) z-ul misto dar mazda urata rau

nu pot sa zic ca era urata ... era ingrijita bine si tinand ca are ani destui... eu m-am intalnit cu ei la biserica

Eugen_TL 22-11-08 16:22

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu m-am uitat la detalii...dar numai ca avea proiectoare-led gen AUDI mi-a fost de ajuns :) si puse si la masca radiator urate rau albastre :)))

SEJ 28-11-08 22:57

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by T-E-N (Post 1879430)
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat

Poate ai vrut sa zici honda crx... tudor :lol: sau mazda dar nu cred ca crx :-P

T-E-N 29-11-08 10:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by SEJ (Post 1892406)
Poate ai vrut sa zici honda crx... tudor :lol: sau mazda dar nu cred ca crx :-P

Era ca alu ala de la care am cumparat celica aia rosie din tablou


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning