![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
una e masian de epoca altceva masina tunata .. alea inseamna ceva ISTORIE vin oamenii sa vada...... o masian tunata ce inseamna? NFS si ar veni copii gen" zboaraaaaa are noss gieee " :)) si daca toata lumea isi doreste aceasta expozitie tuning dc nu organizeaza nimeni? hai bogyciu mai vb cu unu cu altu 2-3 baieti si mergeti interesati-va faceti ceva daca va pasa atat de mult ! :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ultima noutate in oras , Bentley Continental Flying Spur
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumos :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
No comment.....bucurestiul e plin de d-astea...a ajuns sa fie considerat un pic "demodat".....toti oameni cu bani isi iau asa ceva.....e un fel de conditie......
|
Re: Masini vazute in Tulcea
asa...un fel de passat al bogatasilor?:lol::paper:sau cum zicea micea badea: "e de porc" sa ai una dinasta printre bogatasi!
|
Re: Masini vazute in Tulcea
mikafly, asta cu ce a mai gresit sa ai pareri deastea si despre el?
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Pai asa reiesea din fraza:), sau imi reiesea mie:).Sunt perfect de acord cu ce ai zis
|
Re: Masini vazute in Tulcea
O masina frumoasa ar fi si
http://www.postimage.org/gxnG15A.jpg Oricand as vrea ca tigra mea sa arate ca aceasta. sunt la inceput,insa am de gand sa bag ceva bani in ea. Am la semnatura poze cu ea daca doriti sa o vedeti. Astept comentarii si sugestii. Bafta |
Re: Masini vazute in Tulcea
masina asta mie unul mi-a placut anul trecut ..acum am vazut ca e atinsa pe toate partile
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Eu o vad mai mereu, stau in centru. Am vz indeaproape,arata f bine. Interiorul nu stiu daca e ceva modificat,insa exterioru arata bine de tot,cel putin spatel cu stopurile alea si eleronu ala simplu. Fata mi se pare cam rau facuta cel putin la spoiler,acolo la numar este foarte mare spatiu. Insa,per total eu zic ca atrage priviri nenumarate.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si eu tot in centru stau si am vazuto de cateva ori... in fine .. si mie imi place mia putin unele amanunte..dar in mare e frumoasa :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Anul trecut era de vanzare cu 7000 negociabil. Anu asta vad ca a mai lucrat la finisaje dar tot degeaba, jantele au ramas stock si e inalta tare... Lipseste plasa din gaurile din spoilere, presupun ca a fost copiat kit-ul ala de pe unul original si urcat pe masina asta... Tuning cu bani putini si minte si mai putina, pacat d munca...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da f multi bani vroia..acum ar vrea tot atat probabil :) nu e prost cine cere e prost cine da :)
ps: bogy, teai prins ca eu te claxonez cand te vad? |
Re: Masini vazute in Tulcea
Opelul este la vanzare pt 4000 de euro. Am vz pe multe siteuri de vanzari auto,inclusiv pe siteul acestui forum.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Inca un Bentley Flyer in oras , si pe teava un Mayabach 57 cat de curand se anunta
|
Re: Masini vazute in Tulcea
ia-ti si u un Bentley Flyer ca nu-mi plac numerele pare :-P cat despre maybachu ala se anunta de vreun an ...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Eu nu am vazut nici un Maybach 57 in Tulcea:sad:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Ce am vazut azi la meci..mai era un bentley lafel cu numere straine.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
6 Attachment(s)
Toyota celica...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Azi am vazut:Honda S200 Decapotabila cu numere rosi de tl8)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
3 Attachment(s)
.............
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumos porsche-ul dar al cui e? :) AZI am vazut un SLK nou,ceva tare ROSU-visiniu parca,,, se auzea grav(4 evacuari din cate imi aduc aminte) + kit n-am fost atent ..in mers am vazut tot !
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumoasa masina :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si aseara am vazut si celica aia gri de 192:o
|
Re: Masini vazute in Tulcea
da si eu am vazut-o ... avea un eleron dragut :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Si care merge cu taxiul la masina cand vrea sa traga o zona? :)))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
UN algocalmin ceva.. send to me =))) :))) cum agat eu pitzi de generatie noua bah baiatuleee cu vulpea mea nervoasa .. si cum fuge curu cand dau wooow :)))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
AM vazut in seara asta un 350z cred ca era si o mazda crx din ct...am incercat un vum vum da oamenii erau linistiti...ciudat
|
Re: Masini vazute in Tulcea
OFF-TOPIC... sectiunea Tulcea nu mai prezinta niciun interes de la un moment dat...e trist totusi...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
nu m-am uitat la detalii...dar numai ca avea proiectoare-led gen AUDI mi-a fost de ajuns :) si puse si la masca radiator urate rau albastre :)))
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning