Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

DaViD TL 08-05-07 21:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sa postati pe un forum dupa ce stiti ceea ce e o gluma in rest......

mikafly 09-05-07 19:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bmw meu nu e tunat....e tunat de rugina.......si de mine de un stalp......atat...si are doar 150 de cai...di care vreo 20 morti

Cosmin255 16-05-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mergeti la vot ?:)

Tboy 16-05-07 17:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mergem mergem :)

Cosmin255 17-05-07 14:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
radem glumim, dar serios ... il tinem pe Base?:)

Tboy 17-05-07 14:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pai altu care?:) eu pe jiji l-as baga dar sigur nu ajunge..asa ca decat sa ajunga vreo hahalera mai bine basescu

Cosmin255 17-05-07 15:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pana la urma vineri mergem la scoala?:)e totusi o problema ce trebuie dezbatuta

DaViD TL 17-05-07 17:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
vadim e viitoru !!!

KAB 17-05-07 18:03

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sper k n-o dati in campanie electorala...In fine , sunt de acord cu tine.:;, N-am spus, N-am auzit...:rolleyes2

DaViD TL 22-05-07 19:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
R.I.P. tulcea !!! nimeni nu vorbeste nimic asa ca ...

Cosmin255 24-05-07 22:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Domnu cu Cielo 33 CTL ... nu va plac flashurile din spate ?:D
Te saluta baiatul cu Fiesta bleo:)

webcathos 26-05-07 17:53

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Lolz...Sa traiesti!Ne place flasurile..dar credeam ca e vre-o unu cu figuri care nu are stare si e grabit si am zis sa ii opresc putin pornirile....C aeu cautam un loc sa parchez pentru ca akolo unde ne-am intalnit locuiesc!Daca stiam!
Scuze daca te-am incurcat!Poate ne-om vede si noi data ca asha face unu flashuri si nu stii de ce..... :))

Cosmin255 31-05-07 00:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pai am vazut numarul de la masina si sigla 4t pe luneta si de aia :) ... si am vazut ca zambeai shtrulubatic acolo :)...salut

Cosmin255 02-06-07 21:34

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ce liniste pe aici....Nimic nou ? Ce faceti in seara asta ?

EMIL_PLETOSU 03-06-07 14:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Pai e liniste daca nu vii u cu guritza ta ...:))8)

KAB 04-06-07 14:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cine poate sa-mi spuna si mie care este diferenta dintre diferentialul haltex si torsen ? cred ca asa se scrie...:rolleyes2

DaViD TL 11-06-07 00:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ia spuneti baieti care merge la 4tuning fever ?!?

Cosmin255 12-06-07 16:18

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mausica , da un buzz cand intri pe mess sa te imbarlig ceva:)

vlad_Mafiotu 12-06-07 18:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
In tulcea se va face filiala clubului “Underground Racing Crew” impatimitii de curse & tuning doritori sunt rugatzi sa ma contacteze pt. a devenii membrii al acestui club. Este o asociatzie Non-Profit care isi are ca scop principal promovarea fenomenului de Tuning Auto si a tot ce se leaga de acest fenomen. Dorim a promova cursele legale si sportivitatea in acest sport. Am ajuns la concluzia impreuna cu administratorul acestui club de a infiintza o filiala Underground Racing Crew in Tulcea. ( pt doritori sau alte informatii, contactatzi id-ul ”pitbull_terier” sau “grecu_original87” )….. datzi mai departe acest mass… am primit massu asta pe mess. e adevarat ? voi stiti de chestia asta ?

Tboy 12-06-07 22:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da stim ... ;) si nu e tzeapa

Cosmin255 13-06-07 10:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Eu unul raman la parerea ca nu prea are rost....Nu sunt masini competitive si mai e de lucrat la organizare si altele....insa....unde e pasiune...restul conteaza mai putin.

MauS 21-06-07 08:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
www.urc.modic.ro site-ul oficial Underground Racing Crew..... si as vrea sa stiu si eu cine sunt cei doi care"trebuie sa luam legatura cu ei daca vrem sa intram" si mai vreau sa stiu si cu ce administrator al clubului au vorbit.

forum: www.urc.myforum.ro..... intrati :)

Tboy 21-06-07 16:52

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
e cel cu loganu 16 v cu care ti-am facut cunostinta sa va dati :) isi doreste aici mult un club si trage si cauta lume se implica si el cum poate .... cat despre decizia lui nush vorbiti voi

mikafly 21-06-07 21:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aici e reclama domne...necurat lucru.......echipa de curse de la metrou...plm......sau cum se traduce......
O sa imi deschid si eu o asociatie sportiva.....de campioni la aruncatu cu greutati in familie....si la saritura peste masa de pranz.....si saritura in prajina.

MauS 22-06-07 00:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 960228)
Aici e reclama domne...necurat lucru.......echipa de curse de la metrou...plm......sau cum se traduce......
O sa imi deschid si eu o asociatie sportiva.....de campioni la aruncatu cu greutati in familie....si la saritura peste masa de pranz.....si saritura in prajina.



Alooo domnu FLY...asta e atac direct la persoana..:-) m-ai vazut pe mine sa zic ceva de "linia in viteza a sporturilor cu motor"? Mai usor cu afirmatiile de gen ca nu e frumos. Succes in noile tale asociatii sportive.... e mult mai simplu sa faci ce ai zis tu mai sus decat sa plimbi o nova cu motor de Chamade pe ea.

MauS 22-06-07 00:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Tboy (Post 959851)
e cel cu loganu 16 v cu care ti-am facut cunostinta sa va dati :) isi doreste aici mult un club si trage si cauta lume se implica si el cum poate .... cat despre decizia lui nush vorbiti voi


OK de Vali stiu...dar pitbull....si nu mai stiu cum cine e? :)


INCA ODATA MULTUMIRI DOMNULUI FLY PENTRU INCURAJARI;)

Tboy 22-06-07 00:41

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
tot vali..dar cu 2 iduri :) .... e cautat omul nu gluma =)))

MauS 22-06-07 00:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Tboy (Post 960676)
tot vali..dar cu 2 iduri :) .... e cautat omul nu gluma =)))




Acum are 3:D LOL =))

mikafly 22-06-07 07:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 960632)
Alooo domnu FLY...asta e atac direct la persoana..:-) m-ai vazut pe mine sa zic ceva de "linia in viteza a sporturilor cu motor"? Mai usor cu afirmatiile de gen ca nu e frumos. Succes in noile tale asociatii sportive.... e mult mai simplu sa faci ce ai zis tu mai sus decat sa plimbi o nova cu motor de Chamade pe ea.

Spre informatia ta nu e de chamade......si nu te-am atacat in nici un fel.Daca te simti atacat e numai un defect de-al tau.Sincer.....ma doare undeva de metrouri,tramvaie si alte roabe.Nu cred ca ti-am jignit intelectul incercand sa traduc titlul grandiosului club.Deci nu mai fi stresat ca faci riduri,si imbatranesti prematur.

Cosmin255 22-06-07 10:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mu*engerie nu bordel FLY , e un neologism ;)

Tboy 22-06-07 11:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
baaa lasa-ti dracu vrajeala...si tineti-ne pumnii luni-marti la bac :) :) :) fara noroc nush ce ne facem =)))

KAB 22-06-07 12:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 959070)
www.urc.modic.ro site-ul oficial Underground Racing Crew..... si as vrea sa stiu si eu cine sunt cei doi care"trebuie sa luam legatura cu ei daca vrem sa intram" si mai vreau sa stiu si cu ce administrator al clubului au vorbit.

forum: www.urc.myforum.ro..... intrati :)

Site`ul e facut frumos, plm... da cam multe greseli gramaticale frate si litere mancate...

Cosmin255 24-06-07 23:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Succes tuturor care sunteti cu bacul:) ( si mie in primul rand )

webcathos 27-06-07 13:39

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Spuneti-mi si mie va rog o vopsitorie buna in Tulcea asta!!!!!
Si de asemenea daca stiti vre-un magazin cu jante !!!

Bogyciu 27-06-07 13:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Vopsitorie buna ai sa gasesti la Star Service, da te previn, te USUCA de bani!!! Cat despre jante poti sa incerci la Convenabil, Cormar, da cel mai bine le comanzi pe net, cat dai pe jante si curier tot te ajung mai ieftin decat de aici...

webcathos 27-06-07 14:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am fost la Convenabil si la Cormar si cam scumpe m-i sau parut!Am sa incerc treaba cu comandatul de pe net al jantelor...ai idee cam cat ajung taxele de curierat pt. 4 jante?Stii cumva si vre-un site cu preturi mai bune..
multumesc

Tboy 27-06-07 14:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da aici pe forum un search la JANTE si vei gasi multe oferte si bune sa stii :)

flmoise 02-07-07 09:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aseara m-am hotarat cu prietena mea, dupa o plimbare de jumatate de ora, sa mergem in barul ala de pe isaccei(amsterdam parca) si bem ceva. am intrat in interiior pentru ca afara nu erau locuri. cam dupa 10 min apar niste tipi cu neveste si se aseaza la masa aia mare de la intrare. in acelasi moment unul dintre ei incepe sa racneasca cat il tineau bosogii "who let's the dog out" , da nu odata ci de mai multe ori...asa cat sa imi treaca rabdarea! la masa era cred chiar si olandezul ala care are barul! ma duc usurel la ei si le spun:
nu va suparati ... face ti cinste cu radul asta ...ca eu nu cred ca isi merita banii!!!
tipul care racnea(pe la vre-o 55 de ani) incepe sa-mi spuna...saracule...pleaca de-aici!
eu le repet ce le-am spus inainte...
altul de langa(de data asta cam de varsta mea) imi spune:
pleaca in plm de aici!
tip si eu: voi sunteti nebuni...in plm....!
o tanti de langa ma intreaba contrariata!!!??? tu cine esti?
eu ridic bratele si spun....clientul...stapanul...
pe fundal se auzea ..."tu stii cine sunt eu" si "saracule"
ii spun prietenei mele sa mergem (nu voiam sa platesc ca nici macar nu-mi terminasem bautaura) dar ea(tot o saraca),cu bun simt ,scoate banii si ii da chelneritei. la plecare le spun ca din fericire nu stiu cine sunt ei iar dinsii m-au binecuvantat cu acest lucru!
deci:
stau si ma gandesc...ce ar fi trebuit sa fac eu???
-sa ii spun ca bogatia e de mai multe feluri!(ar fi prea de tot...ar fi ras si mai mult de mine...)
-sa ii spun linistit ca macar ca "sarac" stiu ca exista tot timpul un licurici mai mare de la care trebuie sa "sugi"?
-ca eram "sarac" tocmai pentru ca intrasem in spelunca lui?
-ca nu am sa mai intru in viata mea acolo ca sa nu il mai inbogatesc pe el?
............
p.s. chelnerita spusese ca el era seful si nu avea ce face!

Tboy 02-07-07 12:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
parerea mea e ca trebuia sa-ti vezi de treaba ..si sa te amuzi pe tampeniile lor! noi asa facem radem de ce se intampla in jur =))) si la cate prostii auzi crede-ma e f mare distractia !

flmoise 02-07-07 12:27

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu am apucat sa specific dar tipul tipa de 7 minute! nici macar nu ma mai auzeam cu prietena mea! merci pentru sfat...este o varianta viabila!


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning