![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
sau lasa bogdane k sunt skumpe tacurile...:)...om veni...biliard nush dak`o sa joc ..dar makr ma uit si beau un suc si fumez o tzigara:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
eu una as veni la un suc ca de biliard....dupa ultimile meciuri cu kraven...mia cam pierit cheful:lol: [joke].....cum vreti....dar decidem pana joi seara ca eu d vineri pan sambata nu am net ca nu stau acasa....sau vorbim la telefon...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
traiask Vodafone si ofertele cu minute nationale....:)...dak va hotarati joi si vreti neaparat o bila...spuneti`mi sigur sa rezerv in alta parte..nu la hipodrom...shtie alexa unde...si e chiar frumos..parerea mea:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da....ar fi o idee si chiar buna....acum ramane de vazut.....mergem l biliard la hipodrom.....unde am mai fost noi kraven sau doar la un suc.....cum vreti.....mie imi este indiferent....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pey deokmdata din kte vad...doar yo cu bogdan si alexa merem`??..restu`??...shomeaza????....haideti fratzilor....
klar dak e doar asha..merem la un suc:) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
de ce la suc mai? va bat pe banda rulanta la biliard. e mai fun. hai, keep in touch.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:lol: :lol: :lol: oky....oky.....pe banda rulanta,ah?I guess u'r jokeing.....:lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum zici u bogdane....dar vdm....nu promit nik...deokmdata e suc:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa..vb de real pool, right.. :D nu mess
ce mi s-a urcat la cap victoria....wow..fumuri nenica! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
da mei bogdan.....real pool....normal:P.....stim deja ca esti inganfat:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine fitzoaso! iti scot eu fitzele din capsor !!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
; ; )....oky....oky....:Pastept ; ; )
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Alexa, te invit la un bidon pe coltz
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu este prima oara cand ma inviti si raspunus este acelasi;).....savureaza-l tu si pentru mine;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu te-am invitat eu prima oara, glumeam oricum
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
io te-am invitat si nui frumos sa refuzi!:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:lol: :lol: :lol: good joke;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce propuneri aciulea pe forum la noi doamne:)...ce mha nu mai aveti cu cine sa beti un bidon?:)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ahaha.....adriane...u ce faci mha shomezi`??...hai mha dam o bila dak e??....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
lol...lasa mha omu` in pace...poate convingea fata sa accepte invitatia voastra...deshi mi`e greu sa kred:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
suc sau biliard vin shi eu ... vineri la hipodrom dar la c ora?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
shtiu shtiu....frate dar yo m`am km saturat de biliard la hipodrom...mai shtie je un loc mishto....dar tre` sa rezerv de azi dak e....asha k think:)....bogdane...u ce zici`???
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu adriane....la fostu` olimp nu mai joc in veci vecilor si la turc am jukt de vreo 3 ori si nu prea mi`a plakut...stai sa produk si yo monetar..s.a vad dak iese ceva...si vorbim:)...
bogdane...ia z...te bagi la o bila?...sa shtiu dak sun sa`mi pastreze o masa naibii |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cred ca zice undeva pe 23 august....
man, nu stiu... nu stiu ce fac. as cam pleca de maine la Buc pana duminica...dar ma tine "ceva"... si nu vb de rozaliu ;) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ok.....atunci cand va hotarati ma anuntati si pe mine sau postati aici si vedem ce si cum. Eu as merge
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ahaha....ok man...pey hotareshte-te si vorbim....think well...
si da akolo ziceam. k lucreaza o prietena de-a mea akolo........ rozaliu a?...bv :) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vreau sa vin si yo la o bila......ma primiti si pe mine? si apropo......unde ? e nou deschisa sala de bile ?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai decideti-va voi si daca e apar....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu e noua blondule...am fost yo sambata trekuta si mi`a plakut akolo....:)....bine...dak vreti la hipodrom ...spuneti....merem...vineri...stabiliti o ora...si locatie:)...yo e disponibil ...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
sa vedem.....ziceti voi daca l sharon sau la hipodrom si vedem.....sar putea sa imi fak si eu aparitia; ; )
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
e vorba de vineri??..dak e vineri sper sa ajung si eu k n-am iesit demuuult.
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Voi vorbiti de vineri adica maine?......nu stiu sigur daca pot sa ajung, dar o sa fac tot posibilul. Daca e mergem si noi mai tarziu ca toata ziua cred ca o sa fiu plecat. Locul nu ma intereseaza, mergem unde vreti voi....mese de biliard sa fie:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
se organizeaza alta iesire in weekend si eu nu am aflat?:-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning