Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

kraven_4_all 21-02-07 10:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
sau lasa bogdane k sunt skumpe tacurile...:)...om veni...biliard nush dak`o sa joc ..dar makr ma uit si beau un suc si fumez o tzigara:D

alexa-mrc 21-02-07 10:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
eu una as veni la un suc ca de biliard....dupa ultimile meciuri cu kraven...mia cam pierit cheful:lol: [joke].....cum vreti....dar decidem pana joi seara ca eu d vineri pan sambata nu am net ca nu stau acasa....sau vorbim la telefon...

kraven_4_all 21-02-07 10:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
traiask Vodafone si ofertele cu minute nationale....:)...dak va hotarati joi si vreti neaparat o bila...spuneti`mi sigur sa rezerv in alta parte..nu la hipodrom...shtie alexa unde...si e chiar frumos..parerea mea:)

alexa-mrc 21-02-07 11:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da....ar fi o idee si chiar buna....acum ramane de vazut.....mergem l biliard la hipodrom.....unde am mai fost noi kraven sau doar la un suc.....cum vreti.....mie imi este indiferent....

kraven_4_all 21-02-07 11:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pey deokmdata din kte vad...doar yo cu bogdan si alexa merem`??..restu`??...shomeaza????....haideti fratzilor....

klar dak e doar asha..merem la un suc:)

bogdan_wrc 21-02-07 11:14

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
de ce la suc mai? va bat pe banda rulanta la biliard. e mai fun. hai, keep in touch.

alexa-mrc 21-02-07 11:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:lol: :lol: :lol: oky....oky.....pe banda rulanta,ah?I guess u'r jokeing.....:lol:

kraven_4_all 21-02-07 11:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cum zici u bogdane....dar vdm....nu promit nik...deokmdata e suc:)

bogdan_wrc 21-02-07 13:09

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa..vb de real pool, right.. :D nu mess

ce mi s-a urcat la cap victoria....wow..fumuri nenica!

alexa-mrc 21-02-07 13:34

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da mei bogdan.....real pool....normal:P.....stim deja ca esti inganfat:lol: :lol: :lol:

bogdan_wrc 21-02-07 13:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine fitzoaso! iti scot eu fitzele din capsor !!

alexa-mrc 21-02-07 13:50

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
; ; )....oky....oky....:Pastept ; ; )

RZV_1_XDD 21-02-07 14:59

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

alexa-mrc 21-02-07 15:01

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu este prima oara cand ma inviti si raspunus este acelasi;).....savureaza-l tu si pentru mine;)

RZV_1_XDD 21-02-07 15:02

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu te-am invitat eu prima oara, glumeam oricum

Gykutzu si atatt 21-02-07 15:07

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
io te-am invitat si nui frumos sa refuzi!:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

alexa-mrc 21-02-07 15:08

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:lol: :lol: :lol: good joke;)

kraven_4_all 21-02-07 15:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ce propuneri aciulea pe forum la noi doamne:)...ce mha nu mai aveti cu cine sa beti un bidon?:)

dragos2900 21-02-07 15:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 763048)
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

Nebunilor.....v-ati incins?:lol:

Aadryan 21-02-07 20:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 763048)
Alexa, te invit la un bidon pe coltz

Ce invitatie Sepsi, Cata "sensibilozitate", Cat romantism:D Alexa eu zic sa te mai gandesti(HaHa):lol:

kraven_4_all 21-02-07 20:59

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ahaha.....adriane...u ce faci mha shomezi`??...hai mha dam o bila dak e??....

RZV_1_XDD 21-02-07 21:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Aadryan (Post 763621)
Ce invitatie Sepsi, Cata "sensibilozitate", Cat romantism:D Alexa eu zic sa te mai gandesti(HaHa):lol:

eu zic ca tu te bagi aiurea in seama si ce am zis eu am zis in gluma

kraven_4_all 21-02-07 23:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
lol...lasa mha omu` in pace...poate convingea fata sa accepte invitatia voastra...deshi mi`e greu sa kred:D

Aadryan 21-02-07 23:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by RZV_1_XDD (Post 763855)
eu zic ca tu te bagi aiurea in seama si ce am zis eu am zis in gluma

Sa nu crezi ca nu am inteles gluma!...Eu am continuat-o putin, dar poate ca m-am exprimat un pic gresit:-) ...............Pace!

Aadryan 21-02-07 23:48

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 763743)
ahaha.....adriane...u ce faci mha shomezi`??...hai mha dam o bila dak e??....

Dam si o bila dar nu saptamana asta ca e dezastru cu 1 martie si cu datoriile pe care le mai am pana acum:D In plus daca incep facultatea iar o sa pierd banii pe la hipodrom cand nu ma duc la cursuri:lol:

g_t 22-02-07 02:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
suc sau biliard vin shi eu ... vineri la hipodrom dar la c ora?

bogdan_wrc 22-02-07 07:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 764185)
poate convingea fata sa accepte invitatia voastra

si marmota.... invelea ciocolata...

kraven_4_all 22-02-07 08:59

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
shtiu shtiu....frate dar yo m`am km saturat de biliard la hipodrom...mai shtie je un loc mishto....dar tre` sa rezerv de azi dak e....asha k think:)....bogdane...u ce zici`???

Aadryan 22-02-07 09:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 764581)
shtiu shtiu....frate dar yo m`am km saturat de biliard la hipodrom...mai shtie je un loc mishto....dar tre` sa rezerv de azi dak e....asha k think:)....bogdane...u ce zici`???

Pey zi data si ora si iti zi poate fac eu rost de ceva cascaval. Locul ala pe care zici ca il stii e cumva UnderGround(fostul Olimp) sau la turc acolo pe bulevard?

kraven_4_all 22-02-07 09:46

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu adriane....la fostu` olimp nu mai joc in veci vecilor si la turc am jukt de vreo 3 ori si nu prea mi`a plakut...stai sa produk si yo monetar..s.a vad dak iese ceva...si vorbim:)...

bogdane...ia z...te bagi la o bila?...sa shtiu dak sun sa`mi pastreze o masa naibii

bogdan_wrc 22-02-07 09:48

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cred ca zice undeva pe 23 august....
man, nu stiu... nu stiu ce fac. as cam pleca de maine la Buc pana duminica...dar ma tine "ceva"... si nu vb de rozaliu ;)

Aadryan 22-02-07 09:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ok.....atunci cand va hotarati ma anuntati si pe mine sau postati aici si vedem ce si cum. Eu as merge

kraven_4_all 22-02-07 09:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ahaha....ok man...pey hotareshte-te si vorbim....think well...
si da akolo ziceam. k lucreaza o prietena de-a mea akolo........
rozaliu a?...bv :)

blondu'DOG 22-02-07 10:13

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vreau sa vin si yo la o bila......ma primiti si pe mine? si apropo......unde ? e nou deschisa sala de bile ?

bogdan_wrc 22-02-07 10:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai decideti-va voi si daca e apar....

kraven_4_all 22-02-07 10:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu e noua blondule...am fost yo sambata trekuta si mi`a plakut akolo....:)....bine...dak vreti la hipodrom ...spuneti....merem...vineri...stabiliti o ora...si locatie:)...yo e disponibil ...

alexa-mrc 22-02-07 11:53

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
sa vedem.....ziceti voi daca l sharon sau la hipodrom si vedem.....sar putea sa imi fak si eu aparitia; ; )

eko_X_cite_069 22-02-07 11:59

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
e vorba de vineri??..dak e vineri sper sa ajung si eu k n-am iesit demuuult.

Aadryan 22-02-07 12:39

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Voi vorbiti de vineri adica maine?......nu stiu sigur daca pot sa ajung, dar o sa fac tot posibilul. Daca e mergem si noi mai tarziu ca toata ziua cred ca o sa fiu plecat. Locul nu ma intereseaza, mergem unde vreti voi....mese de biliard sa fie:D

Miruna 22-02-07 12:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
se organizeaza alta iesire in weekend si eu nu am aflat?:-P


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning