Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

tekno 05-02-05 19:27

o fi cortina?

florin_cars 05-02-05 19:34

ai sarit in alta extrema.
ma refeream la frati de caroserie nu de pe alte continente.

Hondarul 05-02-05 20:03

granada GXL

florin_cars 05-02-05 21:40

nu stiu sa fi existat GXL cu modelul acesta de geam spate taiat in colt, plus ca este sigur L, dar masina este Granada Coupe asta asteptam.
Hondarul man baga pixsul.

Hondarul 05-02-05 22:05

1 Attachment(s)
:?:

piratu 05-02-05 22:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"piratu\"
Bel Air Nomad din 1956 ?

Quote:

Originally Posted by \"florin_cars\"
oricum Nomad-ul meu era din 57 total diferit :!:

Si eu am zis ca era un nomad din 56. Si banuiesc ca din 56 pana in 57 nu s-au schimbat prea multe la masina, asa ca nu inteleg de ce este total diferit.

florin_cars 06-02-05 00:17

scuze piratu dar americanii schimbau modelele de la an la an(mai mult sau mai putin vzibil), si prin urmare nu se poate confunda un Bel-Air 56 cu unul din 57 care e mult mai frumos, valoros, apreciat etc. spate diferit, fata diferit, blocuri optice toate diferite, grila la fel. Poti cauta pe googli, nu te supara, suntem aici sa invatzam si eu si voi unii de la altii.
Alfa Romeo 1300 GT Junior anii 66-73

Hondarul 06-02-05 12:53

Da-i cu poza Florine !!! :lol: :lol: :lol:

florin_cars 06-02-05 13:24

1 Attachment(s)
sa vedem...

adriany 06-02-05 13:55

renault 17 ts (1972) 8)

florin_cars 06-02-05 15:07

bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna
haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil.

adriany 06-02-05 15:14

1 Attachment(s)
iata pozna :lol:

mpa 06-02-05 15:35

VW 1600 Karmann Ghia :idea: :?:

adriany 06-02-05 15:44

nope :lol:

Hondarul 06-02-05 17:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"florin_cars\"
bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna
haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil.

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5326

GolfuletzS 06-02-05 17:44

Hm...e cumva ruseasca?

Sc0OTeR 06-02-05 20:06

Asteptam un indiciu :roll:

adriany 06-02-05 20:15

e europeana.....italia

Sc0OTeR 06-02-05 20:28

Lancia Aurelia B20 GT coupe IV :?:

Sc0OTeR 06-02-05 20:39

1 Attachment(s)
De fapt sunt sigur ca asa e, deci bag poza :arrow:

adriany 06-02-05 20:47

scooter te-ai cam grabit nu e Lancia sorry... :lol:

Sc0OTeR 06-02-05 20:52

Mdea, sigur :?

http://www.allsportauto.com/english/...t_coupe_iv.php

De la linkul asta ai luat tu poza :evil:

Mai ai ceva de adaugat :?:

adriany 06-02-05 20:56

mda :oops: imi cer scuze sunt putin cam obosit :lol: :lol:

poza ta e cumva audi a4?

Sc0OTeR 06-02-05 21:02

Da, te-ai scos cu oboseala :)
In poza este Audi dar nu A4, mai incearca :wink:

adriany 06-02-05 21:14

audi 100 atunci :twisted:

Sc0OTeR 06-02-05 21:30

Nu, dar cam tot prin perioada aia e facut si asta :idea:

Hondarul 06-02-05 21:59

Audi V8

florin_cars 06-02-05 23:02

audi-200-quattro :twisted:

mutzu 06-02-05 23:41

audi 80 ?

Sc0OTeR 07-02-05 20:57

Ai dreptate Hondare, este Audi V8 :wink:
Baga pictciar :)

Hondarul 08-02-05 14:00

1 Attachment(s)
:?:

xxdadixx 08-02-05 14:08

1 Attachment(s)
Honda element!

Hondarul 08-02-05 18:00

Corolla

xxdadixx 08-02-05 22:45

:D Japan Drift si Driftbible scrie pe ea! Baga poza!

HAL 09-02-05 13:32

1 Attachment(s)
heeeelp plz nimeni nu stie sa-mi spuna ce masina este asta am intrebat in stanga si in dreapta......
partea nasoala este ca nici eu nu stiu!! :roll: :roll:

poate stitzi voi???? :wink: :wink:

:peace: :peace:

ffocus 09-02-05 13:43

nissan 350Z?

mpa 09-02-05 13:47

O sa radeti rau de mine dar as risca sa spun ca e un Pegeout modificat dupa ideea de nissan!! Un 206 cabrio!!

HAL 09-02-05 13:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ffocus\"
nissan 350Z?

m-am gandit shi la varianta asta dar cabrio????

shi cu faruri de celica??????
oricum e ceva aiurea de tot!!

mpa 09-02-05 14:52

http://communities.zeelandnet.nl/dat...showpage=27368

AICI SE GASESTE POZA!!!
Da tot nu scrie ce e!!
am cautat de mi-au sarit ochii
am dat search pe google la dsc00199 sau cat era si era abia pe page 27 :lol:

shadow 09-02-05 14:55

eu pun pariu ca este 350Z!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:14.

- Copyright 2026 4Tuning