![]() |
o fi cortina?
|
ai sarit in alta extrema.
ma refeream la frati de caroserie nu de pe alte continente. |
granada GXL
|
nu stiu sa fi existat GXL cu modelul acesta de geam spate taiat in colt, plus ca este sigur L, dar masina este Granada Coupe asta asteptam.
Hondarul man baga pixsul. |
1 Attachment(s)
:?:
|
Re:
Quote:
Quote:
|
scuze piratu dar americanii schimbau modelele de la an la an(mai mult sau mai putin vzibil), si prin urmare nu se poate confunda un Bel-Air 56 cu unul din 57 care e mult mai frumos, valoros, apreciat etc. spate diferit, fata diferit, blocuri optice toate diferite, grila la fel. Poti cauta pe googli, nu te supara, suntem aici sa invatzam si eu si voi unii de la altii.
Alfa Romeo 1300 GT Junior anii 66-73 |
Da-i cu poza Florine !!! :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
sa vedem...
|
renault 17 ts (1972) 8)
|
bravo adriany ai ghicit-o f bine,
baga pozna haideti ca vreau sa bat recordul :lol: .....care nici nushtiu cui apartine pt ca, conceptul initial cu castigarea unui sticker 4tuning nu shtiu dk mai e valabil. |
1 Attachment(s)
iata pozna :lol:
|
VW 1600 Karmann Ghia :idea: :?:
|
nope :lol:
|
Re:
Quote:
|
Hm...e cumva ruseasca?
|
Asteptam un indiciu :roll:
|
e europeana.....italia
|
Lancia Aurelia B20 GT coupe IV :?:
|
1 Attachment(s)
De fapt sunt sigur ca asa e, deci bag poza :arrow:
|
scooter te-ai cam grabit nu e Lancia sorry... :lol:
|
Mdea, sigur :?
http://www.allsportauto.com/english/...t_coupe_iv.php De la linkul asta ai luat tu poza :evil: Mai ai ceva de adaugat :?: |
mda :oops: imi cer scuze sunt putin cam obosit :lol: :lol:
poza ta e cumva audi a4? |
Da, te-ai scos cu oboseala :)
In poza este Audi dar nu A4, mai incearca :wink: |
audi 100 atunci :twisted:
|
Nu, dar cam tot prin perioada aia e facut si asta :idea:
|
Audi V8
|
audi-200-quattro :twisted:
|
audi 80 ?
|
Ai dreptate Hondare, este Audi V8 :wink:
Baga pictciar :) |
1 Attachment(s)
:?:
|
1 Attachment(s)
Honda element!
|
Corolla
|
:D Japan Drift si Driftbible scrie pe ea! Baga poza!
|
1 Attachment(s)
heeeelp plz nimeni nu stie sa-mi spuna ce masina este asta am intrebat in stanga si in dreapta......
partea nasoala este ca nici eu nu stiu!! :roll: :roll: poate stitzi voi???? :wink: :wink: :peace: :peace: |
nissan 350Z?
|
O sa radeti rau de mine dar as risca sa spun ca e un Pegeout modificat dupa ideea de nissan!! Un 206 cabrio!!
|
Re:
Quote:
shi cu faruri de celica?????? oricum e ceva aiurea de tot!! |
http://communities.zeelandnet.nl/dat...showpage=27368
AICI SE GASESTE POZA!!! Da tot nu scrie ce e!! am cautat de mi-au sarit ochii am dat search pe google la dsc00199 sau cat era si era abia pe page 27 :lol: |
eu pun pariu ca este 350Z!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:14. |
- Copyright 2026 4Tuning