Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

Anami 28-03-05 22:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hahahaah ...

off topic Anami tuh esti tipa blonda .. inalta si cu ochelari care ai fost prezenta la adVANTAGE .. ?? aia cu picioarele pana`n gatu meu ???


depinde ce inaltime ai :wink:

Psycho 28-03-05 23:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hahahaah ...

off topic Anami tuh esti tipa blonda .. inalta si cu ochelari care ai fost prezenta la adVANTAGE .. ?? aia cu picioarele pana`n gatu meu ???


depinde ce inaltime ai :wink:


ehh am destul .. nu sunt cat copilu` minune .. la un momentdat .. sttateai cu spatele la pretena mea si eu eram in fatza ei .. nu mai stiu cu ce draq eram imbracat .. las k ma uit p poze ... am si eu vre`o 1 si 85 cam asa

LaMishto 31-03-05 00:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ciro_zel\"
A...si am uitat ceva.. ROG SERIOZITATE !!! :lol: :peace:

:shock: adica nicku` meu nu inspira seriozitate? :lol: :lol:


:peace:

Psycho 31-03-05 21:30

nick`ul nuh .. fatza nici atat .. putin din spate da ... :)

LaMishto 31-03-05 22:16

eh.. asta e.. bine ca macar in spatele meu puteti avea incredere :lol: :lol:

:peace:

Evo007 01-04-05 00:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hahahaah ...

off topic Anami tuh esti tipa blonda .. inalta si cu ochelari care ai fost prezenta la adVANTAGE .. ?? aia cu picioarele pana`n gatu meu ???

off topic Mi se pare ca am vazuto si yo da nus sigur ca era ea
Erai cumva imbracata in niste pantaloni negri parca

Cumpar fata mare intre picioare 18-20 de ani blonda ochi albastri la schimb cu Fata buna roscata 20 ani ochi crapui sau ofer 1 mil neg

Psycho 01-04-05 22:10

da ea era

LaMishto 02-04-05 09:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
fata mare intre picioare 18-20 de ani blonda ochi albastri

ohoho.. ejti n norocos daca gasesti asa ceva.. si daca n-ai ce face cu roshkata.. dao`n coa` ;)

Evo007 02-04-05 14:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
fata mare intre picioare 18-20 de ani blonda ochi albastri

ohoho.. ejti n norocos daca gasesti asa ceva.. si daca n-ai ce face cu roshkata.. dao`n coa` ;)

Pai raman paguba daca o dau :D
Un schimb ceva
Sau daca vrei inchireiez
UIte mai sus

LaMishto 02-04-05 17:41

gata inchiriez :mrhappy: trimite sms la 1268 cu detalii (10.000 USD/SMS) :lol: :lol:

:peace:

Psycho 05-04-05 00:02

ma vand :)

BlueEyes 05-04-05 00:25

cine te cumpara :))
lmao

Gabi 05-04-05 00:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
ma vand :)

Te cumpar! :icon_kiss

X-Ray-Eyes 05-04-05 01:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
cristi_ubs ti`a luat`o alticeva inainte
am mai zis cineva asta :twisted: :roll:

Da , eu !
Si nici ptr poza de la avatar nu mi-a cerut voie !
:shakefist

Spot 05-04-05 21:14

vand tastele delete insert home page up page down end si virgula ca daca mergea o apasam:) ce mai vand? pai o cana verde cu 200 ml de apa ce a mai ramas in ea si accept plata doar in par de pisica .

Grecu 05-04-05 21:24

vand oglinda retrovizoare de bicicleta si o ciocolata second hand

Psycho 05-04-05 22:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
ma vand :)

Te cumpar! :icon_kiss


adjudecat :)

Gabi 05-04-05 23:01

Olalaa!!! Mon amour!!! Je t'aime!!! Pun eu mana pe tine :twisted:

:icon_kiss derbedeule :lol:

XoRRo 09-04-05 23:18

vand vecina de la 2 cu tot cu varza ei murata si pisica jegoasa...
mai vand cablu ftp luat de pe blocuri



astept oferte

LaMishto 10-04-05 15:01

hihi.. iti iau eu cablu`, numa` cu condtia sa vii la iasi sa mi`l aduci.. ca in curieri n`am incredere.. :lol: :lol: :lol:

XoRRo 10-04-05 16:13

ce preferi ? sa iti trimit porumbel calator sau bufnita ?

LaMishto 10-04-05 17:16

hmm.. prefer o vrabiutza.. si inca ceva.. daca n`ai dosar penal in urma catzaratului nu tzi`l iau :lol: :lol:

NSL_Doru 21-04-05 20:05

Schimb periodic de sus jos. Caut solutie intermediara.

Psycho 21-04-05 23:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Doru\"
Schimb periodic de sus jos. Caut solutie intermediara.

dai p orizontala :P

Grecu 21-04-05 23:16

Inchiriez cutiutze muzicale

AlecsRo 22-04-05 11:53

Vand celebrul best-seller \"Cum sa-ti arunci apartamentul in aer folosind improvizatii la instalatia de gaz\". Posta nu e inclusa.. defapt puteti sa va organizati singuri o posta ca bagaboante sunt destule

Psycho 22-04-05 13:26

cumpar creier de maimutza :)

Grecu 22-04-05 20:33

Inchid robinete si spala apa de la chiuveta :suspiciou

Psycho 22-04-05 22:19

vand licentze de mirc :)

X-Ray-Eyes 23-04-05 03:01

Reconditionez materie cenusie.
Persoanelor aflate in pauza de gandire le ofer stimulenti pe baza de arome fitoterapeutice.
Nerecomandabil blondelor , unde nu am avut sanse de succes.
Pretul este negociabil .
Se aceepta plata in natura sau in pat , pe covor, in cada, pe balcon sau pentru mai multa adrenalina ( care ajuta la inmultirea celulelor gri ) pe bloc, in lift sau pe scarile de la politie .

Psycho 23-04-05 08:02

eshti bolnav :)

Grecu 23-04-05 10:22

Scriu dischete si zgarii cd-uri

TheSinner2 23-04-05 14:36

vand tigari fumate numai o data!

Psycho 24-04-05 13:50

vand poze cu mine cand ma strambam p WC :)

AlecsRo 24-04-05 16:19

Sonorizam inmormantari, peste 10.000 de piese de succes, sunet bun si tare, veselia, antrenul si atmofera sunt garantate.

NSL_Doru 16-05-05 02:31

Nu mai vand nimic . Nu mai am ce sa vand . Ma declar nul . Sunt o cantitate neglijabila ! :D

Ciro_zel 17-05-05 17:31

Doresc sa cumpar timp 0-100 mai bun pt masina mea..dau la schimb un prezon de dacie + un pai nefolosit

SV-05-YBG 20-05-05 11:19

PCT 1.
Schimb cutie cu probleme de Fiat Coupe cu cutie noua. Nu ofer diferenta.

SV-05-YBG 20-05-05 11:20

PCT 2.
Schimb turbina acelasi model folosita cu una noua. la fel ca si la PCT 1. nu ofer diferenta.


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning