![]() |
Re: Polo GTI vs...
Pacat ca aseara nu ai fost de gasit nici tu nici Zgb pentru joaca cu Golf 2. Asteptam in continuare.
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Oricum, in legutura cu felul in care ma abordezie, omul care ma consiferi tu pe mine a fi... te inseli (deci, se vede ca nu ma cunosti) si mai ai multe de facut ca sa socializezi asa cum trebuie cu oamenii (nu e numai parerea mea!) Asta ai putea sa o iei ca pe un sfat! Ma rog, daca vrei... |
Re: Polo GTI vs...
Multumesc pentru sfat. Abia astept sa socializam atunci. Poate vad si eu cine esti cu adevarat;)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
PS Cutia manuala RULZ ... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
@B39738: te-ai dat si tu cu acest Golf?! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
si oricum ti-am zis mai sus...dintre toate cele mentionate am apucat sa schimb doar suspensia...cauciucuri inca n-am pus si nici la soft n-am mai lucrat |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
stiu ca erau 2 grade pt toti dar te asigur ca voi mai aveti pana la 470nm...
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Mersi! Ura! |
Re: Polo GTI vs...
De ce te aprinzi aiurea?
Nu-mi sta in fire sa stric bucuria unui om,mai ales sa nu recunosc o infrangere,chiar daca a fost in limita unui spoiler avans. La masina mea s-a stricat defectul pentru ca s-a spart blow-offul. Si am fost invins. Chiar cu 3-0. Am realizat apoi ce s-a intamplat, dar asta nu ii poate lua victoria omului. Cat despre Polo-ul tau,mi-as face griji serioase de reusita fata de Golf-ul alb,intrucat,asa cum am mai zis,am vazut si 1 masina distanta intre el si oponentul negru,cu care tu stii foarte bine pe unde si cum stai. Ura! |
Re: Polo GTI vs...
zyxu poate foarte usor sa-si mai ridice masina pe bani putini si riscuri minime :)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Sincer, nu am de ce sa imi fac griji... ;) Asta e, daca ma bate, ma bate... dar mai e pana vedem asta, cred eu... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Nu zic hop dar dupa cursa ta cu Golful GTI negru am aflat si noi ca nu trebuie sa ne fortam prea tare pentru a scoate cele mai bune TFSI-uri la curse. Avand in vedere cele petrecute intre tine si cele mai fioroase TFSi-uri de la noi putem sta linistiti o perioada lunga de timp in ceea ce priveste performantele masinilor tunate de noi. A fost un simplu test, o comparatie, nicidecum o rivalitate sau ceva ce trebuie impartit dincolo de asfaltul soselei. Masinile inca mai au potential neexploatat, destul chiar. Cand vom considera ca ne sufla cineva in ceafa atunci vom fi mai rezervati sa spunem hop, insa nu va fi cazul. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Numele nu reprezinta nimic, sa lasam rezultatele sa vorbeasca. |
Re: Polo GTI vs...
Iar se 'plimba' 2 si scriu 20 despre plimbarea lor.....si cat despre golfuri albe si negre....polo-uri si alte masinutze....mai vedem....cu sigurantza mai rau nu va fi ;) pt cel negru ;) .....a fost doar o prima batalie...:twisted:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
chiar, e ceva :D
dar sa ai grija sa nu vina papusa ucigasa noaptea dupa tine :lol: |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
https://img484.imageshack.us/img484/3...ip03dh2.th.gif |
Re: Polo GTI vs...
sunt curios ce stie o masina ca a mea cu soft SKN, pe langa cea facuta de Rabanne.... :D
|
Re: Polo GTI vs...
uitase-m sa adaug...SKN d 1000 d Euro ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Ce misto e sa STII ce NU STIU altzii :twisted: :twisted:
|
Re: Polo GTI vs...
fara nici o rautate .... stai linistit , nu esti "the man to beat in lumea tunning-ului/ECU tunning-ului romanesc" , esti chiar departe ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Daca e scump sau merita ramane de vazut, iar din ce stiu eu ei au softuri destul de bune. Care sunt cele mai bune ramane de vazut, insa nu stiu cine o sa-si dea cu parerea concret si obiectiv. Stiu o masina cu soft SKN care merge destul de bine un A4 tdi 3.0l quattro si are cam 280cp fiid destul de fioroasa. Cine are una similara poate sa-l provoce. Zyx o stie si poate interpreta putin situatia. |
Re: Polo GTI vs...
dar ce am facut mai :sad: :sad: .....
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
a sta bara la bara e una (si inseamna k mai e de lucrat) iar a bate cu cel putin 2 masina e alta!!! (poti stat cat de cat linistit o perioada) :lol: |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Eu zic ca e destul de clar ce a vrut sa spuna Rabbane, nu mai fiti carcotasi. |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
din ce stiu eu (sursa sigura ;)) am inteles k nu au stat bara la bara si ca zyxu' l-a facut :D nu e nimeni carcotas !:oops: oricum sunt curios cum sta gtiul alb cu zyx ! ;) salve. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning