![]() |
Re: Oltcit Trs
la mine cred ca merita riscul,odata pe saptamina ies cu masina ,despre butuci suna-ma si vb
|
Re: Oltcit Trs
dar am si eu o intrebare... o parte din folii nu sunt omologate RAR?? adica cele montate la centre autorizate... ca eu asa stiam... :(
|
Re: Oltcit Trs
nush daca se mai dau ... dar daca`ti pui folia cea mai deschisa nu cred ca au ce sa`ti zica
|
Re: Oltcit Trs
no more offtopic.. zici ca e chat aici
multumesc |
Re: Oltcit Trs
La ce foloseste intercoolerul??
|
Re: Oltcit Trs
raceste aerul care intra in turbina
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
tu sti mai bine :)
|
Re: Oltcit Trs
exact.. aerul este foarte cald cand iese din turbina.. si inainte sa intre in carburator.. e racit de intercooler. e simplu
|
Re: Oltcit Trs
cataline.... ce'ti atarna mama azi de masina cand ai plecat de la poli?? ;))
|
Re: Oltcit Trs
stopul. s-a rupt o clema.
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
intreb ca asa am patzit si eu |
Re: Oltcit Trs
am rezolvat deja.
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
ma prosteam :D nu-i asa ca sunt dragutz?:D:d
|
Re: Oltcit Trs
chiparosule :lol: stergator nu ai?sau nu iti trebuie :))
|
Re: Oltcit Trs
am strans prea tare piulitza si cand i-am dat drumu a luat-o inainte stergatoru.:D s-a rupt:D
|
Re: Oltcit Trs
stiu ca sunt off topic dar sincer nu credeti ca sunt prea multe sticky ? mi se par exagerat de multe. thread cu 8 posturi si e sticky
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
era vorba sa mi-o vopseasca si pe aia.. dar.. bulangii s-au facut ca au uitat.. o s-o vopsesc cand vopsesc si aripa spate unde e atinsa. si fac si haionu bleu. am montat si spoileru spate.. am vopsit si plasele negre.. arata bine .. urmeaza jante
|
Re: Oltcit Trs
sunt curioasa sa vad jantele... pana la urma, in 3-4 prezoane?? ca nu mai stiu daca ti-ai pus sau nu flanse, si daca nu, sa imi spui si mie de unde sa iau jenti in 3 prezoane, ca m-au terminat!! nu gasesc niciunde...!!!
|
Re: Oltcit Trs
chiar doarr4u dupa ce modific cutia de viteze , ne dam?
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
niste poze.. azi am facut o gramada la masina!
stergator. oglinda stanga. partea de jos de la bord. contact. scaun. placutze. |
Re: Oltcit Trs
auzi ecacuare nu trebuia sa vina in partea cealalta :ballbounc
|
Re: Oltcit Trs
aia veche poate :P am anulat finala.. si finala era pusa in asa fel sa iasa prin stanga..
|
Re: Oltcit Trs
mergea si in ambele parti
|
Re: Oltcit Trs
pai asa a vrut sa o puna prima oara... :D
|
Oltcit Trs
super marfa Cataline arata super cu bara pe spate imi pare bine k am putut sa te ajut.E OK.
"aaa apropo e valabil pentru toata lumea,lasati-l pe madallin zolti sa vorbeasca(stiti cu toti ce ii poate pielea) k in curand il asteapta o vizita de la mai multe persoane(DOARR STIE!!! :)).NUMAI BINE LA TOATA LUMEA!!! Astept explicatii pe PM vizavi de aceasta parte a post-ului. Asta ca sa nu primesti un avertisment pentru amenintari si atitudine! Edited by ReLLaXX |
Re: Oltcit Trs
Quote:
tzutze :twisted: :twisted: ce nemernic eshti :)) |
Re: Oltcit Trs
cataline eu unu` mi`am schimbat parerea despre tine (momentan) daca vinzi masina, imi schimb iar parerea :) pana acum nota 9 de la mine la proiectu` tau ... tine`o tot asa!
|
Re: Oltcit Trs
Asa e , Ja_Rule.. Arata bine masina.. Ti-o spun ca o vad saptamanal... :) Good project...!!
|
Re: Oltcit Trs
eu nu o vad niciodata ...dar ce vad in poze...imi este placut ochilui....pacat ca o vinzi
|
Re: Oltcit Trs
nu mai e de vanzare... urmeaza dvd si ecrane si interioru facut marfa.. o parte l-am facut ! si jante bineinteles !! sa va explice magos ce reprize in trepte are masina mea :D
|
Re: Oltcit Trs
i-ai facut ceva la motor..?(sper sa nu mi se stearga si postul asta)
|
Re: Oltcit Trs
fuge super tare! ;) apropo esti insane cu volanu ala! :lol:
|
Re: Oltcit Trs
De unde ai luat pragurile??(te rog mult mult:lol: )
|
Re: Oltcit Trs
craiova fiber plast !
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
Ms mult mult!(in poza la fiberplast nu arata la fel)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
Cataline mama... Marfa masina.. Insane driver.. Dar eu ma jur ca nu mai urc ever cu tine in masina... :oops: :oops: :oops: sper ca ai vazut ca ma tineam de tot ce apucam... cu o mana de maner, cu alta de scaun si cu un picior sprijinit in spatele lui Mike.. =)) |
Re: Oltcit Trs
Quote:
FRATE CE AVETZI IN CAP vretzi curse mergetzi la oradea |
| All times are GMT +2. The time now is 12:09. |
- Copyright 2026 4Tuning