Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

IS19CIP 26-05-11 12:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
DMX Bicaz Salut Colegu :D

MihaiCsl 26-05-11 21:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mda, iar l-am vazut azi pe mnezo prin pacurari, te plimbi nu gluma...

MnezO 27-05-11 01:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salutari ambilor Mihay :P ! Fac teste la Masina pentru Tulcea!

MihaiCsl 27-05-11 13:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4354031)
Salutari ambilor Mihay :P ! Fac teste la Masina pentru Tulcea!

Mult succes atunci :D

IS19CIP 29-05-11 09:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG ieri pe la MALL . Salut

RazvanMRG 29-05-11 23:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut. repede m-ai vazut ca am trecut doar o fuga.

MnezO 30-05-11 04:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lco azi pe copou cu sofer ! A cam uitat sa salute lumea

IS19CIP 30-05-11 13:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4360197)
salut. repede m-ai vazut ca am trecut doar o fuga.

Pai cum sa nu te vad . Galbenu imi atrage atentia :lol:

ocaruntu 30-05-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4360460)
Lco azi pe copou cu sofer ! A cam uitat sa salute lumea

eu ce sa'ti fac daca ai folie si n'auzi :P
eram putin obosit :P

MnezO 31-05-11 11:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by ocaruntu (Post 4362745)
eu ce sa'ti fac daca ai folie si n'auzi :P
eram putin obosit :P

:)) !

grg_92 02-06-11 16:22

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi...bogdan.is ( audi 80 alb) la carrefour...am impresia ca m-ai vazut si tu...saL

Bogdan.IS 03-06-11 19:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Salut salut , nu cred ca te-am vazut ...trebuia sa arunci cu ceva in mine :-P . Parca nu eram cu masina mea ...

grg_92 03-06-11 23:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4372483)
Salut salut , nu cred ca te-am vazut ...trebuia sa arunci cu ceva in mine :-P . Parca nu eram cu masina mea ...

parca nu erai cu masina ta ?:)) nu sunt orb..m-am uitat de 10 ori si la masina si la numar :D

Bogdan.IS 04-06-11 11:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Atunci am fost la ambele carrefour-uri din iasi :P , la felicia am parcat masina si la ERA m-am dat cu karturile :P . Si la ERA n-am fost cu masina mea :-P

grg_92 04-06-11 17:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4373427)
Atunci am fost la ambele carrefour-uri din iasi :P , la felicia am parcat masina si la ERA m-am dat cu karturile :P . Si la ERA n-am fost cu masina mea :-P

La felicia te-am vazut am uitat sa specific :))

mihayyy2000 05-06-11 19:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut LCO pe copou, m-am postat in spatele lui la semafor la fundatie (la 10 cm de masina lui) cu un Ford Transit (masina de la munca) apoi l-am depasit in sensul giratoriu de la fundatie (el a lasat incet cu bmw ca sunt sinele de tramvai) eu i-am dat ca eram cu duba :P.

ocaruntu 05-06-11 22:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut, nu eram eu la volan :)
cand trec liniile am timp sa ma uit si'n stanga si'n dreapta :lol: si cred ca te'am vazut ;)

IS19CIP 06-06-11 18:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG ieri la facultate se uita la note :)) Salut

SeRee 11-06-11 14:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
hehe .. prea tare masina lu MnezO ...am vazut o in parcare la baumax :twisted: .. e o bestie :oops:

MnezO 11-06-11 14:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Multumesc seree

SeRee 11-06-11 19:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4390023)
Multumesc seree

npc..nu erai pe langa masina ca te salutam .. adica faceam cunostintza .. ca sa stii cine is :twisted:

JusT_SaY_BoBo 12-06-11 13:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut ieri pe crys pe la 1 la stadion am trecut pe langa tine da vb cu cineva:lol:

CRyS` 12-06-11 22:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

IS19CIP 13-06-11 15:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4392761)
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

Nu e bine sa-l saluti pe crys cand vb cu cineva nu stii cum reactioneaza =))=))

CRyS` 13-06-11 20:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Deobicei,cand ma deranjezi tu arunc cu masina dupa tine!

Azi, DDD la Maaaaaaallll....defapt el sta langa Malllllll! :-P Frumos se mai vede jucaria ta de la distanta! :oops:

IS19CIP 13-06-11 21:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4394855)
Deobicei,cand ma deranjezi tu arunc cu masina dupa tine!

Azi, DDD la Maaaaaaallll....defapt el sta langa Malllllll! :-P Frumos se mai vede jucaria ta de la distanta! :oops:

Da ce cauti tu la mall crys ? :lol::lol::lol::arrow:

IS19CIP 13-06-11 21:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut DMX Bicaz Salut domnu

IS19CIP 15-06-11 13:01

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MRG Fundatie salut :D

JusT_SaY_BoBo 15-06-11 14:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4392761)
Si iti era greu sa saluti? "Baaa, Salut, Bobo sunt!" :D

Salut! Regretele mele ... 8)

te-am vazut in miezul discutiei acolo n-am vrut sa ma bag in seama:lol:
data viitoare

SerjanSRG 15-06-11 17:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4395019)
Da ce cauti tu la mall crys ? :lol::lol::lol::arrow:

jumatatea :D

RazvanMRG 15-06-11 18:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut CIP

IS19CIP 15-06-11 20:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4399435)
salut CIP

MRG ii parcat la rond vechi acolo stai ? ca am vzto acuma ceva ore ?:D

vinyl 15-06-11 22:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4399879)
MRG ii parcat la rond vechi acolo stai ? ca am vzto acuma ceva ore ?:D

Prin zona aia sta..ca de multe ori m-am intalnit /vazut si eu pe acolo..

CRyS` 15-06-11 22:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Serjan, vorbesti prostii! Acusi ma insor!

grg_92 15-06-11 22:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4400213)
Serjan, vorbesti prostii! Acusi ma insor!

pfffffffffff se accepta auto invitatiile ? =)))

RazvanMRG 15-06-11 23:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4400135)
Prin zona aia sta..ca de multe ori m-am intalnit /vazut si eu pe acolo..

acolo stau. masina sta in fata uneori chiar daca se prafuieste. parcarea din spate devine traseu de off-road in curand la ce santuri se fac. nu e asa placut sa ma bag acolo printre pietoni.

vinyl 16-06-11 00:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4400476)
acolo stau. masina sta in fata uneori chiar daca se prafuieste. parcarea din spate devine traseu de off-road in curand la ce santuri se fac. nu e asa placut sa ma bag acolo printre pietoni.

Ai spalatorie la 2 pasi..faci un abonament ...apropo..fac treaba buna baietii..mi-am facut tapiteria la ei..:rolleyes2..mi-au dat cu jet la mocheta de la picioare...dedesubt fiind computerul de confort..super misto a functionat masina pana s-a uscat pe acolo...:???: DUMBASS !

IS19CIP 17-06-11 11:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
HYPERYON In Tudor Salut

Hyperyon 17-06-11 11:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut ;)..banuiesc prin trafic in tudor...ca nu imi amintesc sa ma fi oprit ieri pe undeva pe acolo :D

IS19CIP 17-06-11 11:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4403679)
salut ;)..banuiesc prin trafic in tudor...ca nu imi amintesc sa ma fi oprit ieri pe undeva pe acolo :D

Bine inteles ca in trafic :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:05.

- Copyright 2026 4Tuning