Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

DrifterGT 13-07-13 09:10

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Mai punem și fete la volan :)) :oops:

2010 13-07-13 11:57

Re: Machete si... soferii lor
 
Au picioarele elastice, fetili astea??

steaua23 14-07-13 19:21

Re: Machete si... soferii lor
 
5 Attachment(s)
:shock:

2010 14-07-13 19:24

Re: Machete si... soferii lor
 
Superb, de nota 10!!!

2010 31-07-13 14:25

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Lume noua...

2010 02-08-13 21:01

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Plictiseala de la munca...

2010 04-08-13 09:55

Re: Machete si... soferii lor
 
4 Attachment(s)
Schimbul 2, fetili :lol:

paulg 04-08-13 10:45

Re: Machete si... soferii lor
 
Frumoasa scena!

2010 04-08-13 10:58

Re: Machete si... soferii lor
 
Multumesc!

steaua23 04-08-13 15:40

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare. Lada aia de cola arata foarte bine :)

2010 05-08-13 08:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Trebuia sa fie una de gunoi dar a iesit asta...
Mersik frumos Andrei!

lusian 08-08-13 20:13

Re: Machete si... soferii lor
 
Buna diorama :)
Super :)

s3rgyu 09-08-13 16:29

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
" Iar " plictiseala...:lol:

2010 09-08-13 16:32

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce neamt neserios...:lol:

s3rgyu 09-08-13 16:34

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5545909)
Ce neamt neserios...:lol:

Deaia l-au trimis in Romania ! :lol:

2010 28-08-13 10:40

Re: Machete si... soferii lor
 
5 Attachment(s)
Nu aveti ce cauta in cartierul nostru...:lol:

s3rgyu 28-08-13 10:42

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce politist curajos :lol:
Foarte tare scena :lol::lol:

2010 28-08-13 10:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Pai daca se deschidea usa, iesea trupa lui... :lol:

lusian 28-08-13 11:24

Re: Machete si... soferii lor
 
Acum am aflat motivul care a stat in spatele deciziei de a lua tu acele figurine BadBoy de la Paul. Buna ideea:!:

2010 28-08-13 11:32

Re: Machete si... soferii lor
 
Motivul este o noua diorama, dar asta cand vine cheful de munca...:lol:

Oftykosu 28-08-13 14:31

Re: Machete si... soferii lor
 
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

steaua23 28-08-13 14:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5559226)
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

O sponsorizare ceva ...

Ce de chinezoi. Parca ii stiu de undeva ... :))

2010 28-08-13 15:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5559226)
Te putem ajuta sau stimula cumva sa iti vina cheful de munca ? Ne plac dioramele si piesele puse in scena.

Multumesc Cristi. Ma apuc daca tot au venit...
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5559235)
O sponsorizare ceva ...

Ce de chinezoi. Parca ii stiu de undeva ... :))

Ai fost la Europa?? :lol:

2010 29-08-13 17:33

Re: Machete si... soferii lor
 
8 Attachment(s)
Nu in Q trebuia sa ne intalnim??

s3rgyu 29-08-13 17:34

Re: Machete si... soferii lor
 
Dai la om figurine ca el construieste diorame :lol::lol::lol:
A iesit bini di tat !

Oftykosu 29-08-13 19:01

Re: Machete si... soferii lor
 
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

s3rgyu 29-08-13 19:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560144)
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

Motoarele ca motoare, da sa vezi diorama aia mare...

Oftykosu 30-08-13 09:38

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5560145)
Motoarele ca motoare, da sa vezi diorama aia mare...

Ai dreptate. Si Bacau nu e departe de mine. O sa incerc intr-un weekend sa ajung pe acolo, si, cu bunavointa domnului Costi, o sa vad dioramele si toate machetele alea deosebite ce le detine.

2010 30-08-13 12:57

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by s3rgyu (Post 5560090)
Dai la om figurine ca el construieste diorame :lol::lol::lol:
A iesit bini di tat !

De asta am si luat uratii astia..sar'na Sergiu!
Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560144)
Da, la Q merita sa mergi. Macar sa vezi motoarele alea de aproape. Sunt bestiale.

Quote:

Originally Posted by Oftykosu (Post 5560533)
Ai dreptate. Si Bacau nu e departe de mine. O sa incerc intr-un weekend sa ajung pe acolo, si, cu bunavointa domnului Costi, o sa vad dioramele si toate machetele alea deosebite ce le detine.

Multam Cristi! Te astept cu mare drag!!!

2010 30-08-13 18:33

Re: Machete si... soferii lor
 
7 Attachment(s)
Care pe care???

2010 05-09-13 12:49

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Trage ba' 2 linii, pana nu se intoarce curcanu' :lol:
Figurine si moto cado' de la Andrei, sar'na!!!

s3rgyu 05-09-13 15:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5564858)
Trage ba' 2 linii, pana nu se intoarce curcanu' :lol:
Figurine si moto cado' de la Andrei, sar'na!!!

Foarte tare :lol::lol:

2010 05-09-13 16:15

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Mersik Sergiu!

Cat e purcelusul bade?? :lol:

s3rgyu 05-09-13 17:49

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Ups :twisted:

2010 05-09-13 17:50

Re: Machete si... soferii lor
 
O scarchina rau in fundulet :lol:
Foarte tare baiatu' asta de o tine suspendata in aer...:lol:

s3rgyu 05-09-13 20:15

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Cat de smecher sa fii, sa stai cu mainile in buzunar, in ultimele tale secunde din viata ! :shock: :lol:

2010 05-09-13 20:55

Re: Machete si... soferii lor
 
Levita baeto..:lol:

patrx 06-09-13 15:03

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Am si uitat de topicul asta.

Lectii de parcare de la Darth Vader:
Attachment 2850007

lusian 06-09-13 15:27

Re: Machete si... soferii lor
 
:-P:-P:-P
Quote:

Originally Posted by patrx (Post 5565563)
Am si uitat de topicul asta.

Lectii de parcare de la Darth Vader:
Attachment 2850007


steaua23 07-09-13 19:38

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
fetili ...


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning