![]() |
B 64 M V P
8 Attachment(s)
Cateva cadre mai recente cu MVP-ul dupa intoarcerea din turcia si bulgaria unde s-a comportat excelent ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
14 Attachment(s)
Cele mai recente cadre cu MVP-ul ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Frumos, dar prea mult roz in juru ei :lol:
|
B 64 M V P
Merci mult AYG-ule, promit ca data viitoare schimb culoarea, o parchez in alta zona cu alta culoare =)) ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Mie imi place locatia mpv-ule sa imi zici si mie unde e aici sau pe PM ca trebuie sa ma duc si eu la o sedinta foto :)). La mine merge ca am toba roz :))))
|
B 64 M V P
da alex o sa-ti dau un pm cu locatia, chiar ca la tine se potriveste ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Am primit PM-u. Mersi MVP o sa vad cand trec pe acolo sa fac si eu o sedinta foto :-). Bafta cu mvp-u!
|
Re: B 64 M V P
frumos ce ai facut tu acolo,felicitari si bafta in continuare...astazi pe la 12:40 ai trecut prin fata pe la Sun Platza.eram la semafor pe sensul opus,frumoasa rau.
|
Re: B 64 M V P
merci mult stf192 :D, ma bucur ca iti place masina mea si ca atrage privirile :lol: participantilor la trafic, stau prin zona si trec zilnic pe acolo!!! tu ce masina ai??? respect!!!
|
Re: B 64 M V P
daca stai prin zona poate ne vede intro zi sa ma chioresc si eu la ea... am un megane si un matiz.
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
1 Attachment(s)
AYG-ule ai pm !!! YNG-ule lasa ca mie imi place masina, e unicata in bucuresti si se aude belea!!! se gaseste si pt el o culoare!!!! restect!!!
|
B 64 M V P
2 Attachment(s)
Update : mi-am procurat si o telecomanda IR pentru player-ul meu Pioneer DEH-55bt, pe langa cea de pe volan!!!! acum am full option la music!!!
Info : farurile cu angel de pe masina sunt puse la vanzare la un pret rezonabil 300 ron negociabil!!! trimit si in tara daca este nevoie!!! motivul vanzari upgrade !!! se pot vedea live in bucuresti!!! |
Re: B 64 M V P
frumoasa masina :shock:
|
Re: B 64 M V P
Arata foarte bine Logan-ul :D.Stopurile sunt foarte reusite, dar pacat ca vinzi farurile.Nu crezi ca o sa vina mai bine pe masina alte jante mai mici si mai late?
|
B 64 M V P
merci auras si NXdev!!!! momentan raman pe jantele astea, imi plac la nebunie, si dau un look aparte!!!! asteptam sa treaca iarna si mai o cobor de fata inca 2 cm si o sa arate si mai grav. nu vreau sa adopt stilul racer, e mai cleean stilul meu!!!! respect!!!
|
Re: B 64 M V P
Foarte frumoasa masina ta!..impecabil :shock:
|
B 64 M V P
Merci mult mister!!!! incerc sa o tin cat mai ingrijita :D !!!!
|
B 64 M V P
7 Attachment(s)
Update :
- schimbator imbracat in piele si insertie metalica de origine ! ! ! - schimbat bielete antirolui bara stabilizatoare - schimbat iluminat consola centrala - am prins telecomanda cu arici de cotiera, sa aiba un loc sigur si fix |
Re: B 64 M V P
Arata bine nuca...fumator inrait mvp-ule ti-ai tras 2 brichete si 2 scrumiere :D
|
B 64 M V P
Merci mult Alex, am de mult 2 brichete si 2 scrumiere, si ce crezi nici macar nu fumez =)) ! ! ! De design asa si ca sa nu mai folosesc spliter pentru priza auto ! ! ! Da bine nu??
|
Re: B 64 M V P
frumos frumos tare coke misto jante ti-ai tras nebunule...
|
B 64 M V P
Oooooooooooo merci mult Nick, stii bine ca e o boala si nu avem cum sa scapam de ea, masina se vrea mereu schimbata, ma bucur ca ai mai intrat pe aici ;) !!!!
|
La multi ani si un 2011 mai bun !!!
5 Attachment(s)
Ultimele poze pe anul acesta cu MVP-ul pregatit pentru noul an 2011, care speram sa aduca mai multe ca anul asta (care totusi a fost bunnnnnn, am reusit sa o schimb radical, bara fata mcv, faruri angel cu xenon, stopuri led, eleron luneta, bara spate ph2 si bineinteles JANTELE TSW FREEZE 17"), imi propun sa imi fac urmatoarele:
-Bad Boy Look -Xenon in proiectoare 8000k -Distributia pe care deja o am pregatita -Noile frane de van, ventilate de 260mm, ca tot am aproape toate piesele si e pacat sa nu profit... -Vopsit complet toate reperele ramase negre Acum sa vedem ce o sa realizez si ce nu o sa reusesc ! ! ! Va doresc un an nou fericit si toate cele bune alaturi de cei dragi si de 4Tuning ! ! ! |
Re: B 64 M V P
Sa speram ca realizezi tot ce tiai propus pt anul 2011
P.S. poate facem cateva poze maine la masini daca vin cu ea BAFTA omule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
B 64 M V P
Merci George, asa sa fie ! ! ! Vezi ca eu de revelion nu o sa fiu acasa, plec la Pitesti sa petrec, da las MVP-ul acolo, ca ma duc cu buburuza 207, sa ai grija de el si sa-mi dai si mie pozele :D !!!! Respect !!!!
|
Re: B 64 M V P
frumoasa masina ... si din ce in ce mai bine dotata ... mai ales ... jantele sunt dementiale .. sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri cat mai mult de ea ...
|
B 64 M V P
Merci mult Obe, sa fie primit si speram sa continuam cu lucrurile bune ! ! ! Respect ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Bravo domnu' ...bafta la modificari si in acest an :D
|
B 64 M V P
Merci nenea, merci, si la tine sa fie anul numai cu modificari pentru loganul tau !!!!
|
B 64 M V P
6 Attachment(s)
Poze cu bieletele de la bara stabilizatoare ! ! ! E o mica mare diferenta ! ! !
|
Re: B 64 M V P
treaba buna tactule8)
|
B 64 M V P
Pai nu e asa, le-a venit vremea sa se odihneasca, am cumparat Febi, sunt facute in germania, acum sa vedem cum se comporta ! ! !
|
Re: B 64 M V P
sunt foarte bune mvp-ule , febi am cumparat si eu acum aproximativ 2 luni si sunt multumit de ele.numai bine iti doresc(MirCip)
|
Re: B 64 M V P
MVP-ule iti doresc sa realizezi toate planurile in 2011...masina pana acum e frumoasa dar se poate si mai mult. Bafta cu ea...si daca poti sa-mi dai si mie un PM cu cat te duce schimbarea franelor cu cele de VAN si ce trebuie cumparat
|
B 64 M V P
MirCip-ule te-am recunoscut stai linistit :D, merci mult ! ! ! Alex la frane o sa-ti dau un pm cu tot ce iti trebuie, se merita efortul, sa treci de la discuri pline de 238 mm si 12 mm grosime la unele de 260 mm ventilate si 22 mm grosime e o mica mare diferenta 8) ! ! !
|
B 64 M V P
1 Attachment(s)
Poza special facuta pentru un calendar 8)..... cine stie cunoaste LCB :D! ! !
|
B 64 M V P
in curand si poze cu masina in calendar :D !!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:09. |
- Copyright 2026 4Tuning