Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 07-03-11 17:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by EuNuAltul (Post 4149612)
vai in ce fel stau gumele :) si cand ma gandesc ca eu am avut 275/35 pe aceleasi jante si arata beton ....la tine o sa arate maxim de beton :)).

:)) da... maxim de beton


Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4149618)
Bravo bai gogoshik hai cu ele pe masina sa vedem ce iese :lol:

saptamana viitoare le urc pe masina ca o duc la pregatit / vopsit ...

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4149759)
cam grav :lol: sa le invarti sanatos e bine bine

da.. o sa fie ce trebuie la final ... (sper)


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4149838)
arata foarte bine!

multumesc :D

Quote:

Originally Posted by eqilibruee (Post 4149888)
si pe fata cat pui ghips?

pe fatza nu pun nimic ma, dau cu banda izolatoare si aia e..


Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4150207)
chiar asa ma caius n-ai avut bani de anvelope mai late ? :lol:

am avut o oferta de 285/45/19 ... cred ca erau ce trebuie..
prima varianta cabrio allroad

Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4150230)
e regula la caius 225 cu 35 pe 10J :) se pare
bv chiar arata f f bine jantele pe masina...:)

da.. dar din pacate n'am gasit ce sa pun pe fatza ..
asa ca am schimbat putin regula...
am pus 225/35 pe 9j care sta la fel de bine tras..
si pe spate mi-am pus 235/35 pe 10j .. si sunt egale.. si arata foarte bine.

TM 77 ADF 07-03-11 18:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
hai nu mai abera :))

crysty.bobok 07-03-11 18:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
Pune te rog poze cu 225 35 pe fata.... vreau sa iau si eu la fel tot pe jante de 9j si sunt curios cum ar arata :D .... eu ma mir cum au stat pe 10j :D

Bafta !

coka 07-03-11 20:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
cam porno asta mica! :D :D
apropo de detalii...imi place "martisorul" ei de la oglinda :lol:

iviTe 07-03-11 20:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
Am trecut si eu prin tm si nu am avut cum sa nu o vad masina :shock: nu se poate sa nu o vezi ca iti scoate ochii era parcata peste drum de MoL sau Omv ce este acolo ca nu am fost atent(peco) ... la hotelul acela, presupun ca acolo muncesti .. arata intr`un mare fel masina abea astept sa o vad gata :twisted: bafta in continuare :arrow:

laurentiu_tim 07-03-11 21:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce trebeee :-)

kox_24 07-03-11 22:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
" ... nu pot sa-mi dau seama daca ai fost ironic sau iti plac"
prietene nu stiu cine tia dat poza care a pus punctu pe i. :D

Caius TM 08-03-11 08:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4150495)
hai nu mai abera :))

adu proiectoarele ca te alerg tot orasu .. :lol:

Quote:

Originally Posted by coka (Post 4151001)
cam porno asta mica! :D :D
apropo de detalii...imi place "martisorul" ei de la oglinda :lol:

ying yang ... de la cumatru ADF .. :lol:
nu mai am bubble gum :| nu stii cine are? :D


Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4151020)
Am trecut si eu prin tm si nu am avut cum sa nu o vad masina :shock: nu se poate sa nu o vezi ca iti scoate ochii era parcata peste drum de MoL sau Omv ce este acolo ca nu am fost atent(peco) ... la hotelul acela, presupun ca acolo muncesti .. arata intr`un mare fel masina abea astept sa o vad gata :twisted: bafta in continuare :arrow:

da... mersi :D

Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4151107)
ce trebeee :-)

cand o spune un drifter.. inseamna ca ii asa cum zice :lol:

Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4151408)
prietene nu stiu cine tia dat poza care a pus punctu pe i. :D

da da da , absolut, da .. ai dreptate.
de la tine a pornit nebunia .. :lol: ms!


Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4150582)
Pune te rog poze cu 225 35 pe fata.... vreau sa iau si eu la fel tot pe jante de 9j si sunt curios cum ar arata :D .... eu ma mir cum au stat pe 10j :D
Bafta !

ti-am facut acu de dimineata 2 poze in fuga ca sa-ti faci o idee.. nu stiu cat poti intelege din ele ...

TM 77 ADF 08-03-11 08:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
ying yang si wu tang clan :)) TM 01 TOY ??? like it?

coka 08-03-11 08:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
bubble?? ai zis bubble??..ai zis coka :lol::lol: eu am tot timpu' boss... si aia din piata :lol:

crysty.bobok 08-03-11 09:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4151844)

ti-am facut acu de dimineata 2 poze in fuga ca sa-ti faci o idee.. nu stiu cat poti intelege din ele ...

Se vede destul de bine ... Mersi ! Cred ca tot 225 o sa iau si eu pt fata ... !

brandex 08-03-11 11:05

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mai bine cauta niste Styling 176! :)

crysty.bobok 08-03-11 11:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4152361)
Mai bine cauta niste Styling 176! :)

atunci chiar ca nu se mai vad franele :D

Caius TM 08-03-11 11:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
@ brandex ... am probat.. dar mi se par mai "elegante" asa... :D
mai mult imi plac 95-urile

edy1092 08-03-11 12:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
https://img847.imageshack.us/img847/1...styling176.jpg

Caius TM 08-03-11 19:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

crysty.bobok 08-03-11 20:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4153653)
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

Doar ca o sa fie mult mai fortza ... cu barile alea :X

P A K E 09-03-11 08:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4153653)
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D
vedem la final...

Nici chiar asa... Tu esti mai ''umflat'' acum... Dar sunt curios de rezultat!

Caius TM 10-03-11 08:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

crysty.bobok 10-03-11 09:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

ne dai asa cate-o poza aaa :) hai cu ea vopsita... zici ca e masina mea asa astept sa o vad gata =))

coka 10-03-11 16:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ...

pict :D


skittles? :lol:

manu_96xls 10-03-11 23:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4157666)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x

pict :D

Pe viu arată mult mai bine, o să fie superbă cānd va fi gata!;)

Caius TM 11-03-11 09:16

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
ceva mai mult decat skittles .. :D

a venit si grila m3 oem pt. bara fatza
si am comandat si tunele de frana... m3.

crysty.bobok 11-03-11 09:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4160626)
ceva mai mult decat skittles .. :D

a venit si grila m3 oem pt. bara fatza
si am comandat si tunele de frana... m3.

Ce iti mai place sa faci totul fix asa cum trebuie !!!!

Respect pt asta !

kox_24 11-03-11 10:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
frate ne miscam mai cu talent?!!! se aproprie vremea de cabriooooo! :D:D:D

laurentiu_tim 11-03-11 10:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
sti cum e aia....abia astept sa vina caldura.....sa fugim de politieee...cu cohelari de soare si cu top-ul jos :lol:

totu e m3...si pe net...walleee :lol:

Caius TM 11-03-11 14:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
crysty.bobok ... cat se poate :D

kox_24 .. da frate , ma grabesc si eu cum pot :lol:

laurentiu_tim.. da da .. ca iarna nu a fost cu succes ..

crysty.bobok 13-03-11 00:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
mai misca ceva pe aici ? :D

Te-ai mai interesat de sprayul ala galben pentru oglinda interioara a farului ? Vreau si eu neeaaparat :D

Bafta !

Caius TM 13-03-11 08:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
4 Attachment(s)
am pus jantele sus .. si cu aripiile de M .. imi trebuie pe fata distantier de 2cm si pe spate de 1cm... sau o fortez tot cu 2cm... sa vad.
masina incet incet .. ia drumu tinichigiului... si apoi dusa si dat o mana de lavabil... :lol:

cateva pict...

shantzu 13-03-11 09:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Aripile pe spate raman asa ? :rolleyes2

TM 77 ADF 13-03-11 10:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
ba cred k are ADF distantiere dinalea :))

Caius TM 13-03-11 11:01

re: E46 - TM 77 EEE
 
shantzu ... da, categoric.. n'are rost sa le schimb.
glumesc, cum sa ramana asa? :lol:

TM 77 ADF ... proiectoarele ca te belesc!!! :x :x :x
si da, vreau distantiere. :D
pe fatza am de 2cm.. pe spate mai imi trebuie.

JusT_SaY_BoBo 13-03-11 11:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4165203)
am pus jantele sus .. si cu aripiile de M .. imi trebuie pe fata distantier de 2cm si pe spate de 1cm... sau o fortez tot cu 2cm... sa vad.
masina incet incet .. ia drumu tinichigiului... si apoi dusa si dat o mana de lavabil... :lol:

cateva pict...

cauciucul pe stanga ramane asa,intors?:lol:

Caius TM 13-03-11 12:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
ala ii pe contrasens :lol: nu te uita si tu la toate detaliile..
o sa vina schimbate toate... le-am pus pe masina ca stiu cum sa-mi fac aripiile si ce mai trebuie.

plasticaraie ...
scrie pe ele ca sa nu le incurc.. M3 L & M3 R :lol:

laurentiu_tim 13-03-11 14:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
ink odata....ce trebe...:lol: it's gonna belegen....wait for it........waiiit.....dary !!!:)))

Caius TM 13-03-11 20:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
da .. sper sa iasa cum vreau si cum trebuie. :D

caut 215/35/19 ... 2buc.
daca auziti ceva, anuntati-ma pls.

TM 77 ADF 13-03-11 23:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
195 35 19 am 2 buc

SAX1987 13-03-11 23:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

195 35 19 am 2 buc
13-03-11 22:15
Exista asa ceva :shock: :D ?

Foarte tare arata masina .. va fii ceva rar pe la noi !

Caius TM 14-03-11 11:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF ... ce ma iei tu la misto cu dimensiuniile tale :lol:


sax ... sper sa iasa bine ... am mari emotii :D

liviu tex 14-03-11 11:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4168502)
ADF ... ce ma iei tu la misto cu dimensiuniile tale :lol:


sax ... sper sa iasa bine ... am mari emotii :D

de ce ai emotii? te casatoresti?:lol:

sau ai trimis masina la vopsit? tre' sa iasa bine,nu!? daca o vopseau cu sufliciu erau normale emotiile! da' asa..;)


All times are GMT +2. The time now is 12:16.

- Copyright 2026 4Tuning