![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
prima varianta cabrio allroad Quote:
asa ca am schimbat putin regula... am pus 225/35 pe 9j care sta la fel de bine tras.. si pe spate mi-am pus 235/35 pe 10j .. si sunt egale.. si arata foarte bine. |
re: E46 - TM 77 EEE
hai nu mai abera :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
Pune te rog poze cu 225 35 pe fata.... vreau sa iau si eu la fel tot pe jante de 9j si sunt curios cum ar arata :D .... eu ma mir cum au stat pe 10j :D
Bafta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
cam porno asta mica! :D :D
apropo de detalii...imi place "martisorul" ei de la oglinda :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Am trecut si eu prin tm si nu am avut cum sa nu o vad masina :shock: nu se poate sa nu o vezi ca iti scoate ochii era parcata peste drum de MoL sau Omv ce este acolo ca nu am fost atent(peco) ... la hotelul acela, presupun ca acolo muncesti .. arata intr`un mare fel masina abea astept sa o vad gata :twisted: bafta in continuare :arrow:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ce trebeee :-)
|
re: E46 - TM 77 EEE
" ... nu pot sa-mi dau seama daca ai fost ironic sau iti plac"
prietene nu stiu cine tia dat poza care a pus punctu pe i. :D |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
Quote:
Quote:
nu mai am bubble gum :| nu stii cine are? :D Quote:
Quote:
Quote:
de la tine a pornit nebunia .. :lol: ms! Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
ying yang si wu tang clan :)) TM 01 TOY ??? like it?
|
re: E46 - TM 77 EEE
bubble?? ai zis bubble??..ai zis coka :lol::lol: eu am tot timpu' boss... si aia din piata :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Mai bine cauta niste Styling 176! :)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
@ brandex ... am probat.. dar mi se par mai "elegante" asa... :D
mai mult imi plac 95-urile |
re: E46 - TM 77 EEE
|
re: E46 - TM 77 EEE
thx edy ...
cam asa o sa vina si la mine .... :D vedem la final... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
apropo de umflat... am montat ieri aripiile fatza ... :D sunt imenseeeee
si alt apropo de umflat PAKE ... nu ai mai sunat ieri ... :x pict :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
skittles? :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
ceva mai mult decat skittles .. :D
a venit si grila m3 oem pt. bara fatza si am comandat si tunele de frana... m3. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Respect pt asta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
frate ne miscam mai cu talent?!!! se aproprie vremea de cabriooooo! :D:D:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
sti cum e aia....abia astept sa vina caldura.....sa fugim de politieee...cu cohelari de soare si cu top-ul jos :lol:
totu e m3...si pe net...walleee :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
crysty.bobok ... cat se poate :D
kox_24 .. da frate , ma grabesc si eu cum pot :lol: laurentiu_tim.. da da .. ca iarna nu a fost cu succes .. |
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
mai misca ceva pe aici ? :D
Te-ai mai interesat de sprayul ala galben pentru oglinda interioara a farului ? Vreau si eu neeaaparat :D Bafta ! |
re: E46 - TM 77 EEE
4 Attachment(s)
am pus jantele sus .. si cu aripiile de M .. imi trebuie pe fata distantier de 2cm si pe spate de 1cm... sau o fortez tot cu 2cm... sa vad.
masina incet incet .. ia drumu tinichigiului... si apoi dusa si dat o mana de lavabil... :lol: cateva pict... |
re: E46 - TM 77 EEE
Aripile pe spate raman asa ? :rolleyes2
|
re: E46 - TM 77 EEE
ba cred k are ADF distantiere dinalea :))
|
re: E46 - TM 77 EEE
shantzu ... da, categoric.. n'are rost sa le schimb.
glumesc, cum sa ramana asa? :lol: TM 77 ADF ... proiectoarele ca te belesc!!! :x :x :x si da, vreau distantiere. :D pe fatza am de 2cm.. pe spate mai imi trebuie. |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
ala ii pe contrasens :lol: nu te uita si tu la toate detaliile..
o sa vina schimbate toate... le-am pus pe masina ca stiu cum sa-mi fac aripiile si ce mai trebuie. plasticaraie ... scrie pe ele ca sa nu le incurc.. M3 L & M3 R :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
ink odata....ce trebe...:lol: it's gonna belegen....wait for it........waiiit.....dary !!!:)))
|
re: E46 - TM 77 EEE
da .. sper sa iasa cum vreau si cum trebuie. :D
caut 215/35/19 ... 2buc. daca auziti ceva, anuntati-ma pls. |
re: E46 - TM 77 EEE
195 35 19 am 2 buc
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Foarte tare arata masina .. va fii ceva rar pe la noi ! |
re: E46 - TM 77 EEE
ADF ... ce ma iei tu la misto cu dimensiuniile tale :lol:
sax ... sper sa iasa bine ... am mari emotii :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
sau ai trimis masina la vopsit? tre' sa iasa bine,nu!? daca o vopseau cu sufliciu erau normale emotiile! da' asa..;) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:16. |
- Copyright 2026 4Tuning