Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - DrifterGT (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/210807-machete-lucru-driftergt.html)

DrifterGT 13-03-13 19:40

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Mulțumesc,

Mă bucur în final că a ieșit destul de bine și că vă place, promit să îi fac niște poze mai bune când îmi permite vremea!

aditzu123 13-03-13 19:47

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
A iesit foarte faina macheta, se potrivesc foarte bine rotile si stickerele. Banuiesc ca directia nu mai este functionala...:D

DrifterGT 13-03-13 19:53

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Quote:

Originally Posted by aditzu123 (Post 5398865)
A iesit foarte faina macheta, se potrivesc foarte bine rotile si stickerele. Banuiesc ca directia nu mai este functionala...:D

Momentan încă nu am găsit o soluție să prind/fixez jantele de șasiu, o să caut pe forumurile internaționale ceva metode și să o aleg pe cea mai bună.

Însă presupun că nu o să mai fie direcția activă deoarece Kyosho a avut un sistem destul de nasol...

Pe când la Bentley Continental de la Welly cu BBS încă a rămas direcția activă și jantele se pot rotii.

DrifterGT 01-04-13 21:51

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
1 Attachment(s)
Un garaj... :-)

lusian 04-04-13 07:12

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Tanti da o pata de culoare :D

FED express 05-04-13 08:46

Re: Machete in lucru - DrifterGT
 
Excelent o iesit E46-le !! :)


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning