![]() |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Mulțumesc,
Mă bucur în final că a ieșit destul de bine și că vă place, promit să îi fac niște poze mai bune când îmi permite vremea! |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
A iesit foarte faina macheta, se potrivesc foarte bine rotile si stickerele. Banuiesc ca directia nu mai este functionala...:D
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Însă presupun că nu o să mai fie direcția activă deoarece Kyosho a avut un sistem destul de nasol... Pe când la Bentley Continental de la Welly cu BBS încă a rămas direcția activă și jantele se pot rotii. |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
Un garaj... :-)
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Tanti da o pata de culoare :D
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Excelent o iesit E46-le !! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning