![]() |
1 Attachment(s)
Pana maine dimineata nu mai intru asa ca asteptati...
|
aia a lu ursu e Plymouth Superbird de pe la inceputul anilor 70
asta ultima rosie ....Suzuki Alto? |
Nu, dar e japoneza...(asta cred ca era clar)...indiciu: \"inima\"... :wink:
|
Re:
Quote:
|
mazda?
|
:lol: Nu...indiciul este exact la fix daca va ganditi ceva mai profund...adaug la indiciu:\"inima italieneasca\"...ati jucat pana acum Rebus? :lol:
|
cuore cumva?
|
...Cuore e prenumele, dar care e numele? :P
|
e daihatsu...cuore...
:twisted: |
eu nu o sa mai pot sta la comp decat vreo 20 de min...
daca in urma confirmarii am ghicit masina, rog pe pimp_lex sa puna el in locul meu... multam shi week-end placut tuturor.... :P :wink: |
Ai ghicit...tu sau pimp_lex bagati o masina...si va rog, conf regulamentului... :wink:
|
Waiting 4 photo... :!:
|
1 Attachment(s)
Ma scuzati ca ma bag peste rand, dar treburile cam stagneaza pe aici...
|
Ce`i cu poza asta frate???? :lol:
|
1 Attachment(s)
Vor urma poze cu aceeasi masina, in cadru din ce in ce mai larg. Dar sunt convins ca adevaratii cunoscatori au sanse bunicele sa ghiceasca modelul si fara ajutor suplimentar, nu sunt asa multe masini cu evacuarea exterioara, montata in lateral... si cu volan pe dreapta 8)
|
Iar mashini dinastea \"Rare\" mah??? :x
|
1 Attachment(s)
E cumva mashina asta...
:? Nu este nu? |
Imi cer scuze... :censored: De acum incolo voi pune numai poze cu golfuri, ursi, honda civic si solenza. :evil_laug
...somn usor :sleep: PS: nu, nu e aia, ce ai pus tu e Plymouth/Chrysler Prowler. Totusi are aceeasi culoare :mrgreen: |
1 Attachment(s)
caterham? :oops:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
yeeeeeeeeeeey :lol: :lol: :lol:
acush sa bag poza :) :arrow: |
Honda NSX :roll:
|
Asa la repezeala seamana a Honda/Acura NSX... :dribble:
Later Edit: Prea tarziu cu 2 minute :( Nu degeaba il cheama Speedy... :roll: |
bagati poza... :)
|
1 Attachment(s)
8)
|
fiat? :oops: :oops: :oops:
|
Chiar daca pe site la ei nu am vazut nimic asemanator in sectiunea History, mie imi cam miroase a Benz de la o posta... :ballbounc
|
ALOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!11
FAIR PLAY-ul !!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: cand eu am incercat pe undeva pe aici pe forum sa incerc sa grabesc lucrurile putin, mi-au sarit in cap totzi si mi-am cerut scuze............. daca eu am ghicit mai devreme si am SPECIFICAT CLAR ca pimp_lex sa puna in locul meu, ce e atat de greu de intzeles???/ no offense, dar personal incerc sa fiu si sa arat cat mai mult fair play.... cred ca asta lipseste multora din cei 22 milioane de romani (cu ih din a) .............. deci, propun sa posteze urmatorul, indiferent de cine ghiceste, pimp_lex............ pls, LET THE FAIR PLAY RULE !!!!!! :P :) :wink: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
Asta vara cand era concursul mai pe la inceput se mergea uneori cu 2 sau chiar 3 masini in paralel pana cand le ghicea cineva pe toate si \"unifica centurile\", si nu se mai plangea nimeni de lipsa de fair play Stai linistit, poate sa puna si pimp_lex o poza, problema e ca el e pe un alt fus orar si mai are omu si un job. Cand are timp sunt sigur ca va da pe aici, pana atunci vedeti-va de joc mai mult si de comentat mai putin, ca de asta e topicul deschis la divertisment... :tetter: |
vin cu o mica propunere : Mai deschideti un topic pentru incepatori
|
Re:
Quote:
|
ok fie .. nu pt incepatori ... ci pentru a se merge pe 2 fire paralele sau ceva de genul . un topic cu masini mai normale si mai usoare si unul cu masini mai \"rare\"
|
Da, e idee BUNA, dar fara sa mai facem alt topic! punem 2poze in | | aici!
Ce zicetzi?? |
Da, e idee BUNA, dar fara sa mai facem alt topic! punem 2poze in | | aici!
Ce zicetzi?? |
Pejou! ... toata ziua ... l-am vazut tocmai din bucatarie!
|
U R S U baga pozaaaa :wink: :wink: :arrow:
|
1 Attachment(s)
Asta e!
... Si nu e toata, nici veche! |
ford mustang
|
And da winner is ...
BAGA MATERAIL! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:09. |
- Copyright 2026 4Tuning