Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 16-08-11 08:30

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
poze cu portbagajul, rama dvd aproape de final

bujuKYL 16-08-11 21:07

Re: E46 - Bagged
 
unde ai sa te opresti cu modificarile astea copiate din spatiu?:X

tupeu 16-08-11 21:33

Re: E46 - Bagged
 
:) nu stiu daca o sa ma opresc vreodata, face parte din mine, bmw-u, si nu o sa renunt niciodata la el. Multe modificari au fost planuite de multa vreme dar am postat doar cand au fost in prag de finalizare, ca sa nu fie discutii... Asa ca 'stati aproape', vor mai fi... :)

redrider 20-08-11 08:06

Re: E46 - Bagged
 
este.....superb:)felicitari pt munca depusa...am ramas fara cuvinte:lol:hai sa o vedem si vopsita ca sa fie ce trebe...bafta in continuare

tupeu 20-08-11 08:26

Re: E46 - Bagged
 
Deci, am inceput si cu fata, am lucrat vreo 4 zile pe aripile fata, a iesit crima, din pqcate nu am poze, mai am delucru pe aripi cred ca inca peatata, saptamana ce vine voi termina sper aripile, mai am cateva lucruri de bibilit si ar trebui sa fie gata
Saptamana viitoare voi mai posta poze, weekend placut tuturor...

alexufo 20-08-11 10:41

Re: E46 - Bagged
 
2 Attachment(s)
pun eu 2 poze..:)spion

tupeu 20-08-11 18:11

Re: E46 - Bagged
 
Ufo, trebuie sa-ti iei un telefon mai subtire :))

RIcKO 20-08-11 18:20

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4537381)
Ufo, trebuie sa-ti iei un telefon mai subtire :))

pt fazza cu telefonul mai mic/subtire ai drepturi de autor :D ?

mai subtire la tine si mai mic la motzu

cRbL 20-08-11 18:43

Re: E46 - Bagged
 
Personal mi se pare ca nu-s d-acolo pragurile respective :-)
In alta ordine de idei, sper sa lasi stopurile full red, arata bine.

tupeu 20-08-11 20:15

Re: E46 - Bagged
 
Da, trebuiau ghilimele la fraza aia :))

Si pentru acele praguri o sa astept critici dupa ce va fi vopsita :)
Nici mie numi plac multe momentan la masina, ceva neterminat e normal sa nu fie placut vizual...
Ca si progres fiind gata masina in procent de 90 % sunt f multumit de cum iasa :D
O seara minunata in continuare.

GJ 64 GAB 20-08-11 20:26

Re: E46 - Bagged
 
Acum am dat peste topicul ăsta!
Sincer... te lasă fără cuvinte.

cRbL 21-08-11 04:38

Re: E46 - Bagged
 
A np, nu am dat cu paru :P
Dar ai dreptate terminate, vopsite si etc arta altfel cel mai probabil. In fine, ai aer, ce mai conteaza? :lol::lol:

dony ddc 21-08-11 09:39

Re: E46 - Bagged
 
Cati mm sunt intr-e bara si asfalt????:lol:

tupeu 21-08-11 09:44

Re: E46 - Bagged
 
O sa fie zero :) promit :))

alexufo 22-08-11 11:18

Re: E46 - Bagged
 
:))))

dony ddc 22-08-11 14:36

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4538066)
O sa fie zero :) promit :))

Atuncea senzatie...:lol:

iviTe 22-08-11 18:10

Re: E46 - Bagged
 
Aoelo masina asta arata prea tare :twisted: bafta in continuare cu ea :) si app chiar conteaza grosimea cablului + la amplificator ? :???:

tupeu 22-08-11 20:23

Re: E46 - Bagged
 
eu doar ce auzeam la altii, si cum se monteaza la noi la atelier, dar sa asculti zi de zi cu cabluri naspa, apoi dupa cateva luni sa pui cabluri groase atunci simti diferenta
ar fi binevenita o baterie deep cycle dar inca nu e timpul :)

la fel si " - " e important, is foarte multe asa zise "trucuri" sa faci muzica sa sune bine si service-urile care monteaza muzica iti pot face un sistem bun si te indruma ei cum e mai bine

o statie daca nu ii dai curent calumea in timp se poate arde...

tupeu 26-08-11 22:19

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4538060)
Cati mm sunt intr-e bara si asfalt????:lol:

Am promis... zero :)

GOGU_VL 26-08-11 23:10

Re: E46 - Bagged
 
Extrem de :shock: Grava rau !!!!!!!!!!!!

Felicitari ;)

Klubbed 27-08-11 00:58

Re: E46 - Bagged
 
incredibil arata!!! Felicitari!!

Cand e gata, pe StanceNation cu tine!! 8)

alexcump 27-08-11 13:18

Re: E46 - Bagged
 
Sunt extrem de curios cum va arata la final.

Succes

iviTe 28-08-11 12:11

Re: E46 - Bagged
 
sa`mi f.. una in ce hal arata :shock: ai incercat sa mergi cu ea asa trantita ?? sau doar in parcare mergi 1m 2.... :D arata demential ;)

Detman 28-08-11 14:44

Re: E46 - Bagged
 
foarte tare. am vrut sa te intreb, ce bags-uri ai folosit, si de la ce firma le-ai procurat?
ai mers pe bags over coilovers? mersi. abea astept sa o vad vopsita.

Lymbutza 28-08-11 15:52

Re: E46 - Bagged
 
Mult prea demential arata !!!

Astept cu nerabdare sa fie gata !

tupeu 28-08-11 18:34

Re: E46 - Bagged
 
2 Attachment(s)
Va multumesc :),
azi nu am avut stare si am mai aranjat un pic rama DVD-ului, am facut si prinderile in suruburi
e aproape gata, am dat un negru sa vad cum arata, mai am de finisat un pic pe ea oricum

tupeu 28-08-11 18:35

Re: E46 - Bagged
 
si niste clipuri...

https://www.youtube.com/watch?v=3lM68Kjp7KE

https://www.youtube.com/watch?v=ixtDf9lXgY4

am vrut sa pun si cate o melodie la clipuri dar e prea belea sunetul :))

bujuKYL 28-08-11 19:39

Re: E46 - Bagged
 
fugi de aici! ramai prost !!! sunt deja fan al bmw-ului asta!

Detman 28-08-11 20:18

Re: E46 - Bagged
 
am vazut ca nu mi-ai raspuns. ai front/back sau ai front/back/side2side ? sau de ce ai 2 ceasuri pt presiune? ai folosit compresor VIAIR ? sau altceva?

alexufo 28-08-11 20:20

Re: E46 - Bagged
 
B....

Nosfer 28-08-11 20:22

Re: E46 - Bagged
 
sex on wheels masina :D cred ca o sa-mi pice fata cand va fi gata :))

tupeu 28-08-11 20:23

Re: E46 - Bagged
 
Salut, am scris tot ce m-ai intrebat saptamanile trecute, sunt UVair fata e bag over strut pe coilovere spatele e simplu si sunt independente, am 2 ceasuri pentru ca la momentul respectiv aveam doar o punte, 1 ceas pentru presiunea din butelie, 1 ceas cu 2 ace pentru 2 perne

o seara placuta ;)

tupeu 28-08-11 20:24

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4551514)
B....

B de la Bula? :))))

alexufo 06-09-11 11:28

Re: E46 - Bagged
 
B de la varianta b ...
urmatoarele poze. daca avem noroc...vor fi sub o noua nuanta....

Casilias 09-09-11 19:46

Re: E46 - Bagged
 
dupa o lunga perioada in care nu am postat nimic pe 4tuning topicul tau ma facut sa ma razgandesc.

foarte frumoasa masina ta, felicitari si multa bafta in continuare.

big_ballz 10-09-11 05:23

Re: E46 - Bagged
 
FITZA rau masina! Felicitari!!
Am stat mai bine de o ora sa vad tot thread-ul cap-coada si a meritat!

tupeu 10-09-11 14:53

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Asta e poza dinainte de vopsire, Domne ajuta si... sa o vad odata vopsita ca... o bag in casa dupaia :))

DJBOSS 10-09-11 14:57

Re: E46 - Bagged
 
Am vazut bmwuri dar parca nicunu nui ca asta :shock::shock: doamne cat este de low :shock:

iuL! 11-09-11 19:04

Re: E46 - Bagged
 
Bomba masina !

eqilibruee 13-09-11 15:37

Re: E46 - Bagged
 
frate pe asta ai facut-o sa te plimbi pe langa ea sau....? :)) iti trebuie nervi tari sa mergi cu ea


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning