![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
193.108.54.40:27015
RamBase cs1.6 Server Play hard, go pro :D name: TazMan :rolleyes2 HF! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pcp.gemenii.ro !
:D:D:D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
super tare gemenii. Nu este de mirare ca e full.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pcp.gemenii.ro ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Connect fightzonne.idle.ro un srv de calitate daca apar neintelegeri ID steam:alegreto
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Mda :D eu sunt EviL*CLaudia @ pcp.gemenii.ro
Daca se intampla ceva pe server cat timp nu sunt eu , imi lasati un pm ! ;) O zi buna |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Iasi push limit, steam si non-steam nivel ridicat de joc ip: 213.157.176.81:27015 hf
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am si eu o problema...
cand incerc sa intru in cs... ( hl.exe-->change game) imi iese din joc..pana acum mergea perfect. si acuma cand incerc sa stau pe cs imi iese din joc. pe hl nu am aceata problema. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Sincer eu nu am avut probleme d-astea , dar te sfatuiesc , in caz de bug-uri sa dai un reinstal la cs ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am jucat si eu acum vreun an, eram bunicel, jucam pe ksp.hotnet.ro parca :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
up @ pcp.gemenii.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
salut...va astept la CS 1.6 pe cs2.madnet.ro .....ne vedem acolo !
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cum omor botii la counter???? pls
:p:P... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
bot_kill :lol:
sau bot_kill "Nume" celui care vrei sa il omori :lol: :2gun: Cs.PGLzone.Net :2gun: Later Edit: Peter,instaleaza patch-ul asta unde ai tu cs-ul,si o sa iti faca un shortcut pe desktop,dupa aia iti va merge perfect... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am jucat cs 3 ani.:lol: dar mam lasat.Cam ca tigarile..dar cand vam vazut pe voi,ma luat doru.Gemenii e only steam?:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
pcp.gemenii.ro este pe VALVE daca vrei mai multe detalii , intreaba-ma pe pm ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
2 Attachment(s)
cs... cel mai bun srv din rom .
over.czone.ro .teg. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Se baga 4Tuning la un meci maine ? :lol::D
Am server,am tot :-) Se baga cineva ? :-) sau daca nu maine,acum unu mic cu mine ca am chef de cs :lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Alo "fata" :lol: , pe idle.gods.org jumatate de server joaca cu rcoil :))) :lol: si mai mereu sunt roboti /buti/nobi de ce? pentru ca in generatia asta , fiecare GOD are ori un server foarte foarte indragit ( gen eu) ori are un server propriu :) asa ca ...daca ai avut si tu un 25-0 asta nu inseamna ca esti pro =)) ! HF & GL ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
neata Clau' :hug: ziceti,cine se baga maine/azi la un meci ? :oops: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Fu*c***g sh!T ! :shock::shock::shock: no wayyyyyyy ! FARA MINE ? MECI ? :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles:pistoles::pistoles:: pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: va bat numai din DgL , asta daca am si eu bulanel azi =)) ca am febra si stau acasa :lol: hai zi-mi ora si cand , si o sa fiu acolo 8). :hug::hug::hug: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
clau te tin minte pentru gag`u de mai devreme :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
care vreti sa jucati CS calumea...va astept pe cs2.madnet.ro sau cs1.madnet.ro ! GG ALL
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hai Hai cine se baga la un counter:lol: Il astept cu oferte.
NONE i will revenge :lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Versiune : 1.6
Locatie : pcp.gemenii.ro Ora : In seaara asta :-) peste 30 min. :2gun: NONE aka Al_Qaeda :2gun: Se baga cineva ?,daca intra cineva sa bage tag 4Tuning- :-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
S-a schimbat locatia,eu nu pot sa intru pe sv ala din cauza unui plugin..
War.PGLzone.Net:28015 Parola e PGL daca nu puteti sa bagati la favorite,scrieti in consola Password PGL si dupa aia incercati sa intrati iar... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hehe , a fost distractiv , ne mai jucam :lol:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Daca vrea cineva sa joace meciuri etc.. War.PGLzone.Net:28015 parola pgl e deschis non-stop ;) Comunitatea PGLzone va ureaza Enjoy :-) sper sa nu se considere reclama :-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
V-am rupt capatzana :)):)):)) hai glumesc , a fost fun , ne mai vedem , daca zilele astea nu am treaba ...placerea e de partea mea sa joc ! HF & GL !
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Hmm..downloadez si eu Cs-ul si ne impuscam la un meci.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
zombi.exe-cs.ro server de cs cu zombie plugin facut cu gust..si mai tot timpul plin de jucatori..abis codatilor keep distance..."cine stie cunoaste"
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pcp.gemenii.ro
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Este inchis serveru ?
connect pcp.gemenii.ro Bad server address:???: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Nu , merge serverul , app e pe valve , no-steam ! mai incearca , cine stie ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am steam.....asta e problema :sad:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:16. |
- Copyright 2026 4Tuning