Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

TazMan 02-02-09 14:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
193.108.54.40:27015
RamBase cs1.6 Server

Play hard, go pro :D
name: TazMan :rolleyes2 HF!

DTH 02-02-09 14:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro !

:D:D:D

iulikk 03-02-09 16:43

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
super tare gemenii. Nu este de mirare ca e full.

Pion33r 03-02-09 17:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro ;)

GrAnDe 05-02-09 12:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Connect fightzonne.idle.ro un srv de calitate daca apar neintelegeri ID steam:alegreto

DTH 05-02-09 12:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Mda :D eu sunt EviL*CLaudia @ pcp.gemenii.ro

Daca se intampla ceva pe server cat timp nu sunt eu , imi lasati un pm ! ;)

O zi buna

mosky 13-02-09 11:07

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Iasi push limit, steam si non-steam nivel ridicat de joc ip: 213.157.176.81:27015 hf

peter 13-02-09 15:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am si eu o problema...


cand incerc sa intru in cs... ( hl.exe-->change game)

imi iese din joc..pana acum mergea perfect.

si acuma cand incerc sa stau pe cs imi iese din joc.

pe hl nu am aceata problema.

DTH 13-02-09 15:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 2063994)
Am si eu o problema...


cand incerc sa intru in cs... ( hl.exe-->change game)

imi iese din joc..pana acum mergea perfect.

si acuma cand incerc sa stau pe cs imi iese din joc.

pe hl nu am aceata problema.




Sincer eu nu am avut probleme d-astea , dar te sfatuiesc , in caz de bug-uri sa dai un reinstal la cs !

Jass95 17-02-09 12:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am jucat si eu acum vreun an, eram bunicel, jucam pe ksp.hotnet.ro parca :)

DTH 19-02-09 00:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
up @ pcp.gemenii.ro

uncazan 19-02-09 12:18

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
salut...va astept la CS 1.6 pe cs2.madnet.ro .....ne vedem acolo !

bitzucv9 19-02-09 14:11

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum omor botii la counter???? pls
:p:P...

NONE 19-02-09 15:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
1 Attachment(s)
bot_kill :lol:
sau bot_kill "Nume" celui care vrei sa il omori :lol:

:2gun: Cs.PGLzone.Net :2gun:

Later Edit:
Peter,instaleaza patch-ul asta unde ai tu cs-ul,si o sa iti faca un shortcut
pe desktop,dupa aia iti va merge perfect...

Cozmescu-Alin 23-02-09 18:59

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am jucat cs 3 ani.:lol: dar mam lasat.Cam ca tigarile..dar cand vam vazut pe voi,ma luat doru.Gemenii e only steam?:D

DTH 23-02-09 21:54

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2093575)
Am jucat cs 3 ani.:lol: dar mam lasat.Cam ca tigarile..dar cand vam vazut pe voi,ma luat doru.Gemenii e only steam?:D



pcp.gemenii.ro este pe VALVE daca vrei mai multe detalii , intreaba-ma pe pm ;)

alicce 24-02-09 23:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
2 Attachment(s)
cs... cel mai bun srv din rom .
over.czone.ro .teg.

keemo 25-02-09 00:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098013)
cs... cel mai bun srv din rom .
over.czone.ro .teg.

:lol: publicitate gratis huh ?

NONE 25-02-09 00:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Se baga 4Tuning la un meci maine ? :lol::D
Am server,am tot :-)
Se baga cineva ? :-) sau daca nu maine,acum unu mic cu mine ca am chef de cs :lol:

alicce 25-02-09 00:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2098082)
:lol: publicitate gratis huh ?


crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)

zGb 25-02-09 01:09

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098136)
crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)

nu era nici un jucator bun pe idle cand ai facut ss-ul ala...only noobz ;)

DTH 25-02-09 01:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alicce (Post 2098136)
crezi ca srv asta mai are nevoie de publicitate? ;)



Alo "fata" :lol: , pe idle.gods.org jumatate de server joaca cu rcoil :))) :lol: si mai mereu sunt roboti /buti/nobi de ce? pentru ca in generatia asta , fiecare GOD are ori un server foarte foarte indragit ( gen eu) ori are un server propriu :) asa ca ...daca ai avut si tu un 25-0 asta nu inseamna ca esti pro =)) ! HF & GL !

NONE 25-02-09 02:31

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2098189)
Alo "fata" :lol: , pe idle.gods.org jumatate de server joaca cu rcoil :))) :lol: si mai mereu sunt roboti /buti/nobi de ce? pentru ca in generatia asta , fiecare GOD are ori un server foarte foarte indragit ( gen eu) ori are un server propriu :) asa ca ...daca ai avut si tu un 25-0 asta nu inseamna ca esti pro =)) ! HF & GL !

bla bla bla :blahblah: :blahblah: :blahblah:
neata Clau' :hug:
ziceti,cine se baga maine/azi la un meci ? :oops:

DTH 25-02-09 12:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2098214)
bla bla bla :blahblah: :blahblah: :blahblah:
neata Clau' :hug:
ziceti,cine se baga maine/azi la un meci ? :oops:



Fu*c***g sh!T ! :shock::shock::shock: no wayyyyyyy ! FARA MINE ? MECI ? :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles:pistoles::pistoles:: pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: va bat numai din DgL , asta daca am si eu bulanel azi =)) ca am febra si stau acasa :lol: hai zi-mi ora si cand , si o sa fiu acolo 8).

:hug::hug::hug:

keemo 25-02-09 12:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
clau te tin minte pentru gag`u de mai devreme :lol:

uncazan 25-02-09 12:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
care vreti sa jucati CS calumea...va astept pe cs2.madnet.ro sau cs1.madnet.ro ! GG ALL

DTH 25-02-09 13:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2099075)
clau te tin minte pentru gag`u de mai devreme :lol:

Pei stii tu de ce ti-am dat gag :lol::lol::lol:

Cozmescu-Alin 25-02-09 13:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hai Hai cine se baga la un counter:lol: Il astept cu oferte.



NONE i will revenge :lol:

NONE 25-02-09 23:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Versiune : 1.6
Locatie : pcp.gemenii.ro
Ora : In seaara asta :-) peste 30 min.

:2gun: NONE aka Al_Qaeda :2gun:
Se baga cineva ?,daca intra cineva sa bage tag 4Tuning- :-)

DTH 25-02-09 23:12

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by NONE (Post 2100954)
Versiune : 1.6
Locatie : pcp.gemenii.ro
Ora : In seaara asta :-) peste 30 min.

:2gun: NONE aka Al_Qaeda :2gun:
Se baga cineva ?,daca intra cineva sa bage in tag 4Tuning- :-)

Eu o sa fiu CLaudia*4Tuning(cL) ( ca eu o sa moderez in caz de probleme sau daca e ceva :) ) si mi se pare corect...restu , normal doar 4T , HF & GL ! 8) See ya there :)

NONE 25-02-09 23:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
S-a schimbat locatia,eu nu pot sa intru pe sv ala din cauza unui plugin..
War.PGLzone.Net:28015
Parola e PGL
daca nu puteti sa bagati la favorite,scrieti in consola Password PGL
si dupa aia incercati sa intrati iar...

keemo 26-02-09 00:23

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hehe , a fost distractiv , ne mai jucam :lol:

NONE 26-02-09 00:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by keemo (Post 2101115)
hehe , a fost distractiv , ne mai jucam :lol:

da :lol:
Daca vrea cineva sa joace meciuri etc..
War.PGLzone.Net:28015 parola pgl
e deschis non-stop ;)
Comunitatea PGLzone va ureaza Enjoy :-) sper sa nu se considere reclama :-)

DTH 26-02-09 00:53

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
V-am rupt capatzana :)):)):)) hai glumesc , a fost fun , ne mai vedem , daca zilele astea nu am treaba ...placerea e de partea mea sa joc ! HF & GL !

StreetStyle22 26-02-09 01:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Hmm..downloadez si eu Cs-ul si ne impuscam la un meci.

X-Bone 07-03-09 12:33

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
zombi.exe-cs.ro server de cs cu zombie plugin facut cu gust..si mai tot timpul plin de jucatori..abis codatilor keep distance..."cine stie cunoaste"

DTH 11-03-09 15:14

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pcp.gemenii.ro

mosky 12-03-09 13:39

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Este inchis serveru ?

connect pcp.gemenii.ro
Bad server address:???:

DTH 12-03-09 14:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mosky (Post 2141356)
Este inchis serveru ?

connect pcp.gemenii.ro
Bad server address:???:


Nu , merge serverul , app e pe valve , no-steam ! mai incearca , cine stie ;)

mosky 12-03-09 22:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am steam.....asta e problema :sad:


All times are GMT +2. The time now is 20:16.

- Copyright 2026 4Tuning