![]() |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
am citit si eu toate paginile....cum arata inainte si cum arata acum:shock: ....tot respectul.....calutzii tot aia sunt ?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
o poza cu "piticu"
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
De la ko racing tuning show. Pt. astea 2 masini (fiatul si matizul) s-o meritat sa bat drumul de la Baia Mare.
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
ma bucur ca e apreciat design-ul masinilor la Baia Mare,
all the best from SmokeDesign ,Smoke out, P.S: ceva ce avu ghuinion sa nu ajunga ...(deceda motorizarea... ) |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Asta-i fordul de care imi vorbeai......Fain. Sunt linistit ca in cazul in care o sa fie fonduri sa-mi fac modificari de calitate la masina am la cine apela.....
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
asteptam sa vedem stage 2378374399, 5 la fikat 500 :)))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
cam asa arata stage 41234512 ...poza nashpa....locatzie secreta ::)))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
bafta!!! |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
poza facuta de piry ;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
2 Attachment(s)
poze facute de VeX:P
|
fain fiatu din ce an e ?
da ce motor mic are (ma refer la dimensiunile lui) |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
71'
(10 caractere) |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Faina masina , ce linie audio ai pe ea , ca in masina in care eram a cam inceput sa vibreze , pune neste poze ca merita vazut ce ai tu pe acolo:shock:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
:D:D:D:D:D
Hertz si Xtreme... vezi k am scris cu cateva pagini inainte |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ii fain fiatu...da...la motor e facut ceva?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
poze cu interiorul ai?:D misto rau...si io caut o asemenea mashina de ceva timp...dar nu se mai gasesc...dak are cineva ...abea astept
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
Caractere :D
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
das neue modell
http://i26.tinypic.com/330wp6d.jpg arata ca o jucarie pe sosea. banuiesc ca si al tau :lol: |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
5 Attachment(s)
din plictiseala....noutati...
jante Ats Classics pe 13/8jcu gume 175/50 + garda la sol mai mica...mult mai mica...0 mm :D:)) ....urmeaza....multe |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ooo ai pus gumele!!
bravo spor la munca sa vedem finalu;) |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
stil....:):shock::shock::shock::shock:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
tati rotile alea is campion :))))) tu....esti cam.....pion ;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
foarte tare....
n-ar veni mai bine gume mai late pe jantele alea? |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
cand le-am cuparat aveau pe ele 235..gume...
mie nu imi plac mai late... asta ii dimensiunea ideala...probabil k daca as fi gasit gume 155/50/13....dealea puneam, dar nu am gasit :D:D:D o sa pun poze si cu ele pe masina...cu suspensie cu tot :D |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
asteptam pozele :P:P
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
fiat500 am 2x 175/60/13 daca esti interesat
firestone firehack, firewak, firewhack...sau asa ceva |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Salut la toata lumea!
Am urmarit progresul acestui proiect de cand a aparut :D, insa acum mi`am facut si eu account ca sa scriu aici. Locuiesc in Sibiu. Doresc sa cumpar un astfel de fiat 500.. Pentru cei care nu stiu ce sa comenteze: fac si eu 16 ani tati ;) Cine stie Rog a posta aici ! MERSI :D PS: NU conteaza localitatea! |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
rotile sus...cam cracit sta fiatu...da se mai aduna umpic...arata ciudat
lasat jos de pe cric...se aseaza pe aripi...taiat aripile se aseaza pe aripile interioare...mai trebuie taiate si alea sa stea cum trebe... |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ahaaa...o sa fie si ceva upgrade la...motor...frane, directie, suspensii...sper...mai mult k sigur...da ramane secret :))):Dd muuhahahahah
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Dupaia feel fikat's smoke!
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Sunt f curios ce se va intampla la motor. Masina pana acum e superba, doar ca vopseaua negru mat e un chin, se vede orice urma de praf pe ea. Succes in continuare. As vrea sa-mi iau si eu una si s-o fac :)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Misto rau jucaria asta. Spor la treaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:55. |
- Copyright 2026 4Tuning