![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut! machetele acestea se pot aduce si la ce pret ar fi in total?
http://cgi.ebay.com.sg/SOLIDO-1-18-L...56050b1cd#shId |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
70 E cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Cam cat m-ar costa asta (sunt din Craiova) cu transport cu tot pana la mine !?
http://cgi.ebay.co.uk/AUTOart-slot-r...75420853832744 http://cgi.ebay.co.uk/Greenhills-Aut...item2eaf34728c sau http://cgi.ebay.de/Modellautos-1-24-...item3364439673 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1. este licitatie.
2. 54 Lire. 3. Licitatie terminata. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
ms
cand fac rost de bani te anunt sa imi iei! |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Asta ?
http://cgi.ebay.de/Citroen-DS-23-Pal...item20b6b72be2 Si licitam si la asta ;) sa vedem pana unde ajunge , ok ? http://cgi.ebay.de/Citroen-DS-19-196...item2c5a4f2b8e Si ma mai intereseaza astea , dar nu stiu daca e vorba de tot lotul sau la bucata . http://cgi.ebay.de/Konvolut-Modellau...item336477411a |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Primele 2 le urmarim, in ultima licitatie este vb de tot lotul dar nu accepta plata paypal.:cry:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aha....pai si ce modalitate de plata vrea ? Apropos de lot care e suma totala pentru lotul ala ca ma intereseaza mult !!!
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Pai e licitatie, mai dureaza aproape 5 zile. Accepta plata prin virament bancar, asta inseamna inca vreo 20E in plus, comisionul bancii si nu este sigura.:cry:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Am inteles.....vedem despre ce si cum in cateva zile atunci.....le urmarim si pe astea si stam cu ochii si pe celelalte ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
74$ fiecare, e scump transportul. Cauta pe ebay.eu, gasesti sigur mai ieftine.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Zi un pret la primul ca sa licitam aproape de final.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
3 euro ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Hai ca urmarim si vedem ce se intampla.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Ok :) Oricum mergem peste ceilalti dar sa vedem cum evolueaza ;) Incercam sa luam majoritatea pieselor ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Man , baga pretul pe 850-ul ala sa nu il pierdem ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Stam pe el pana la ultimul minut, atunci licitam .;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Oky , tu stii care e procedura :D
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Schabak-Mercedes-...item1e6147c09b
http://cgi.ebay.de/BMW-M3-Tic-Tac-Ra...c190249eb#shId http://cgi.ebay.de/Ferrari-Testaross...item3a62d30605 http://cgi.ebay.de/Ferrari-Testa-Ros...item3364aba5d3 http://cgi.ebay.de/1-24-Burago-Bbura...item230d09f6b0 http://cgi.ebay.de/Ferrari-BB-512-1-...item3a6306d867 vreau sa stiu costul transportului la fiecare macheta... |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1,3,5 nu trimite in Ro, si eu nu mai pot aduce.
2 = 33$ 4 = 17E Thunder77 - este castigata, dar e sub semnul ? daca vrea sa o trimita la numai 1E. Maine vb cu el. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
E castigata de noi ? Beton atunci , pai vezi ce zice....propune-i un 5 euro , e ok ?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,macheta asta se poate aduce?La ce pret?
http://cgi.ebay.de/1-18-ERTL-2-Fast-...item3cb51083b7 |
| All times are GMT +2. The time now is 21:22. |
- Copyright 2026 4Tuning