Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dyno Tuning (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning.html)
-   -   Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN (https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/156987-resoftare-ford-focus-rs-2-5-skn.html)

b_13_wrc 15-01-10 17:41

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Din cele spuse mai sus reiese ca fordu este in fatza pe capat de 4 pe 5 egali iar pe 6 ma duc...acum deducetzi voi care este in fatza pana la urma...

Dupa ce iti iei numerele te astept sa-ti iei revansa!!! BAfta

alexGTI 15-01-10 17:56

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
la capat de 4 se cam termina 400 de m ;)

Raul_WST 15-01-10 18:02

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
nu la toata lumea ...

b_13_wrc 15-01-10 18:02

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 2980446)
la capat de 4 se cam termina 400 de m ;)

Ce bine ar fi dak ai fi un pic mai atent inainte sa vb....nu ne-am dat 0-400m, ne-am dat din mers ;)

alexGTI 15-01-10 19:06

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
pai daca nu te dai pe o distanta anume ... e clar ca o sa castige ala cu top speed mai mare. cursele din cate stiam eu se fac pe 400 de m de pe loc. din mers ala care da startul e un pic avantajat ... dar nu mai bag, voi stiti mai bine

EaGle 19-01-10 12:47

Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
 
Topic Inchis la cererea initiatorului dupa 46 de posturi off-topic sterse.


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning