Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Oltcit (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit.html)
-   -   vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi! (https://forum.4tuning.ro/321-discutii-oltcit/15043-vreau-modific-rm-putin-tunez-exterior-astept-idei-sfaturi.html)

edy77_driver 11-06-08 07:55

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
5 Attachment(s)
poze cu o parte din interior,mai am sa cumapr vopseaua pentru plastice.scuze de claritatea pozelor,o sa fac cu o cammera buna azi.

dj05fmx 11-06-08 08:35

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
misto partea de sus cu ecranu ala...mai nasoala partea de jos cu tabla aia...bvo!

edy77_driver 11-06-08 08:49

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
am pus aia acolopentru ca acolo era plasticu spart,primul motiv,al doilea motiv,acolo vor veni cateva butoane si al 3 lea motiv,acolo v-a fi stutul de la dozatorul de suc si cafea.o sa schimb plasticul oricum in curind insa nu am gasit inca vopsea la spray pe maro cum sunt fetele la usi si nu are rost sa fac nimik pana nu gasesc.

tin sa multumesc si aici celui care mi-a facut si bordul pentru monitor si pentru usile imbracate.

darck_angel64 11-06-08 10:36

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
dracut, mergea mai bine un monitor de 5", asta parca e prea mare

bodyspeed 12-06-08 21:19

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 1584059)
am pus aia acolopentru ca acolo era plasticu spart,primul motiv,al doilea motiv,acolo vor veni cateva butoane si al 3 lea motiv,acolo v-a fi stutul de la dozatorul de suc si cafea.o sa schimb plasticul oricum in curind insa nu am gasit inca vopsea la spray pe maro cum sunt fetele la usi si nu are rost sa fac nimik pana nu gasesc.

tin sa multumesc si aici celui care mi-a facut si bordul pentru monitor si pentru usile imbracate.

Tu ziceai ca nu mai bagi nici un bănuţ , pregăteste ca vin la mare :D . De data asta trec intr-o zi pānă la Constanta .. dar nu o fac doar pentru tine :-P ,Anu trecut eram cu garda in spate cu masina parcă scoasă din atelier , anu asta sper să termin ce mi-am propus.

edy77_driver 13-06-08 23:14

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
in primul rand monitorul este de 8 si mie nu mi se pare ca este prea mare...ba din contra este foarte ok.interiorul o sa fie mutat pe noua masina.usor usor batrana mea va muri din cauza ruginei.

body te astept la constanta sa facem un gratar in curte .poate nu treci pe la mine ca te f..

bodyspeed 14-06-08 23:03

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver (Post 1589990)
in primul rand monitorul este de 8 si mie nu mi se pare ca este prea mare...ba din contra este foarte ok.interiorul o sa fie mutat pe noua masina.usor usor batrana mea va muri din cauza ruginei.

body te astept la constanta sa facem un gratar in curte .poate nu treci pe la mine ca te f..

Gata am inteles, dar partea cu grătarul ...pap in alta parte :-P , Ce să fac ...toată lumea trage de mine in Constanta , cred că mă mut acolo :lol:
P.s e marfă lcd , să il lasi asa;) ,

edy77_driver 15-06-08 00:05

Re: vreau sa modific un RM si putin sa il tunez exterior..astept idei si ceva sfaturi
 
o sa pastrez lcd-ul dar p;e cealalta masina cu tot cu bord


All times are GMT +2. The time now is 13:31.

- Copyright 2026 4Tuning