![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mama c emotii am :))
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pana la urma cum va trimitem poza cu masina +screenshot-ul....ar fi o idee sa le trimitem pe un mail ..sau ceva si sa scriem acolo datele noatre
ex:alex-maxx -beginner tuning.... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Deci cum vom trimite ???
Pt ca la PM nu am vazut nici un buton pt atasarea pozelor ! :???: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
au dreptate si ei knd se iau d voi... nu puteti sa cititi c sa discutat inainte... vom afla azi c tre sa facem...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
No offence, 27-28-29 e un termen mult prea general :? va rog sa precizati un deadline, ziua si ora, pana la care se accepta lucrarile pentru concurs!
Eu unul abia pe 29 cred ca voi putea trimite lucrarea, asa ca va rog sa faceti precizarea ceruta ca sa stiu daca are rost sa nu dorm noptile ce urmeaza sa pot sa imi termin lucrarea. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mey cand vati hotarat cum facem...cu pozele...pls send private mes...ca poate napuc sa citesc pe forum :(
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ba fratilor eu astept sa vad c facem cu pozele...cum le trimitem...shi c sa hotarat Topart, cum le trimitem?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
presupun k ink nu sa ajuns la o solutie :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Lucrarea mea e gata, nu e cine stie ce, pt. ca unii oameni mai merg si la scoala si nu au timp :lol: . Am inteles ca pt. begginer se trimite lucrarea + screenshotu' la ZoliaT. Dar acum astept sa vedem cum o sa trimitem lucrarile.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bai yo am terminat d cateva zile bune lucrarile dar nu pot fi trimise c chestie:):)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Astept TOATE lucrarile pe mail, la [email protected] pana maine seara (miercuri seara), ca cel tarziu joi dimineata sa fie uploadate pe forum pentru ca voi, userii, sa puteti vota ce va place. In subiectul e-mailului scrieti user/categoria la care participati (ex: User GolfTuning / Categoria ADVANCED TUNING). Astept! :wink: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
o sa ai ceva d munk... d unu singur :| adik d p un singur cont d mail...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Deci.... cel tarziu maine seara, toate lucrarile trebuie sa ajunga la cei care le centralizeaza. Trimiterea tuturor lucrarilor la mine in mail era ultima solutie, dar iata ca a aparut o scapare.
Azi se vor face 4 adrese de mail, separate pentru fiecare categorie in parte (adica 1 pentru advanced, 1 pentru begginer, 1 pentru high-end si una pentru freehand) si fiecare va trimite lucrarile la adresa atribuita categoriei in care se incadreaza. Va rog, asteptati pana diseara, cand o sa va comunic tuturor adresele si nu intarziati cu trimiterea pozelor. PS: ne cerem scuze pentru timpul relativ scurt de incheiere a concursului; speram ca toata lumea sa-si fi terminat lucrarea/lucrarile! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
se lucreaza intens ....
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
noroc ca am mai citit odata ;) trimiteam pozele pe nsl_craiova@yahoo :oops:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu ...aveti rabdare sa fiseze adresele d mail unde vor fi trimise lucrarile
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Rivas | Beginer Tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deci care sunt email-urile?.....abia astept sa vad shi celelalte lucrari:)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
in final ce s-a hotarat? ...se mai comunica asta-seara adresele de email unde tre trimise lucrarile ?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
rivas frate ai fost tare...
ati lucrat din greu copii?! ati terminat!? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
de terminat cred k a terminat marea majoritate dar problema e cand le vom trimite k e-mailurile alea nu mai apar :):):)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
eu mai am d hasurat un desen :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sper sa termini la timp!!succes......vei avea nevoie
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Si eu, ca si voi, astept sa-mi fie comunicate adresele de mail, sau sa fie postate aici, dar (sper sa) intelegeti ca in ultima luna, Gratzian si Vali (ZoliaT) au avut treaba cat altii n-au avut in viata lor (cu alte cuvinte, sunt extenuati).
In secunda care urmeaza dupa momentul aflarii adreselor de e-mail, acestea vor fi postate aici. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si dupa ce se afiseaza adresele pana cand mai avem timp sa le trimitem ?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ms frost... mai am relativ putin ... teoretic...
tazaless... maine seara e termenul limita... dak nu ai fost atent... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ultimile UPDATE-URI privind centralizarea lucrarilor :
1. Lucrarile finale + screenshot-urile se vor trimite pana pe 30 martie dimineata, cand vor fi puse pe CD si duse la tiparire. 2. Lucrarile vor fi trimise la 4 adrese de mail care va vor fi furnizate in urmatoarea ora, respectiv: o adresa dedicata pt. Freehand Tuning, una pt. Beginner Tuning, una pt. Advanced Tuning si una pt. Highend Tuning. 3. Pentru a pastra elementul surpriza (lucrarile in sine), membrii 4tuning vor vota lucrarile favorite la eveniment, incepand cu 1 Aprilie ;) Fiecare va primi bilet, la intrare, pe care va putea bifa optiunile proprii si a participa activ la vot, in stabilirea castigatorilor alesi de membrii 4tuning, in paralel cu cei alesi de juriul de specialitate. va asteptam ! edit: iata si adresele promise: [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] concurentii fiecarei categorii vor trimite lucrarile finale + screenshot-uri la adresele de mail aferente. va multumim ! edit2: NU UITATI !!! nu vor exista semnaturi, logo-uri sau alte semne distinctive pe lucrarile participante, pentru o transparenta totala si o jurizare corecta, neinfluentata de nume, logo-uri, notorietate, etc |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bafta baietzi la concurs ... io la advanced n`am apucat sa o termin ...deci ...raman pe afara ...la freehand ...daca gasesc rapid un scanner klumea ...o postez ...daca nu ...asta este..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
am trimis mailu ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si nu se voteaza prin poll ?!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
ce pacat ca n-o sa pot veni si eu la 4tuning day :cry: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
asa e nici yo....dar poate vom vedea ceva poze p site....shi dak nu venim are vreo problema in leg cu concursul?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
am reusit sa termin... acu trebuie doar sa le mai trimit...
noi mai trebuie sa platim biletu d intrare!? :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nici yo n-o sa fiu prezent... :( sper sa afisati pozele si pe net aici sa le vedem si noi :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning