Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

Ace Axel 26-03-06 21:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mama c emotii am :))

alex_maxx 26-03-06 23:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pana la urma cum va trimitem poza cu masina +screenshot-ul....ar fi o idee sa le trimitem pe un mail ..sau ceva si sa scriem acolo datele noatre
ex:alex-maxx -beginner tuning....

vio[s] 27-03-06 10:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Deci cum vom trimite ???
Pt ca la PM nu am vazut nici un buton pt atasarea pozelor ! :???:

Ace Axel 27-03-06 12:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
au dreptate si ei knd se iau d voi... nu puteti sa cititi c sa discutat inainte... vom afla azi c tre sa facem...

ALXutz 27-03-06 18:21

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
No offence, 27-28-29 e un termen mult prea general :? va rog sa precizati un deadline, ziua si ora, pana la care se accepta lucrarile pentru concurs!
Eu unul abia pe 29 cred ca voi putea trimite lucrarea, asa ca va rog sa faceti precizarea ceruta ca sa stiu daca are rost sa nu dorm noptile ce urmeaza sa pot sa imi termin lucrarea.

lupu 27-03-06 19:37

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mey cand vati hotarat cum facem...cu pozele...pls send private mes...ca poate napuc sa citesc pe forum :(

frost_dani 27-03-06 20:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ba fratilor eu astept sa vad c facem cu pozele...cum le trimitem...shi c sa hotarat Topart, cum le trimitem?

Ace Axel 27-03-06 20:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
presupun k ink nu sa ajuns la o solutie :P

TazAless 27-03-06 20:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Lucrarea mea e gata, nu e cine stie ce, pt. ca unii oameni mai merg si la scoala si nu au timp :lol: . Am inteles ca pt. begginer se trimite lucrarea + screenshotu' la ZoliaT. Dar acum astept sa vedem cum o sa trimitem lucrarile.

frost_dani 27-03-06 21:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bai yo am terminat d cateva zile bune lucrarile dar nu pot fi trimise c chestie:):)

Gabi 28-03-06 11:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TopArt
[...] pregatiti-va cu lucrarile terminate + screenshot-urile de rigoare pana pe 27-28-29 maxim [...]

Azi suntem in 28, deci mai este doar o zi la dispozitie ca voi sa trimiteti lucrarile.

Astept TOATE lucrarile pe mail, la [email protected] pana maine seara (miercuri seara), ca cel tarziu joi dimineata sa fie uploadate pe forum pentru ca voi, userii, sa puteti vota ce va place. In subiectul e-mailului scrieti user/categoria la care participati (ex: User GolfTuning / Categoria ADVANCED TUNING).

Astept! :wink:

Ace Axel 28-03-06 11:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
o sa ai ceva d munk... d unu singur :| adik d p un singur cont d mail...

Gabi 28-03-06 11:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Deci.... cel tarziu maine seara, toate lucrarile trebuie sa ajunga la cei care le centralizeaza. Trimiterea tuturor lucrarilor la mine in mail era ultima solutie, dar iata ca a aparut o scapare.

Azi se vor face 4 adrese de mail, separate pentru fiecare categorie in parte (adica 1 pentru advanced, 1 pentru begginer, 1 pentru high-end si una pentru freehand) si fiecare va trimite lucrarile la adresa atribuita categoriei in care se incadreaza.

Va rog, asteptati pana diseara, cand o sa va comunic tuturor adresele si nu intarziati cu trimiterea pozelor.

PS: ne cerem scuze pentru timpul relativ scurt de incheiere a concursului; speram ca toata lumea sa-si fi terminat lucrarea/lucrarile!

Ace Axel 28-03-06 12:04

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
se lucreaza intens ....

shantzu 28-03-06 18:12

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
noroc ca am mai citit odata ;) trimiteam pozele pe nsl_craiova@yahoo :oops:

Ace Axel 28-03-06 18:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu ...aveti rabdare sa fiseze adresele d mail unde vor fi trimise lucrarile

Rivas 28-03-06 18:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Rivas | Beginer Tuning

blowwind 28-03-06 18:54

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Rivas
Rivas | Beginer Tuning

s`a trezit si asta dupa o luna =))

metal_militia 28-03-06 19:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Azi suntem in 28, deci mai este doar o zi la dispozitie ca voi sa trimiteti lucrarile.

Astept TOATE lucrarile pe mail pana maine seara (miercuri seara), ca cel tarziu joi dimineata

ce ora inseamna seara?? pana la ora 24 sau pana cand exact??;)

frost_dani 28-03-06 19:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci care sunt email-urile?.....abia astept sa vad shi celelalte lucrari:)

ra2 28-03-06 19:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by metal_milita
ce ora inseamna seara?? pana la ora 24 sau pana cand exact??;)

da poti trm lucrarea pana miercuri ora 23.59.59

mihai134 28-03-06 20:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
in final ce s-a hotarat? ...se mai comunica asta-seara adresele de email unde tre trimise lucrarile ?

Ace Axel 28-03-06 20:46

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
rivas frate ai fost tare...

ati lucrat din greu copii?! ati terminat!?

frost_dani 28-03-06 20:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
de terminat cred k a terminat marea majoritate dar problema e cand le vom trimite k e-mailurile alea nu mai apar :):):)

blowwind 28-03-06 20:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by frost_dani
de terminat cred k a terminat marea majoritate dar problema e cand le vom trimite k e-mailurile alea nu mai apar :):):)

yo abea m`am apucat :D

Ace Axel 28-03-06 20:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu mai am d hasurat un desen :P

frost_dani 28-03-06 20:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper sa termini la timp!!succes......vei avea nevoie

Gabi 28-03-06 20:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Si eu, ca si voi, astept sa-mi fie comunicate adresele de mail, sau sa fie postate aici, dar (sper sa) intelegeti ca in ultima luna, Gratzian si Vali (ZoliaT) au avut treaba cat altii n-au avut in viata lor (cu alte cuvinte, sunt extenuati).

In secunda care urmeaza dupa momentul aflarii adreselor de e-mail, acestea vor fi postate aici.

TazAless 28-03-06 21:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si dupa ce se afiseaza adresele pana cand mai avem timp sa le trimitem ?

Ace Axel 28-03-06 21:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ms frost... mai am relativ putin ... teoretic...

tazaless... maine seara e termenul limita... dak nu ai fost atent...

mihai134 28-03-06 21:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
dar (sper sa) intelegeti ca in ultima luna, Gratzian si Vali (ZoliaT) au avut treaba cat altii n-au avut in viata lor (cu alte cuvinte, sunt extenuati).

no problem. toti intelegem ;)

metal_militia 28-03-06 21:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Si eu, ca si voi, astept sa-mi fie comunicate adresele de mail, sau sa fie postate aici, dar (sper sa) intelegeti ca in ultima luna, Gratzian si Vali (ZoliaT) au avut treaba cat altii n-au avut in viata lor (cu alte cuvinte, sunt extenuati).

In secunda care urmeaza dupa momentul aflarii adreselor de e-mail, acestea vor fi postate aici.

dak le trimit pe adresele p care o sa le comunici maine dimineata la prima ora e vreo problema?? macar recuperez noaptea asta c nu am avut tipm sa fac o luna:oops: :oops: adica este vreo ora exacta a trimiterii??

TopArt 28-03-06 22:04

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Ultimile UPDATE-URI privind centralizarea lucrarilor :

1. Lucrarile finale + screenshot-urile se vor trimite pana pe 30 martie dimineata, cand vor fi puse pe CD si duse la tiparire.

2. Lucrarile vor fi trimise la 4 adrese de mail care va vor fi furnizate in urmatoarea ora, respectiv: o adresa dedicata pt. Freehand Tuning, una pt. Beginner Tuning, una pt. Advanced Tuning si una pt. Highend Tuning.

3. Pentru a pastra elementul surpriza (lucrarile in sine), membrii 4tuning vor vota lucrarile favorite la eveniment, incepand cu 1 Aprilie ;) Fiecare va primi bilet, la intrare, pe care va putea bifa optiunile proprii si a participa activ la vot, in stabilirea castigatorilor alesi de membrii 4tuning, in paralel cu cei alesi de juriul de specialitate.


va asteptam !

edit: iata si adresele promise:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]


concurentii fiecarei categorii vor trimite lucrarile finale + screenshot-uri la adresele de mail aferente.

va multumim !




edit2: NU UITATI !!!

nu vor exista semnaturi, logo-uri sau alte semne distinctive pe lucrarile participante, pentru o transparenta totala si o jurizare corecta, neinfluentata de nume, logo-uri, notorietate, etc

LKS 28-03-06 22:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bafta baietzi la concurs ... io la advanced n`am apucat sa o termin ...deci ...raman pe afara ...la freehand ...daca gasesc rapid un scanner klumea ...o postez ...daca nu ...asta este..

GolfuletzS 29-03-06 13:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
am trimis mailu ;)

TazAless 29-03-06 13:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si nu se voteaza prin poll ?!

mihai134 29-03-06 13:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
am trimis mailu

si eu :D
ce pacat ca n-o sa pot veni si eu la 4tuning day :cry:

frost_dani 29-03-06 13:35

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
asa e nici yo....dar poate vom vedea ceva poze p site....shi dak nu venim are vreo problema in leg cu concursul?

Ace Axel 29-03-06 14:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
am reusit sa termin... acu trebuie doar sa le mai trimit...

noi mai trebuie sa platim biletu d intrare!? :P

TazAless 29-03-06 14:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nici yo n-o sa fiu prezent... :( sper sa afisati pozele si pe net aici sa le vedem si noi :D


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning