Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

rommel 23-06-11 14:26

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4416127)
s3...

Imi place cum ai lumina 2, fain. La 3 e prea aglomerat cadrul.

Rares_CRM 23-06-11 22:14

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Mersi rommel :)
La 3, daca n-ar fi fost firele alea, ar fi fost mai ok poza. Am vrut sa ma apuc sa le scot, dar n-am avut rabdare, ca-s prea multe. :)

TuningBoy 25-06-11 01:07

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4416127)
s3...

Superbe!

Nu ma inveti si pe mine? :lol:

Rares_CRM 26-06-11 11:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
:paper:

Rares_CRM 06-07-11 22:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
Lancer

Rares_CRM 20-07-11 00:25

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
:rolleyes2

Rares_CRM 08-08-11 12:42

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Golf 2 GTI

cRbL 10-08-11 01:10

Re: CRM Design
 
Cum spuneam, blana masina !
Si arata bine si pozele nu mai fi hater :lol:

Evoluzione 10-08-11 11:55

Re: CRM Design
 
Imi plac foarte, foarte mult astea doua :D
Lumina e perfecta pentru masina asta iar cadrele sunt faine si ele.

gti_85 10-08-11 14:17

Re: CRM Design
 
Frumos lucrat ! Ca de obicei :)

Rares_CRM 10-08-11 23:17

Re: CRM Design
 
Multumesc! Ma bucur ca va plac. :)
N-am aparatura necesara, pentru ce am vrut eu sa fac.. Deci, pozele nu sunt la nivelul dorit, dar incet incet.. progresam. :D

maD_angel 11-08-11 12:12

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4519790)
Multumesc! Ma bucur ca va plac. :)
N-am aparatura necesara, pentru ce am vrut eu sa fac.. Deci, pozele nu sunt la nivelul dorit, dar incet incet.. progresam. :D

Sa lasam modestia... felicitari pentru poze!

Rares_CRM 15-08-11 11:04

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
:arrow:

Griffo 23-08-11 23:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4514166)
Golf 2 GTI

Presupun ca ai tras overlay sau nu, am vrut sa zic doar ca la prima poza ai nu este clara partea fata a masinii si ai grija si la lumina de pe capota, mi se pare un pic fortata :lol:

apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

gti_85 24-08-11 13:30

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4543259)
apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

Ai reinventat golf 2 cumva ? :)) Pune mana si studiaza...ca sa stii si tu, ca exista !

Rares_CRM 26-08-11 11:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4543259)
Presupun ca ai tras overlay sau nu, am vrut sa zic doar ca la prima poza ai nu este clara partea fata a masinii si ai grija si la lumina de pe capota, mi se pare un pic fortata :lol:

apropo, nu exista GTi in patru usi:twisted:

Daca stii fotografie... cate claruri poti avea intr-o poza? :) Poti sa ai mai multe claruri? Nu poti. :)
Pozele cu golful sunt colaje (vreo 30 de poze cu lumina din diferite parti, si suprapuse), si apropo.. exista Golf 2 GTI in 4 usi. ;)

...:arrow: Cristina

ANDR31 26-08-11 13:46

Re: CRM Design
 
In ultima poza mi se pare cam prea vizibila/fortata lumina flashurilor;

Griffo 26-08-11 19:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4547691)
Daca stii fotografie... cate claruri poti avea intr-o poza? :) Poti sa ai mai multe claruri? Nu poti. :)
Pozele cu golful sunt colaje (vreo 30 de poze cu lumina din diferite parti, si suprapuse), si apropo.. exista Golf 2 GTI in 4 usi. ;)\

"cate claruri poti avea intr-o poza?" esti sigur ca asta ai vrut sa scrii? :lol::lol::lol:

"Pozele cu golful sunt colaje" amice, colaje? din noua, esti sigur? Se numeste Overlay tehnica si "colaj" este acel layer ! :lol::lol::lol:

Da, exista mk2GTi4doors, am scris aiurea, nu conteaza motivul sau scuza:twisted:

Rares_CRM 26-08-11 20:29

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4548407)
"cate claruri poti avea intr-o poza?" esti sigur ca asta ai vrut sa scrii? :lol::lol::lol:

Ma.. da :) Poate nu m-am exprimat corect, dar din cate stiu eu, nu poti focaliza mai multe puncte deodata. :)

Griffo 26-08-11 21:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4548520)
Ma.. da :) Poate nu m-am exprimat corect, dar din cate stiu eu, nu poti focaliza mai multe puncte deodata. :)

Din moment ce ai facut overlay...normal ca se poate :lol:
Ai zis ca sunt 30 fotografii adica 30 puncte focus :lol:

werwceul 26-08-11 23:00

Re: CRM Design
 
aparatul lui are doar 19 puncte de focus....ori 30 de poze pot sa dea 570 de puncte :P

Griffo 26-08-11 23:12

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by werwceul (Post 4548730)
aparatul lui are doar 19 puncte de focus....ori 30 de poze pot sa dea 570 de puncte :P

Dar nu poate sa faca 30 de fotografii si 11 din ele sa faca din aceleasi 19 puncte?

Grea teoria? Imi dau seama si la practica8)

cRbL 26-08-11 23:45

Re: CRM Design
 
Cumetre, esti mai rau ca o virgina care dupa prima noapte de sex incepe sa tipe in gura mare ca ce blana e ....
Si daca inca nu ai inteles aluzia, nici o problema, iti explic frumusel. Tu, care editai in Photoscape si iti vedeai pozele capodopere, acum, invatand niste practica si teorie, te vezi un fel de zeu mai mic. Cunosti expresia ciocu mic si joc de glezne ? Aplic-o. Pentru binele tuturor.
Oi fi invatat tu fotografie cumetre, dar caracterul iti este acelasi. Asadar, pentru binele comunitatii si a faptului ca nu mai ai ban, profita de ocazia asta si da dovada de respect, bun simt si mai ales renunta la atitudinea de mare cunoscator/criticator/explicator/zmeu.
Chiar nu crezi ca ar fi cazu sa arunci la gunoi impresiile astea ?

Griffo 27-08-11 01:20

Re: CRM Design
 
Quote:

Cumetre, esti mai rau ca o virgina care dupa prima noapte de sex incepe sa tipe in gura mare ca ce blana e ....
Si daca inca nu ai inteles aluzia, nici o problema, iti explic frumusel. Tu, care editai in Photoscape si iti vedeai pozele capodopere, acum, invatand niste practica si teorie, te vezi un fel de zeu mai mic. Cunosti expresia ciocu mic si joc de glezne ? Aplic-o. Pentru binele tuturor.
Oi fi invatat tu fotografie cumetre, dar caracterul iti este acelasi. Asadar, pentru binele comunitatii si a faptului ca nu mai ai ban, profita de ocazia asta si da dovada de respect, bun simt si mai ales renunta la atitudinea de mare cunoscator/criticator/explicator/zmeu.
Chiar nu crezi ca ar fi cazu sa arunci la gunoi impresiile astea ?
Esti 100% offtopic, din nou, exemplu de moderator !

ontopic, CRM'ule ce aparatura ai?:lol:

Rares_CRM 27-08-11 08:19

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by Griffo (Post 4548851)
Esti 100% offtopic, din nou, exemplu de moderator !

ontopic, CRM'ule ce aparatura ai?:lol:

Canon 7d

Rares_CRM 02-10-11 22:36

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
My B4 :love:

manu_96xls 02-10-11 22:38

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4620427)
My B4 :love:

Știu că suntem la foto, dar trage-i folie și pe față că-i cam ciudată așa.:-P

Rares_CRM 02-10-11 22:40

Re: CRM Design
 
Urmeaza si folia pe fata, pe langa altele (semnalizari, stopuri, etc). ;)

Rares_CRM 03-10-11 16:35

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
Si inca una :D

ovidiu89 03-10-11 17:12

Re: CRM Design
 
Frumoasa atat poza cat si masima. Ar merita un topic

Rares_CRM 05-10-11 10:21

Re: CRM Design
 
4 Attachment(s)
@ovidiu89, mersi!

:arrow: Anca :)

Rares_CRM 29-10-11 17:28

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
A venit toamna...

Kolegosu' 29-10-11 18:52

Re: CRM Design
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4677340)
A venit toamna...

Like :)

gti_85 30-10-11 00:53

Re: CRM Design
 
frumos ! :-)

Rares_CRM 30-10-11 14:13

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
Mersi!
Inca una.. :)

Rares_CRM 03-11-11 14:10

Re: CRM Design
 
3 Attachment(s)
...Carla

Rares_CRM 05-11-11 15:32

Re: CRM Design
 
1 Attachment(s)
...53

gti_85 07-11-11 12:58

Re: CRM Design
 
Copac pe capota :)

Rares_CRM 08-11-11 08:38

Re: CRM Design
 
7 Attachment(s)
:arrow:

cRbL 11-11-11 09:48

Re: CRM Design
 
grrr, sexy rau S3-u ala...
P.S. la asta parca e prea mult blur pe piele...


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning