Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

needBrain 08-05-06 22:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by aciduletz`
al draq de mic e sebi asta ii scuip semintze in cap :))))

da nu in capu ala :))))

needBrain 08-05-06 22:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
....nuuuu sebi :lol::lol::lol:....

ah,ma gandeam io :)))

ct11lyv 05-06-07 11:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
intru si io la primiti :P ;))

peter 08-06-07 10:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 933949)
intru si io la primiti :P ;))


nu mai esti la x-team ? :)

x-28-TRA 08-06-07 17:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
cine nu plateste iese afara deci nu mai e

peter 08-06-07 17:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 933949)
intru si io la primiti :P ;))

zgarcitule :)

ct11lyv 16-12-07 13:52

Re: Xtreme Club Emotion
 
:)))) ms pui :P

quick_5hifter 17-12-07 02:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
:lol: :lol: :lol: in sfarsit a iesit si topicul asta la iveala....de 6 luni n-a mai scris nimeni nimic aici...

NU-I DE MIRARE CA UITA LUMEA DE NOI!!! :peace:

TheBig_X 17-12-07 02:35

Re: Xtreme Club Emotion
 
DA trebuie a scriu cu litere mari c.s. Xtreme Club Emotion

TheBig_X 17-12-07 02:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
auzi tu la ei cele mai reprezentative cluburi din cta. da tot respectul pentru X-team sunt super baietzi sunt singuri care au facut ceva in lumea curselor in constanta dar anonymous ce sunt asa de reprezentativi pentru cta ca s-au dat la curse s-au dat pentru ei nu penru mine sau X-team, sa nu uitam ca deocamdata noi am organizat cel mai mare tuning show din cta pe cand altzi nu au facut nimica.

ERY 17-12-07 09:12

Re: Xtreme Club Emotion
 
Onule nu te mai agita tata .....am observat si eu foarte multe masini de la xce pe la curse...dar nu la cele de masini..:) dc ma insel zii tu...ultima oara care au fost de la voi ? hai te pup si pune limitare la volum la john la bar ca imi sparg astia urechile.:D

D_M_X 17-12-07 13:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by sonykel (Post 1249905)
The Big X... esti zazait :P:P:P
zzz zzz zzz... :P:P:P
PS. Joking ...

e zzzit ca nu stie cum se scrie anonymous... :)) Adevaru ca astia de la anonymous sunt niste bagatori in seama. Cine plm mai sunt si astia?:rolleyes2

x-28-TRA 18-12-07 09:52

Re: Xtreme Club Emotion
 
ce aveti ma ?? onule tu dc te ataci asa ???? ca nu a zis de tine ??? cum vrei tu sa zica de tine cand tu nici macar nu il stii pe dogarell????

ct11lyv 09-12-08 10:47

Re: Xtreme Club Emotion
 
kabooo :) ce liniste e ma ..daca il prezidente nu posteaza si el pe aici..

h0p3r 09-12-08 17:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
il prezidente are treaba mah....e busy :lol:

JETT 09-12-08 19:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu v-as zice ceva da nu vreau sa pornesc discutii aiurea.

ct11lyv 09-12-08 19:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
hai zi :)))) facem taraboi :P distractie placuta la paris,,

YZF-PWR 10-12-08 13:08

Re: Xtreme Club Emotion
 
Sunt total pe dinafara imi explica si mie cineva despre ce este vorba ?:)

JETT 10-12-08 17:03

Re: Xtreme Club Emotion
 
eeee ce sa fie ma adi lipsa de preocupare pentru unii baietii si vorbe aruncate aiurea ca sa ne certam si contrazicem pe niste cacaturi aiurea si niste vorbe nefondate . dar undeva este putin adevar si cand exista ceva adevar nu poti fi indiferent. nu vreau sa postez fapte reale ca ies discutii inutile dar unele persoane ar trebui sa se abtina cu *umflatu*si cu datul mare in legatura cu evenimente si cu genul de faze *clubul...... , meu a facut a dres , face si drege * dar hai ca-mi dau drumu la gura aiurea si mai bine ne vedem fiecare de ideile si de distractiile lor . hai v-am salutat si conduceti cu atentie .

D_M_X 10-12-08 17:08

Re: Xtreme Club Emotion
 
Recalcitrantule.....faci ce faci si te certi cu politia :)) .

X-Ray-Eyes 10-12-08 19:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
De 1 an de zile nu a mai scris nimeni pe topicul asta si s-a trezit lumea ca a dat cacatu pe afara ??? WTF ? Ultimul post era scris exact acum 1 an ...

X-Ray-Eyes 11-12-08 12:40

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 1914025)
aha io l`am rascolit :))) si gabie a dat cu apa sa il inmoaie :)))

Si uite asa a inceput sa miroasa.

JETT 15-12-08 22:46

Re: Xtreme Club Emotion
 
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))

SMocKey21 16-12-08 09:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu sunt pro pentru incuiat femeile :)))))

YZF-PWR 16-12-08 09:36

Re: Xtreme Club Emotion
 
Vede Diana te inchide ea pe tine cu capu in WC-u

ct11lyv 16-12-08 10:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1923316)
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))


f bine !! e buna a :D o facem posta atunci..

JETT 17-12-08 18:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
sa vezi liv ce patesti tu de revelion :))) mmmmm doamne . aaaaaa la multi ani numai impliniri si tot ce va doriti pe 2009 tuturor klanurilor de tuning din constanta

ct11lyv 25-12-08 17:10

Re: Xtreme Club Emotion
 
sarbatori fericite pt toti membri clubului..sa ne auzim cu bine

ct11lyv 26-12-08 12:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
19 Attachment(s)
cateva poze de la withe de craciun

h0p3r 26-12-08 15:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
foarte tare frate aseara...Christmas Party powered by Xtreme Club Emotion... iar nota de plata fu pe masura :))) :lol::lol:

SMocKey21 26-12-08 21:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
hmmm...mi se pare mie sau vad membrii si din alte cluburi p-acolo? :)))))

Merry Christmas!!!

ct11lyv 26-12-08 21:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
7 Attachment(s)
ASA SE INTAMPLA CAND UNI SUFERA DUPA FEMEI.....ISI INEACA AMARU IN ALCOOL......

vizal 26-12-08 22:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
imi place despre tine lyv in poza 7 :D

ct11lyv 26-12-08 22:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by vizal (Post 1943325)
imi place despre tine lyv in poza 7 :D

scumpule daca te uiti bine io nu sunt in nici o poza :)))) sunt alti...

vizal 26-12-08 22:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 1943341)
scumpule daca te uiti bine io nu sunt in nici o poza :)))) sunt alti...

adica nu esti tu ala care se da la prietena lu mugur?

leonard 26-12-08 22:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
ahahaha...acum am vz poza. pervers mare lyv asta... io il calcam cu masina daca eram in locul lui mugur:))

ct11lyv 27-12-08 14:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
asta e viata tati...cand o sa cresteti o sa intelegeti mai bine ;P)

JETT 27-12-08 17:09

Re: Xtreme Club Emotion
 
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))

D_M_X 27-12-08 17:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
chiar ma uitam....nema shaiba pe deget , alt personaj in poza....am crezut ca te tii de prostiii...
La Multi Ani

h0p3r 27-12-08 17:14

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by JETT (Post 1944356)
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))

zi tu mah gabie...poza facute pentru pofticiosi sau pofticioase....cine stie cunoaste :lol: si ne permitem ca doar ne iubim ce draq :)))))))


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning