![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
intru si io la primiti :P ;))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
nu mai esti la x-team ? :) |
Re: Xtreme Club Emotion
cine nu plateste iese afara deci nu mai e
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
:)))) ms pui :P
|
Re: Xtreme Club Emotion
:lol: :lol: :lol: in sfarsit a iesit si topicul asta la iveala....de 6 luni n-a mai scris nimeni nimic aici...
NU-I DE MIRARE CA UITA LUMEA DE NOI!!! :peace: |
Re: Xtreme Club Emotion
DA trebuie a scriu cu litere mari c.s. Xtreme Club Emotion
|
Re: Xtreme Club Emotion
auzi tu la ei cele mai reprezentative cluburi din cta. da tot respectul pentru X-team sunt super baietzi sunt singuri care au facut ceva in lumea curselor in constanta dar anonymous ce sunt asa de reprezentativi pentru cta ca s-au dat la curse s-au dat pentru ei nu penru mine sau X-team, sa nu uitam ca deocamdata noi am organizat cel mai mare tuning show din cta pe cand altzi nu au facut nimica.
|
Re: Xtreme Club Emotion
Onule nu te mai agita tata .....am observat si eu foarte multe masini de la xce pe la curse...dar nu la cele de masini..:) dc ma insel zii tu...ultima oara care au fost de la voi ? hai te pup si pune limitare la volum la john la bar ca imi sparg astia urechile.:D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ce aveti ma ?? onule tu dc te ataci asa ???? ca nu a zis de tine ??? cum vrei tu sa zica de tine cand tu nici macar nu il stii pe dogarell????
|
Re: Xtreme Club Emotion
kabooo :) ce liniste e ma ..daca il prezidente nu posteaza si el pe aici..
|
Re: Xtreme Club Emotion
il prezidente are treaba mah....e busy :lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
eu v-as zice ceva da nu vreau sa pornesc discutii aiurea.
|
Re: Xtreme Club Emotion
hai zi :)))) facem taraboi :P distractie placuta la paris,,
|
Re: Xtreme Club Emotion
Sunt total pe dinafara imi explica si mie cineva despre ce este vorba ?:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
eeee ce sa fie ma adi lipsa de preocupare pentru unii baietii si vorbe aruncate aiurea ca sa ne certam si contrazicem pe niste cacaturi aiurea si niste vorbe nefondate . dar undeva este putin adevar si cand exista ceva adevar nu poti fi indiferent. nu vreau sa postez fapte reale ca ies discutii inutile dar unele persoane ar trebui sa se abtina cu *umflatu*si cu datul mare in legatura cu evenimente si cu genul de faze *clubul...... , meu a facut a dres , face si drege * dar hai ca-mi dau drumu la gura aiurea si mai bine ne vedem fiecare de ideile si de distractiile lor . hai v-am salutat si conduceti cu atentie .
|
Re: Xtreme Club Emotion
Recalcitrantule.....faci ce faci si te certi cu politia :)) .
|
Re: Xtreme Club Emotion
De 1 an de zile nu a mai scris nimeni pe topicul asta si s-a trezit lumea ca a dat cacatu pe afara ??? WTF ? Ultimul post era scris exact acum 1 an ...
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
eeee asa la misto :)) cat e nasu acolo cu trese pe umeri :))) nu frate cu taxa auto ma certam ca au venit ei rpede ca mustele in .... lapte . daca de faza aia e vb ca de alta nu recunosc :)). marba andrei , ce mai zice prietenul cu honda se baga pe banuti :))) sa punem tiru in lungime la masuratoare :)))) . ba liv sa vezi cumetre unde facem revelionul ce receptionera este am amutit toti frate cred ca o sa incuiem femeile in camere :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
eu sunt pro pentru incuiat femeile :)))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Vede Diana te inchide ea pe tine cu capu in WC-u
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
f bine !! e buna a :D o facem posta atunci.. |
Re: Xtreme Club Emotion
sa vezi liv ce patesti tu de revelion :))) mmmmm doamne . aaaaaa la multi ani numai impliniri si tot ce va doriti pe 2009 tuturor klanurilor de tuning din constanta
|
Re: Xtreme Club Emotion
sarbatori fericite pt toti membri clubului..sa ne auzim cu bine
|
Re: Xtreme Club Emotion
19 Attachment(s)
cateva poze de la withe de craciun
|
Re: Xtreme Club Emotion
foarte tare frate aseara...Christmas Party powered by Xtreme Club Emotion... iar nota de plata fu pe masura :))) :lol::lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
hmmm...mi se pare mie sau vad membrii si din alte cluburi p-acolo? :)))))
Merry Christmas!!! |
Re: Xtreme Club Emotion
7 Attachment(s)
ASA SE INTAMPLA CAND UNI SUFERA DUPA FEMEI.....ISI INEACA AMARU IN ALCOOL......
|
Re: Xtreme Club Emotion
imi place despre tine lyv in poza 7 :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ahahaha...acum am vz poza. pervers mare lyv asta... io il calcam cu masina daca eram in locul lui mugur:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
asta e viata tati...cand o sa cresteti o sa intelegeti mai bine ;P)
|
Re: Xtreme Club Emotion
explica ma liv tu ca este o poza cu a mea cumnata si nu e ceea ce pare :))) este o poza facuta sa dea bine pentru pofticiosi :))))
|
Re: Xtreme Club Emotion
chiar ma uitam....nema shaiba pe deget , alt personaj in poza....am crezut ca te tii de prostiii...
La Multi Ani |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning