Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

a_ombladon 11-03-06 09:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
sau, putetzi folosi texturi

huidu4love 11-03-06 13:31

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
poate cineva sa ma ajute si pe mine cu ceva vreau si eu programul 3dsmax sau ceva de genul sau sa imi spuna de unde il iau va rog frumos....:D

mtg 11-03-06 15:45

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
programul poti sa-l cumperi sau sa-l cautzi cu DC++ sau sa-l downloadezi de pe un .torrent

GRIGO 12-03-06 16:24

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ms ad1 pt tutorial
si inca ceva cu vopsitu jentilor am incercat cu a zis ombladon s nu mi-a iesit u ce sfaturi imi dai

MaTzA 13-03-06 20:02

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
am si eu o rugaminte enorma la voi foarte importanta pt mine...cine poate sa puna un filmulet despre selectarea liniilor la o masina(adica inceputul modelarii unei masini) va rog eu pt k ma chinui si nu i-mi iese plssss

polo 15-03-06 01:28

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
sal all nu va suparati ma uit de ceva timp pe forum la acest tuning virtual ,imi puteti spune si mie cu ce program se poate face asa ceva ?? Multumesc

polo 15-03-06 01:29

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
sry pt poza

a_ombladon 15-03-06 13:41

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
3dsmax in general, mai e maya, lw si photoshop pentru retusuri... ia-le si joaca-te prin ele daca vrei sa invetzi... fa tutoriale, prima oara faci tutorialele care vin in help-ul programului respectiv...cu alea te deprinzi ca te trec prin toate functiile programului... ar trbui sa incerci... nu ai ce pierde

Eugen_TL 15-03-06 21:20

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
As dori si eu sa ma apuc de 3dmax, acum cand mi-am facut timp...dar am constatat ca nu am de unde sa-l iau! pe odc nici draq nu-l are la mine... ca sa intru pe alt hub am viteza f f f mica... de pe net la fel f f f mica... ! m-ar putea ajuta cineva sa-mi trimita programul prin posta? ceva ,,, nu stiu ... dati-mi un pm care vrea sa ma ajute! MS

MaTzA 17-03-06 22:50

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ma ajuta si pe mine cineva cu selectia masinii plsss un filmulet va rog se poate??? fac cinste :D

GRIGO 21-03-06 21:04

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ad1 poti sa faci si un mini tut cu farurile ca la alea chiar nu am nici o treaba ...si sa imi zici cum fac croamele

TazAless 08-04-06 12:57

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
4 Attachment(s)
:lol: am incercat... arata ca un svaiter :cry:

RA_2fast4u 09-04-06 15:30

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
va rog va implor va orice a 3-a oara cred... ma ajuta cienva la faza cu shiftu... am butonat ca dementu si nik...uneori pur si simplu nu vrea sa cloneze ... :(( plz plz plz plz haideti ca faza aia me descurajeaza de fiecare data cand vreau sa fac ceva :|

TazAless 09-04-06 15:32

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
tii apasat shift si tragi

RA_2fast4u 09-04-06 15:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by TazAless
tii apasat shift si tragi

aia e ideea! ca uneori nu merge... :|


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning