![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
sau, putetzi folosi texturi
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
poate cineva sa ma ajute si pe mine cu ceva vreau si eu programul 3dsmax sau ceva de genul sau sa imi spuna de unde il iau va rog frumos....:D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
programul poti sa-l cumperi sau sa-l cautzi cu DC++ sau sa-l downloadezi de pe un .torrent
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ms ad1 pt tutorial
si inca ceva cu vopsitu jentilor am incercat cu a zis ombladon s nu mi-a iesit u ce sfaturi imi dai |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
am si eu o rugaminte enorma la voi foarte importanta pt mine...cine poate sa puna un filmulet despre selectarea liniilor la o masina(adica inceputul modelarii unei masini) va rog eu pt k ma chinui si nu i-mi iese plssss
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
sal all nu va suparati ma uit de ceva timp pe forum la acest tuning virtual ,imi puteti spune si mie cu ce program se poate face asa ceva ?? Multumesc
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
sry pt poza
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
3dsmax in general, mai e maya, lw si photoshop pentru retusuri... ia-le si joaca-te prin ele daca vrei sa invetzi... fa tutoriale, prima oara faci tutorialele care vin in help-ul programului respectiv...cu alea te deprinzi ca te trec prin toate functiile programului... ar trbui sa incerci... nu ai ce pierde
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
As dori si eu sa ma apuc de 3dmax, acum cand mi-am facut timp...dar am constatat ca nu am de unde sa-l iau! pe odc nici draq nu-l are la mine... ca sa intru pe alt hub am viteza f f f mica... de pe net la fel f f f mica... ! m-ar putea ajuta cineva sa-mi trimita programul prin posta? ceva ,,, nu stiu ... dati-mi un pm care vrea sa ma ajute! MS
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ma ajuta si pe mine cineva cu selectia masinii plsss un filmulet va rog se poate??? fac cinste :D
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ad1 poti sa faci si un mini tut cu farurile ca la alea chiar nu am nici o treaba ...si sa imi zici cum fac croamele
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
4 Attachment(s)
:lol: am incercat... arata ca un svaiter :cry:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
va rog va implor va orice a 3-a oara cred... ma ajuta cienva la faza cu shiftu... am butonat ca dementu si nik...uneori pur si simplu nu vrea sa cloneze ... :(( plz plz plz plz haideti ca faza aia me descurajeaza de fiecare data cand vreau sa fac ceva :|
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
tii apasat shift si tragi
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning