Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   BANEASA LEGAL RACING 29.10 - POZE & IMPRESII (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/9272-baneasa-legal-racing-29-10-poze-and-impresii.html)

slkamg 31-10-05 16:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"andreitentean\"
Quote:

Originally Posted by \"slkamg\"
Quote:

Originally Posted by \"andreitentean\"
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
spuneam ca ctr a invins r5gtt intr-o discutie contextuala unde subiectude fapt era Cielo. Cielo misca mai bine cactr , iar Andrei poate confirma.

in testele din mers din noaptea anterioara cursei ma rupea, iar de pe loc cred ca este super avantajat din cauza greutatii mai mici si a slick-urilor

Ai ridicat toata soseaua Alexandriei in ajun de cursa cu EVOLUTIONUL.
Cea mai rapida masina sambata a fost EVO8 negru.

CE LEGATURA ARE CE AM ZIS EU CU COMENTARIUL TAU ????????
HIBERNEZI?

SEI e in culpa nu tu, tura bomba la infinit pe sos alexandriei, suna superb, adevarata simfonie.
Cine a mai auzit muzica? :lol:

Soty 31-10-05 17:27

Are cineva filmuletz cu 350z vs Subaru albastru TUN? Sunt curios cine a castigat (oricum, cursa mai stransa decat asta n-am facut niciodata).

UniculSGM 31-10-05 17:33

a filmat cineva reportajul dat la televizor, la stiri, despre cursa?

CZR 31-10-05 17:42

re
 
da detalii,p c knal a fost?

SEBASTIAN 31-10-05 17:43

Re: re
 
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
da detalii,p c knal a fost?

antena, pro, telesport, realitatea, b1

EvLSant0S 31-10-05 17:47

si pe national tv a fost ;)
a fost reusit :)

RoSonic 31-10-05 17:48

Re: re
 
Quote:

Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
da detalii,p c knal a fost?

antena, pro, telesport, realitatea, b1

+ n24

Lucian 31-10-05 18:02

Bine dar nu le-a tras nimeni ? Macar 1 ?

CZR 31-10-05 18:02

am si eu rugamintea dak a filmat cineva reportajele sa puna filmul p site ;)

Lucian 31-10-05 18:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 99 CZR\"
am si eu rugamintea dak a filmat cineva reportajele sa puna filmul p site ;)

Subscriu !

STIprdr 31-10-05 18:12

n/a
 
slkamg frate scuzama dar evo8 avea in plus fata de mine evacuare completa si electronica adusa din anglia...fa tu calculul la diferenta de cai putere! (ps: eu nu vreau sa ma cert sau sa fiu nesimtit! tot respectul! )

zGb 31-10-05 18:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
m-a dat gata o poza , facuta de b_22_mke , e chair prea smechera poza .. felul in care e facuta .. nu neaaparat ce / cine e in poza si cum , sa nu se interpreteze gresit ..

cam cate masini au fost ?

poza aia a iesit senzational si acum imi dau seama ca de la poza asta m-a sunat cineva sa ma intrebe daca m-a facut czru...poza e undeva imediat dupa start ca pana-n jumatea pistei eram deja in fata...distanta n-a fost foarte mare intre noi doi (cam 1 masina) avand un start cam mediocru eu

cursa a fost misto...eu am fost cel mai fericit ca am batut acel golf 1 care credeam ca-mi da juma de pista...iar sierra fug m-a ajuns destul de repede dupa startul destul de prost al lui iar in final nu era cu mult in fata (sub 1 masina) cel putin asa mi s-a parut mie

CZR 31-10-05 18:46

apropos,vreau revansa ;) am oaresce motive
stii cum sa ma gasesti
nu stiu dak la jumatate erai in fata,pt k altfel nu era distanta asa mik,avand in vedere greutatea masinii mele si faptul k d la 100km in sus tractiunea ma incetineste

zGb 31-10-05 18:47

np nu trebuie sa-mi zici de greutate si tractiune ca stiu si eu prea bine ce si cum :)

SEBASTIAN 31-10-05 19:26

Re: n/a
 
Quote:

Originally Posted by \"STIprdr\"
slkamg frate scuzama dar evo8 avea in plus fata de mine evacuare completa si electronica adusa din anglia...fa tu calculul la diferenta de cai putere! (ps: eu nu vreau sa ma cert sau sa fiu nesimtit! tot respectul! )

Asa este !
Subarul lui Tom are prea putine modificari inca.


All times are GMT +2. The time now is 12:05.

- Copyright 2024 4Tuning