Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

BigDaddy_1112 29-10-08 18:23

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Bravo, a iesit foarte bine!

andrew 46 29-10-08 18:31

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
multumesc
nu am facut mari modificari pentu ca el era foarte misto de la el de acasa..
insa niste mici imbunatatiri nu strica niciodata

andrew 46 10-11-08 17:33

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
m-am gandit sa-mi fac o remorca 1/18
o sa iasa misto
poze in curand
sa mai avansez la ea

andrew 46 11-11-08 19:59

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
7 Attachment(s)
jaguar xk coupe

modificari-l-am cumparat mazgalit de marker si avea si pe jante
-revopirea jantelor
curatarea de marker
lipirea unor abtipilde pe parbriz si luneta

modificari viitoare-stopurile vopsite in interior
si la interior cateva modificari

sper sa va placa:D

Dark Side 11-11-08 22:19

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Urate jantele,nu-mi plac.
Tocmai rosii trebuia sa le faci?

andrew 46 12-11-08 07:39

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
pai n-aveam alt spray:lol:

si mie imi plac oricum:shock:

eddycdk 12-11-08 08:40

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1858579)
pai n-aveam alt spray:lol:

si mie imi plac oricum:shock:

jantele au iesit bine...dar masina verde...ele rosii...interiorul crem...
eu zic ca ar fi bine sa faci si interiorul rosu...astfel s-ar mai uniformiza aspectul general!
succes in continuare

aaa, si la motor...capacul de chiulasa tot rosu ;) iese senzatie!

andrew 46 12-11-08 08:42

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
da edy
scaunele la el le voi face rosii
si voi mocheta cu piele rosie
motorul ,deasemenea bucati din el rosu

mai am ceva de munca...

multumesc

eddycdk 12-11-08 11:05

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by andrew 46 (Post 1858650)
da edy
scaunele la el le voi face rosii
si voi mocheta cu piele rosie
motorul ,deasemenea bucati din el rosu

mai am ceva de munca...

multumesc

nu numai scaunele...iti sugerez ca si bordul si panourile sa fie tot rosii! ;)

andrew 46 12-11-08 17:09

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
ok
voi tine cont

eddycdk 19-11-08 06:37

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
ce se mai aude p-aici?
ca la tine e mai greu...tre' sa bat drumul intre sectiuni ca sa aflu cum sta treaba :lol: ...ooof oof...

andrew 46 19-11-08 10:39

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
pai acum lucrez la un proiect surpriza..

[va pot spune doar ca este foarte avariat si ca il reconditionez,si ii bag si wide body..]
in curand poze..

mitza mtb 19-11-08 21:31

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
oo suna bine....bine rau:>....asteptam pozee ...

andrew 46 20-11-08 08:56

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
7 Attachment(s)
ei bine
daca tot ati spus ca asteptati...
va pun niste poze cu un ferrari gto 1/18 bburago avariat rau de tot...
cum am spus mai sus il 'repar' si ii bag body kit si jante ...
veti vedea
insa e un proiect greu...va dati si voi seama:rolleyes2

deja am inceput de o saptamana sa lucrez la el...capata forma din ce in ce mai mult...:-)

B 46 KTO 20-11-08 14:50

Re: Machete in lucru: andrew 46
 
spor la treaba asteptam produsul final :)


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning