Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   dubmaniacks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/89228-dubmaniacks.html)

Speedball_tm 06-01-09 11:57

Re: dubmaniacks
 
man eu am scris de la inceput ca nu vreau club ci ca vreau sa vad daca masina mea se incadreaza in stilul CULT dupa pareriile voastre.....dar na

dubmaniacks 24-01-09 17:58

Re: dubmaniacks
 
Speedball_tm - gata cu offtopic.

Sa va arat ce model de "roti" mi-am cumparat.

https://img253.imageshack.us/img253/8...2266st0iq0.jpg
https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png https://img253.imageshack.us/img253/8...3389hz0gj3.jpg
https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png

Urmeaza sa le "polishez" ca sa arate ca si in poze.

Speedball_tm 24-01-09 21:33

Re: dubmaniacks
 
frumoase, sa ai parte de ele, numa schimba semnu;)

_wanted_cars_ 25-01-09 23:49

Re: dubmaniacks
 
--------------------------------------------------------------------------------

salut si numai bine ! pt inceput va salutam si noi...............

https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion/106178-cafeneaua-the-wanted-cars.html

dubmaniacks 03-02-09 12:48

Re: dubmaniacks
 
o poza nereusita .

Mai am inca 2 sapt de "stresiune" .

Cum termin cu faculta ma bag tare pe golf.

poza: http://img3.imagebanana.com/img/tbx5...b/DSC01744.JPG

dubmaniacks 05-02-09 11:59

Re: dubmaniacks
 
Jucarii pt "blacky" : http://img3.imagebanana.com/img/fjbk...b/DSC01755.JPG http://img3.imagebanana.com/img/y8ae...b/DSC01756.JPG http://img3.imagebanana.com/img/ztnz...b/DSC01757.JPG https://img4.imageshack.us/img4/64/dsc01758kt7.th.jpg

faruri cu lupa = devil eyes. :D

Speedball_tm 05-02-09 14:15

Re: dubmaniacks
 
ce culoare o faci man?

Zein 05-02-09 16:05

Re: dubmaniacks
 
cum si noi avem un golf 2 in club si stim ce inseamna munca la o masina mai veche pentru a o intretine si mai ales sa o reconditionezi ... tot respectul OverSpeed Tuning
Club.. va saluta

dubmaniacks 05-02-09 17:54

Re: dubmaniacks
 
Quote:

Originally Posted by Speedball_tm (Post 2040217)
ce culoare o faci man?

Masina e neagra deja.Dar a fost o vopsire pe "moment".Daca totul merge bine,in mai vine revopsita in cabina.Si va fi doar masina de duminica.

Am ales sa o fac neagra deoarece de mult imi doresc un golf negru.Si prefer sa am cat mai curand culoarea in talon/carte.Deoarece inainte de vopsire in cuptor aduc mici modificari la caroserie.Si domnii de la rar nu m-ar lasa cu toata tampeniile pe ea.



Quote:

Originally Posted by Zein (Post 2040533)
cum si noi avem un golf 2 in club si stim ce inseamna munca la o masina mai veche pentru a o intretine si mai ales sa o reconditionezi ... tot respectul OverSpeed Tuning
Club.. va saluta

Salut Zein.In primul rand iti multumesc pt cuvintele frumoase.Si in al doilea rand vreau sa-ti urez succes cu clubul si cu masinile.Eu momentan trec printr-o perioada mai dificila din viata , de asta si merg lucrurile asa de incet cu masina.

Dubmaniacks va ureaza la multi bani /pt masini si multa multa sanatate .

Zein 05-02-09 18:20

Re: dubmaniacks
 
dap .. e adevarat majoritatea trecem printr-o perioada dificila... direct sau indirect

dubmaniacks 26-02-09 19:39

Re: dubmaniacks
 
NEW MEMBER! Ovidiu from Alba. Golf2 GTi look (original.) Absolut super clean/original masinuta.

capone 26-02-09 20:20

Re: dubmaniacks
 
8 Attachment(s)
Salutari, sunt nou prin zona, nu prea am eu cu ce sama prezint pe aici da sper ca in timp sa evoluez. Masinile voastre sunt frumoase si va admir.
Acuma sa prezint si eu putin mijlocu meu de transport: un diesel lenes aspirat din 87, interior bej, jante vw originale, mici ornamente schimbate .... urmeaza in viitor (sper) o vopsea noua si ce mio mai trece prin cap in viitoru apropiat :)

vdub 01-03-09 23:08

Re: dubmaniacks
 
bine ai venit in club.
frumoasa masina, dar merge mai jos...

brgds,
edi

capone 01-03-09 23:53

Re: dubmaniacks
 
sal, mersi, ar merge mai jos da deocamdata am alte prioritati, si sincer daca o las low nu stiu ceo sa fac pt ca deja frec cu fusta de gti , si in parcare in cartier desi au pavat si au pus niste borduri f usor de abordat, in unele locuri tot ajung sa frec :(

crywolf 06-03-09 12:53

Re: dubmaniacks
 
Nie ma la el, ce so facut pe bolfan ;) belea Capone asta :) las ca daca mai dai pe la mine iti bag pe gat cu fortza arcurile sport :)
ai tacut precum pestele zaibere. Pai e fain asha ma?
:) :) :) :)


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning