![]() |
Re: dubmaniacks
man eu am scris de la inceput ca nu vreau club ci ca vreau sa vad daca masina mea se incadreaza in stilul CULT dupa pareriile voastre.....dar na
|
Re: dubmaniacks
Speedball_tm - gata cu offtopic.
Sa va arat ce model de "roti" mi-am cumparat. https://img253.imageshack.us/img253/8...2266st0iq0.jpg https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png https://img253.imageshack.us/img253/8...3389hz0gj3.jpg https://img253.imageshack.us/img253/d...jpg/1/w800.png Urmeaza sa le "polishez" ca sa arate ca si in poze. |
Re: dubmaniacks
frumoase, sa ai parte de ele, numa schimba semnu;)
|
Re: dubmaniacks
--------------------------------------------------------------------------------
salut si numai bine ! pt inceput va salutam si noi............... https://forum.4tuning.ro/584-style-and-motion/106178-cafeneaua-the-wanted-cars.html |
Re: dubmaniacks
o poza nereusita .
Mai am inca 2 sapt de "stresiune" . Cum termin cu faculta ma bag tare pe golf. poza: http://img3.imagebanana.com/img/tbx5...b/DSC01744.JPG |
Re: dubmaniacks
Jucarii pt "blacky" : http://img3.imagebanana.com/img/fjbk...b/DSC01755.JPG http://img3.imagebanana.com/img/y8ae...b/DSC01756.JPG http://img3.imagebanana.com/img/ztnz...b/DSC01757.JPG https://img4.imageshack.us/img4/64/dsc01758kt7.th.jpg
faruri cu lupa = devil eyes. :D |
Re: dubmaniacks
ce culoare o faci man?
|
Re: dubmaniacks
cum si noi avem un golf 2 in club si stim ce inseamna munca la o masina mai veche pentru a o intretine si mai ales sa o reconditionezi ... tot respectul OverSpeed Tuning
Club.. va saluta |
Re: dubmaniacks
Quote:
Am ales sa o fac neagra deoarece de mult imi doresc un golf negru.Si prefer sa am cat mai curand culoarea in talon/carte.Deoarece inainte de vopsire in cuptor aduc mici modificari la caroserie.Si domnii de la rar nu m-ar lasa cu toata tampeniile pe ea. Quote:
Dubmaniacks va ureaza la multi bani /pt masini si multa multa sanatate . |
Re: dubmaniacks
dap .. e adevarat majoritatea trecem printr-o perioada dificila... direct sau indirect
|
Re: dubmaniacks
NEW MEMBER! Ovidiu from Alba. Golf2 GTi look (original.) Absolut super clean/original masinuta.
|
Re: dubmaniacks
8 Attachment(s)
Salutari, sunt nou prin zona, nu prea am eu cu ce sama prezint pe aici da sper ca in timp sa evoluez. Masinile voastre sunt frumoase si va admir.
Acuma sa prezint si eu putin mijlocu meu de transport: un diesel lenes aspirat din 87, interior bej, jante vw originale, mici ornamente schimbate .... urmeaza in viitor (sper) o vopsea noua si ce mio mai trece prin cap in viitoru apropiat :) |
Re: dubmaniacks
bine ai venit in club.
frumoasa masina, dar merge mai jos... brgds, edi |
Re: dubmaniacks
sal, mersi, ar merge mai jos da deocamdata am alte prioritati, si sincer daca o las low nu stiu ceo sa fac pt ca deja frec cu fusta de gti , si in parcare in cartier desi au pavat si au pus niste borduri f usor de abordat, in unele locuri tot ajung sa frec :(
|
Re: dubmaniacks
Nie ma la el, ce so facut pe bolfan ;) belea Capone asta :) las ca daca mai dai pe la mine iti bag pe gat cu fortza arcurile sport :)
ai tacut precum pestele zaibere. Pai e fain asha ma? :) :) :) :) |
| All times are GMT +2. The time now is 10:56. |
- Copyright 2026 4Tuning