Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/8856-logan-premiera-mondiala-stopuri-clare-leduri.html)

Bagheera 03-07-09 20:21

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
N-au mai scazut deloc preturile la stopuri si faruri ... nici in perioada de criza ? :shock:

andi_cimpean 03-07-09 23:14

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
Quote:

Originally Posted by Bagheera (Post 2459849)
N-au mai scazut deloc preturile la stopuri si faruri ... nici in perioada de criza ? :shock:

ai vazut cumva...cand era ultimul comment facut?
iti spun eu...prin 2006

darck_angel64 04-07-09 09:16

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
stopuri clare simple am vazut in Cora...

ynp_46 06-07-09 02:11

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
Numai sunt, ca si io am vrut sa imi iau mai demultX(

sezione91_blue 02-08-09 13:47

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad (Post 492065)
Asta e parerea ta ..pentru seria 3 sau m3 vroiai sa zici probabil ca nu sh ce seria 3 gasesti la 10 mi ..si nici m3 nu prea mai gasesti ( la mana a doua ) ca sare de 10 mi binisor ..si + trebuie sa ai lovele si pt intretinere :D ca na ..ca nu e dacie cum zici u ..si nu cred ca exista comparatie intre dacie si bmw .. dacia e dacie ..bmw`u bmw ..totusi ..nu te inteleg cu faza " mi-ar fi rusine intro dacie .. " cateva milioane bune de romani au dacie si nu le e rusine :)) ..fiecare cu oarerea lui ..8)

Ba ce simpatic e asta.:lol::lol::lol:
Sunt curios...cati ani ai? un logan NOU costa 10.000. un BMW seria 3 din 2002-2003 costa cam tot 10.000. Diferenta e ca nu stii ce cumperi. la logan ai 3 ani garantie...

Thomas Everywhere 06-09-09 17:40

Re: Logan- premiera mondiala- stopuri clare cu leduri
 
Da stopurile astea nu merg si pe noul Logan facelift?? as dori sa vin in tara mai spre iarna sa cumpar unul, ca e mai ieftin, fata de cat e in Suedia. Impreuna cu un prieten as vrea sa vad cum sta un facelift cu modificari minore, mai mult vreau pentru motor. Insa si niste stopuri si faruri ar arata mai bine.


All times are GMT +2. The time now is 18:35.

- Copyright 2026 4Tuning