Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   4G63 vs SR20DET (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/87800-4g63-vs-sr20det.html)

MauS 30-08-08 20:39

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by adiandrei (Post 1720889)
erau vreo 5 masini cred intre noi:D

Vezi ca oamenii zic ca te-a batut rau de tot:???:

23.ADC 31-08-08 15:49

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Un vot pentru "taxiu"

adiandrei 31-08-08 20:41

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1724041)
Vezi ca oamenii zic ca te-a batut rau de tot:???:

a castigat din mers,cu viteza 1 de la 50 , gandeste ca a mea se tureaza pana la 7000rpm , ce puteam eu sa mai turez ? o calcam putin si imi dadea in nas. eu stiu ca liniutza se face pe sfert de mila, cu plecare de pe loc ,nu?
si de acum nu mai fac cu nimeni din mers ca dupaia zic astia ca ma fac.

U_TUNING 01-09-08 10:24

Re: 4G63 vs SR20DET
 
bv Adi asa se face ai maxima dreptate.
Cursele de 'drag' exista numai cu plecare de pe loc...........alea din mers sunt o simpla curiozitate!!!!!!

Peste tot in lume cursele se fac cu plecare de pe loc:)

U_TUNING 01-09-08 13:57

Re: 4G63 vs SR20DET
 
oricum....eu deja nu ma mai dau cu Maus pt ma si batut.......31-16

adiandrei 01-09-08 17:09

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1726642)
oricum....eu deja nu ma mai dau cu Maus pt ma si batut.......31-16

:Dla voturi ah ?

U_TUNING 02-09-08 09:18

Re: 4G63 vs SR20DET
 
PAI DA CUM DAR:))

MauS 03-09-08 01:07

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by adiandrei (Post 1725503)
a castigat din mers,cu viteza 1 de la 50 , gandeste ca a mea se tureaza pana la 7000rpm , ce puteam eu sa mai turez ? o calcam putin si imi dadea in nas. eu stiu ca liniutza se face pe sfert de mila, cu plecare de pe loc ,nu?
si de acum nu mai fac cu nimeni din mers ca dupaia zic astia ca ma fac.

N-ai cu cine........ Galatiul e oricum...... o panarama de oras, in care toata lumea bate pe toata lumea....dar, din mers!!!!! ca de pe loc "nu ne tine"...... Ma bucur ca am citit postul asta de la tine..... de pe loc, 402m. Atat!

shadowro 03-09-08 08:17

Re: 4G63 vs SR20DET
 
atunci dute in tulcea unde toti se dau de pe loc :)

U_TUNING 03-09-08 08:51

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Nu cred ca a vrut sa spuna ca la Tulcea se da toata lumea de pe loc, ci pur si simplu a spus un adevar foarte adevarat........nu mai e lumea aia care se strangea odata candva si se dadea toata lumea cu toata lumea fara nici un fel de prejudecati si liniutze pe hartie si virtuale!!!

Crudul adevar este ca nu mai sunt oamenii aia intradevar pasionati de fenomen, toaaaaaaataaaaaa lumea e numai bilng bling!!!!

Asa ca astia care am mai ramas putem sa ne consideram ''specie pe cale de disparitie'':)

Shadow nu o lua personal!!!!

bluey 03-09-08 10:11

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Eu oricum o sa ma dau cu Maus de pe loc.
Producatorul ala de diferentiale fara ulei sa nu mananca si gura la puradeii lui o paine???

leonard 03-09-08 10:20

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1729861)
Nu cred ca a vrut sa spuna ca la Tulcea se da toata lumea de pe loc, ci pur si simplu a spus un adevar foarte adevarat........nu mai e lumea aia care se strangea odata candva si se dadea toata lumea cu toata lumea fara nici un fel de prejudecati si liniutze pe hartie si virtuale!!!

Crudul adevar este ca nu mai sunt oamenii aia intradevar pasionati de fenomen, toaaaaaaataaaaaa lumea e numai bilng bling!!!!

Asa ca astia care am mai ramas putem sa ne consideram ''specie pe cale de disparitie'':)

Shadow nu o lua personal!!!!

un mare adevar ai zis aici. cam multe orgolii in ultimul timp...s-a cam pierdut din esenta....

U_TUNING 03-09-08 11:13

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Pai nu?!?!!?

Mai nou toata lumea vad ca face curse aici pe forum!!!!

Nu am mai vazut o legala adevarata cum se facea acum ceva timp (Baneasa, M Kogalniceanu....etc etc)

Mie mi se pare cel putin de maxim rahat.......OAMEEEEEEEEEEENIIIIIIIIIIII BUUUUUUUUUUUUNIIIIIIIIIIIIIIIII TREEEEEEEEZIIIIIIIIIIIIIIREEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA!! !!!!!!!!!!!

intrebarea este: CHIAR NU SE MAI POT FACE LEGALELE ALEA CARE SE FACE-AU ODINIOARA?????????? DACA DA HAI SA FACEM CEVA IN PRIVINTA ASTA SI SA REPARAM GRESELILE FACUTE!!!!!!!

Din cauza asta nici nu se dezvolta fenomenul de tuning, modificare sau cum vreti voi sa spuneti.

Parerea mea ......cei care sunt capabili sa faca un fel de mega meeting in care sa se discute aceasta problema!!!!!

perikolos 03-09-08 22:09

Re: 4G63 vs SR20DET
 
Quote:

Originally Posted by U_TUNING (Post 1730061)
Pai nu?!?!!?

Mai nou toata lumea vad ca face curse aici pe forum!!!!

Nu am mai vazut o legala adevarata cum se facea acum ceva timp (Baneasa, M Kogalniceanu....etc etc)

Mie mi se pare cel putin de maxim rahat.......OAMEEEEEEEEEEENIIIIIIIIIIII BUUUUUUUUUUUUNIIIIIIIIIIIIIIIII TREEEEEEEEZIIIIIIIIIIIIIIREEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAA!! !!!!!!!!!!!

intrebarea este: CHIAR NU SE MAI POT FACE LEGALELE ALEA CARE SE FACE-AU ODINIOARA?????????? DACA DA HAI SA FACEM CEVA IN PRIVINTA ASTA SI SA REPARAM GRESELILE FACUTE!!!!!!!

Din cauza asta nici nu se dezvolta fenomenul de tuning, modificare sau cum vreti voi sa spuneti.

Parerea mea ......cei care sunt capabili sa faca un fel de mega meeting in care sa se discute aceasta problema!!!!!

intradevar vremile bune s-au dus de mult..... tii minte cum era si cum se facea.....
de ex. am inteles ca dupa ce am plecat s-a spart gasca de 20 de masini care era ultima data... hmmmmmmmm si cand s-a plecat..... mama mama ala cu ala BA NU! celalalt e mai cu mot etc..... deci si prin urmare.... nici nu se mai merita sa arzi gazu degeaba.... ca sa vezi daca x mere mai bine acum ca si-a strans prezonu la roata mai bine .... aceleasi 4-5 persoane si 200 de spectatori cu gura mare ca daca se dadea el facea nus cum.....
pacat...

shadowro 04-09-08 12:14

Re: 4G63 vs SR20DET
 
marfa , vii la buzau ?


All times are GMT +2. The time now is 15:37.

- Copyright 2024 4Tuning