![]() |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
http://animalpak.com/journey/index.cfm http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27 E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Mulţumesc!
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Masina mea-W.I.P
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Spatele machetei mele Mercedes Benz w123:D
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
trebuie să fii un iniţiat să-i īnţelegi adevărata poveste, şi cānd ajungi la iluminare, ţi se va arăta... |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
<-- Sigla "Hades Record" :twisted:
|
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Simplu.
Farurile de la masina mea:) Sonar Dectane. |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
adevărat :lol: |
Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
Quote:
Quote:
Voi doi tocmai aţi devenit idolii mei numarul unu... Ce? Aaaaa... Avatarul meu? Păi reprezintă funcţia de bază a Windowsului:lol:. Dacă ai vreodată probleme cu PC'ul şi ai SO Windows poţi apăsa ALT+F4 şi probleme se īnchid. Odată cu calculatorul, desigur.:D Lăsānd gluma la deoparte, e un mod distractiv de a induce īn eroare copii care de-abia au deschis un PC in toată viaţa lor şi nu ştiu ce face comanda ALT+F4. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning