Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/87304-reprezinta-imaginea-avatarul-vostru.html)

nea_gogu_de_la_gaze 26-04-10 13:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3311697)
Şi ai tu impresia că nu m-aş fi domcumentat, dacă aş fi putut?
Fii bună, spune-mi de unde să īncep. Ar trebui să caut pe Google "Un A cu nişte semicercuri in jurul lui" ??
Hai, ajută-mă!

Uite ca te ajut eu,incearca asta:
http://animalpak.com/journey/index.cfm
http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27
E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D

eMH 26-04-10 13:33

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Mulţumesc!

promiseland 08-01-11 16:37

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Masina mea-W.I.P

THUNDER77 09-01-11 18:24

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

eMH 09-01-11 18:31

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 3969195)
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

Sa imi amintesti sa nu te supar :)))

ZaNe94 09-01-11 19:16

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...

DTH 09-01-11 19:20

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3969432)
avatarul meu... ei bine simbolistica lui are la baza o poveste foarte lunga...

Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

cruizer11 09-01-11 19:23

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Spatele machetei mele Mercedes Benz w123:D

eMH 09-01-11 19:34

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3969454)
Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

Pai probabil tocmai de aia :))

ZaNe94 09-01-11 20:12

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3969502)
Pai probabil tocmai de aia :))

te-ai prins :D

aleks 09-01-11 21:29

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3969454)
Care avatar ? :) Că nu ai avatar ..:)

:rolleyes2
trebuie să fii un iniţiat să-i īnţelegi adevărata poveste, şi cānd ajungi la iluminare, ţi se va arăta...

Andreynyo 11-01-11 00:07

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
<-- Sigla "Hades Record" :twisted:

cangri 11-01-11 00:22

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Simplu.
Farurile de la masina mea:)
Sonar Dectane.

DTH 11-01-11 00:30

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3969905)
:rolleyes2
trebuie să fii un iniţiat să-i īnţelegi adevărata poveste, şi cānd ajungi la iluminare, ţi se va arăta...


adevărat :lol:

Grasu'XxL 11-01-11 08:35

Re: Ce reprezinta imaginea de la avatarul vostru?
 
Quote:

Originally Posted by nea_gogu_de_la_gaze (Post 3311809)
Uite ca te ajut eu,incearca asta:
http://animalpak.com/journey/index.cfm
http://animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=27
E ceva in genu:"what keeps me going",mai suntem cativa pe forum cu aceeiasi pasiune pentru lucrul asta:D

Ăsta e motto'ul meu de acum īnainte "Every single day requires sacrifice. This is our world brothers... This is hardcore livin'. Welcome."

Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 3969195)
Eu , intr-o scurta pauza , in timpul unei patrule in poligonul de tragere :oops:

Cumva deţii arme de foc letale acasă?? Cum e să trăieşti cu aşa ceva īn casă? Feels kinda good, nu-i aşa?

Voi doi tocmai aţi devenit idolii mei numarul unu...

Ce? Aaaaa... Avatarul meu? Păi reprezintă funcţia de bază a Windowsului:lol:. Dacă ai vreodată probleme cu PC'ul şi ai SO Windows poţi apăsa ALT+F4 şi probleme se īnchid. Odată cu calculatorul, desigur.:D Lăsānd gluma la deoparte, e un mod distractiv de a induce īn eroare copii care de-abia au deschis un PC in toată viaţa lor şi nu ştiu ce face comanda ALT+F4.


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning