Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 21-10-08 17:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Messi, mai baga... daca tot mori sa stie lumea cine e defapt baiatu cu honda neagra =))

daffy duck™ 21-10-08 19:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moaaaa.....avea omu ochelari smecheri, avea....era bronzat "la dunga", era.....avea bratara galbena, avea.....

mai bagati poze:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

5nap 22-10-08 00:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))

DRK*DeSiGn 22-10-08 01:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ooo bine papyy....ce fizic de invidiat ai :X:X:X te adora fetili

Lucian_GXZ 22-10-08 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 1819455)
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))

SI-a tras golf? detalii!

DolusD 22-10-08 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://concurs.infopro.ro/superstar_.../pagina-4.html un vot si pt mine pls ! ms :D

5nap 22-10-08 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pey e rosu.....:)) e golf 3...si e 1.4 =)) sau 1.6 :))) si neinscris si la schimb pe schimb cu honda :))

Lucian_GXZ 22-10-08 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca s-a cam ars.. un golf 3 neinmatriculat incepe de pe la 1200e.. iar honda aia de mult mai sus.. ca sa nu mai vorbim de potentzialul de tunare...

5nap 22-10-08 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca asta gandeste el...:) este alegerea lui

Lucian_GXZ 22-10-08 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Capul lui este prost :)

gen.nu`i.panik 23-10-08 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faramasem Honda ... dar nu ma intereseaza comm `urile pt ca deja ma interesez d motor .... app ..... `onda era d mult apusa

5nap 23-10-08 13:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si golfu`kt rezista? :)) intrebare retorica

gen.nu`i.panik 24-10-08 11:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i am luat ieri arcuri si armortizoare spoert marca BOSCH :X:X:X:X:X si momentan imi caut un motor gti.... 1,8 16v sau daca mai avetzi voi idei de ce as mai putea sa ii trantesc ....

Chifla 24-10-08 13:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine o inscrii ca daca ii trantesti altceva s-ar putea sa te usture sfincteru cand dai banii de prima inmatriculare

DRK*DeSiGn 24-10-08 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate chifla intereseazate kt te costa inscrierea :)


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning