![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Messi, mai baga... daca tot mori sa stie lumea cine e defapt baiatu cu honda neagra =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
moaaaa.....avea omu ochelari smecheri, avea....era bronzat "la dunga", era.....avea bratara galbena, avea.....
mai bagati poze:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baiatu cu `onda neagra are golf ROSU sa.l placa fetile :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ooo bine papyy....ce fizic de invidiat ai :X:X:X te adora fetili
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://concurs.infopro.ro/superstar_.../pagina-4.html un vot si pt mine pls ! ms :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pey e rosu.....:)) e golf 3...si e 1.4 =)) sau 1.6 :))) si neinscris si la schimb pe schimb cu honda :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cred ca s-a cam ars.. un golf 3 neinmatriculat incepe de pe la 1200e.. iar honda aia de mult mai sus.. ca sa nu mai vorbim de potentzialul de tunare...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca asta gandeste el...:) este alegerea lui
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Capul lui este prost :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
faramasem Honda ... dar nu ma intereseaza comm `urile pt ca deja ma interesez d motor .... app ..... `onda era d mult apusa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si golfu`kt rezista? :)) intrebare retorica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
i am luat ieri arcuri si armortizoare spoert marca BOSCH :X:X:X:X:X si momentan imi caut un motor gti.... 1,8 16v sau daca mai avetzi voi idei de ce as mai putea sa ii trantesc ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine o inscrii ca daca ii trantesti altceva s-ar putea sa te usture sfincteru cand dai banii de prima inmatriculare
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are dreptate chifla intereseazate kt te costa inscrierea :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning